Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(paulig @ 2013 02 24, 19:10)
sveikutes, norejau paklaust kas lankotes imperiale aido gatvej? kaip dabar ten kaina? ir gal einat vakare? kaip ten zmoniu tarkim 19val?



sveika . einu 4u.gif kaina 105Lt . 19 val geriau nei kokia 17val ar 18 val 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 24 vasario 2013 - 18:42
QUOTE(uogakr @ 2013 02 24, 19:38)
sveika  . einu  4u.gif  kaina 105Lt .  19 val geriau nei kokia  17val ar 18 val  4u.gif

pakele kainyte, o kaip ten su mityba? ar kaina irgi uzkele? kiek mazdaug zmoniu buna 19val
Atsakyti
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(_Monce_ @ 2013 03 01, 13:29)
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?

"Piramidėje" tikrai taip būna - susėdę piešia, spalvina ar šiaip vaikštinėja, stebi sportuojančius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Monce_ @ 2013 03 01, 15:29)
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?



IRIMPERIALE leidzia atsivest ...

paulig, gal pradejot sportuot ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 01 kovo 2013 - 20:01
QUOTE(_Monce_ @ 2013 03 01, 14:29)
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?

Eurogym klube irgi mamos su vaikučiais ateina smile.gif Yra kampelis vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Monce_ @ 2013 03 01, 13:29)
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?


Kazkada ir Arenoj buvo vaiku kampelis, pasiskambinkit ir suzinosit, kur yra smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Monce_ @ 2013 03 01, 13:29)
Labas visiems,
Noriu paklausti, kazin ar yra siauliuos tokiu sporto klubu, kur butu galima eiti su vaiku, ta prasme, kad kol mama sportuoja 3 metu vaikas galetu papiesti ar ka pazaisti? Esu girdejus, kad kazkuriam klube lygtai galima, tik nieko tiksliai nezinau, gal kas zinote?



Impulse antrame aukste yra vaikams kambarys irengtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2013 03 07, 19:11)
Impulse antrame aukste yra vaikams kambarys irengtas  smile.gif

bet,kad jis neveikia pas juos. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, o Siauliuose yra kas veda Bodyflex treniruotes?
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2013 03 07, 20:17)
bet,kad jis neveikia pas juos. biggrin.gif


Impuls'e dabar veiks netik vaiku kambarys, bet ir organizuojamos mankstos : vaiku- mamyciu, nesciuju! smile.gif
Atsakyti