Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(MeGusta @ 2013 07 03, 16:44)
laba diena
gal kas lankotes sporto kodas sporto klube?
kokios ten kainos?

jis višinskio gatveje yra nes ismeta kad dar ir gytariu g. bet ten gal tik papildus pardavineja  g.gif

Lankomes.Jis Visinskio g.Kaina priklauso kiek kartu lankysit.As lankau 3-4 i savaite,tai kaina 90lt.
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2013 07 03, 19:16)
Lankomes.Jis Visinskio g.Kaina priklauso kiek kartu lankysit.As lankau 3-4 i savaite,tai kaina 90lt.

dekui
o maisto sudarymas kokia kaina, kuriam laikui?
Atsakyti
QUOTE(MeGusta @ 2013 07 03, 20:40)
dekui
o maisto sudarymas kokia kaina, kuriam laikui?

Cia jau kiekvienam individualiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinote klubą Šiauliuose, kur gali sportuoti ir nėščiosios?
Nepykit, neskaičiau visos temos labai įdėmiai. Gal ką ir praleidau.
Atsakyti
Laba diena, ieškau patarimo. Taigi noriu atsikratyti nemažai svorio, patarkite kokį sporto klubą rinktis Šiauliuose, bei trenerį, kuris sudarytu mitybos, bei treniruočiu planą... Gyvenu visai arti impulso, kaip manote ar verta ten eiti? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(akvile00 @ 2013 07 13, 09:55)
Laba diena, ieškau patarimo. Taigi noriu atsikratyti nemažai svorio, patarkite kokį sporto klubą rinktis Šiauliuose, bei trenerį, kuris sudarytu mitybos, bei treniruočiu planą... Gyvenu visai arti impulso, kaip manote ar verta ten eiti? ačiū.

Pasakysiu tiesiai sviesiai Impulso nesirink, ten treneriai savo darbo neismano, tavimi pasidomi jai moki paspildomus pinigus. Jai nori atsikratyti svorio bet kokiais budais ir priemonem eik pas Ilona, bet po jos del emocines tavo bukles ir sveikatos gali kilti problemu, bet jai jos klausysi kg atzvilgiu tiksla pasieksi smile.gif Siaip rekomenduociau ,,Geleziniai zmones" ir moteru sporto kluba Gradatim smile.gif cia mano asmenine nuomone is sportines puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 07 13, 12:25)
Pasakysiu tiesiai sviesiai Impulso nesirink, ten treneriai savo darbo neismano, tavimi pasidomi jai moki paspildomus pinigus. Jai nori atsikratyti svorio bet kokiais budais ir priemonem eik pas Ilona, bet po jos del emocines tavo bukles ir sveikatos gali kilti problemu, bet jai jos klausysi kg atzvilgiu tiksla pasieksi smile.gif Siaip rekomenduociau ,,Geleziniai zmones" ir moteru sporto kluba Gradatim smile.gif cia mano asmenine nuomone is sportines puses smile.gif




Aciu, gal dar kas nors patars?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvile00 @ 2013 07 13, 22:57)
Aciu, gal dar kas nors patars?smile.gif

gelezinius rekomenduoju.pati sportuoju.treneris savotiskas, bet tikslai bus, jei noro yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 07 13, 12:25)
Siaip rekomenduociau ,,Geleziniai zmones" ir moteru sporto kluba Gradatim smile.gif cia mano asmenine nuomone is sportines puses smile.gif

"Gradatim" tai čia teniso kortuose... Kokiu laiku geriausia nueiti bent pirmą kartą, kad parodytų, sudarytų programa... Na pirmas kartas man pats baisiausias doh.gif blush2.gif Ar šiuo metu, vasara, irgi rasčiau trenerę? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unera: 20 liepos 2013 - 20:01
QUOTE(Unera @ 2013 07 20, 18:56)
"Gradatim"  tai čia teniso kortuose... Kokiu laiku geriausia nueiti bent pirmą kartą, kad parodytų, sudarytų programa... Na pirmas kartas man pats baisiausias  doh.gif  blush2.gif  Ar šiuo metu, vasara, irgi rasčiau trenerę?  g.gif

Sveika , trenere buna nuo 8val iki 11val ir po to man atrodo nuo 14val iki 20val smile.gif smanau pasiskambinkit ir viska paaiskins ie turi savo tinklalapi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Planuoju nuo kitos savaitės pradėti eiti į Eurogym, aerobiką (įeina ir zumba, ir stepai, ir kt..), ar yra lankančių? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šiandien aplamai pirmą kartą gyvenime buvau sporto klube, nuėjau į centre esantį EuroGym, tai nežinau, sudarė labai nekokį pirmą įspūdį, toks labai atmestinas požiūris į klientą, tarsi jiem jų nereikėtų, jokių paaiškinimų iš administratorės, tik pasakė kur persirengti, kuriam aukšte aerobika, kur treniruokliai, kad yra treneris ir vsio, na nuėjau į tą trečią aukštą, pabuvau treniruotėj, na grupelė merginų pasportavo ir tiek, po to nueinu pas trenerį, tai irgi tokie mykiantys žodžiai ..tai jei norėtum, tai gal.., na toks bendravimas per prievarta, nieko konkretaus, jokių pasiūlymų, kiekvieną žodį išpešt tenka, o kai nežinai net ko klaust, iš ko galima rinktis. Na matyt žmonės išvis verslumo gyslelės jokios neturi, ir noro padėt.
Reziume, ieškau naujo klubo, parekomenduokit.
Atsakyti