Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(ackarike @ 2013 01 07, 00:20)
Darsė, o maždaug, kiek moteriškių ateina tokiu laiku? Tikriausiai augiau nei ryte, visos iš po darbų...


Pvz., vakar nuvažiavau iš kart po darbo, apie 18 val.- buvo 10, paskui likom tik 5. Nuo 19 val. kai sportuoju, irgi būna iki 10 žmogiukų- kelis kartus buvo daugiau, bet pakui jos kažkur dingsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2013 01 08, 19:18)
Pvz., vakar nuvažiavau iš kart po darbo, apie 18 val.- buvo 10, paskui likom tik 5. Nuo 19 val. kai sportuoju, irgi būna iki 10 žmogiukų- kelis kartus buvo daugiau, bet pakui jos kažkur dingsta g.gif

na ir rytais būna apie 10moterų,o paskui apmažėja ir vis keičiasi,vienos išeina ateina kitos.
Papildyta:
QUOTE(ackarike @ 2013 01 07, 01:20)
Darsė, o maždaug, kiek moteriškių ateina tokiu laiku? Tikriausiai augiau nei ryte, visos iš po darbų...

Nesvarbu kiek ateina ir kada.Treniruoklių tikrai užtenka.Prieš pradedant sportuoti aš ir galvojau kaip ten viskas bus,neramu visgi pirmą kartą einant į sporto klubą.Ė jau su ta mintimi,kad einu sportuoti ,o ne draugių ieškoti ir man nesvarbu kas ką galvos ar kaip žiūrės.Visos ten einam su vienu tikslu dailinti savo kūno linijas.Ir tik pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 03 22, 00:10)
Sveiki. Noriu paklausti, gal kas žino, ar Šiauliuose yra vedami pilateso arba kalanetikos užsiėmimai??? Būčiau dėkinga už- info  4u.gif


vedami pilaterso virs valerijono ir reabilitaciniam. menesi lankiau reabilitaciniam, lb faina trenere, priziuri kiekviena, bet laikas nepatogus man buvo - vis nespedavau arba vietos nebegaudavau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2012 02 03, 21:21)
Tikrai būtų kitaip thumbup.gif Į Erikos treniruotes Eurogyme susirenka virš 40 žmonių. Treniruotės nerealios. Ir pati trenerė čia forumuose kiek išgirta.


susirenka tiek zmoniu nes nelb yra is ko rinktis. Ejau viena menesi, nes pigiau nei impulse , bet Jurate patiko labiau, o ventiliacijos ir erdves stoka arenoj atbaide galutinai
Atsakyti
Sveikos,

galvoju pradėti sportuoti, gal kas norėtų prisijungti kartu? smile.gif Jei ka, brūkštelkit až 4u.gif

Šiauliai, centras..
Atsakyti
Žadu pirmadienį nuvažiuot apsižvalgyt į Kūno dizaino studija"MagiFix" virš valerijono.Draugė mėnesį jau lanko sako ,kad patinka ten.Tai ir aš nešiu savo lašinukus apsižvalgyt blush2.gif
Gal kas lankot?
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2013 02 17, 12:58)
Žadu pirmadienį nuvažiuot apsižvalgyt į Kūno dizaino studija"MagiFix" virš valerijono.Draugė mėnesį jau lanko sako ,kad patinka ten.Tai ir aš nešiu savo lašinukus apsižvalgyt blush2.gif
Gal kas lankot?

lankiau metus laiko 4u.gif dabar zadu vel sugrizti po keliu menesiu nebuvimo smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien lekiu 4u.gif Tikiuos ,kad turėsiu valios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2013 02 18, 09:44)
Aš šiandien lekiu 4u.gif Tikiuos ,kad turėsiu valios bigsmile.gif

sekmes 4u.gif man ten patiko tuom,kad trenere moteris ir pagrinde vien moterys lankosi.Zinoma zmoniu skaicius labai isaugo per metus laiko, gal ir trenere nespeja visu suziureti, nes maciau,kad kai kurios moterys daro neteisingai pratimus, bet....visada galima ir reikia klausti treneriu 4u.gif
Taip pat Euro gyme sportavau siek tiek, bet man ten nepatiko.Pirmiausia persirengimo kambarys, moterys grudosi kaip silkes, nera normaliai net apsisukti kur.Antra, sporto sale nors ir didele, bet zmoniu kiekis dar didesnis,o ir treniruokliai ne pirmos jaunystes.Trecia (cia jau aisku daugumos dideliu sporto klubu "problema") persikvepinusiu ir persidazusiu divu "sportavimas", tiksliau saves parodymas biggrin.gif
Atsakyti
Na buvau šiandien ir patiko man 4u.gif Buvau nuo 11 val. tai buvom 6 moterytės ir 1 vyrukas.Man patiko ir trenerė ir atmosfera thumbup.gif Žiūrėsiu kaip man seksis toliau 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
domina KALANETIKA, ar be pirmadines dar kur nors vyksta uzsiemimai? g.gif

skaiciau temoje kad reabilitaciniam, bet ten piltasesas smile.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau paklaust kas lankotes imperiale aido gatvej? kaip dabar ten kaina? ir gal einat vakare? kaip ten zmoniu tarkim 19val?
Atsakyti