Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

kad LATINO treniruoteje buna choreografija, ja mokais visos treniruotes eigoje. O ZUMBOJ nera choreografijos, atskiri judesiukai
Atsakyti
sveiki,
gyvenu centre, gal galetumete patarti kur nebrangiai galima pasportuoti kad butu netoli nereiketu vaziuoti? domina treniruokliai arba aerobika a pan.
4u.gif pagal kaina tiktu elada, bet man per toli..
Atsakyti
Centre, mickeviciaus g yra senoji elada. Aplinka nera ispudinga, bet sake geras treneris ir kaina lyg 30 lt menesiui uz treniruokliu sale 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gi2lux: 21 gruodžio 2012 - 14:07
QUOTE(DaG @ 2012 12 21, 12:49)
sveiki,
gyvenu centre, gal galetumete patarti kur nebrangiai galima pasportuoti kad butu netoli nereiketu vaziuoti? domina treniruokliai arba aerobika a pan.
4u.gif  pagal kaina tiktu elada, bet man per toli..

o kurioje centro vietoje noretum? prie kolegijos, savivaldybes (nu vienzo, paciame centre) yra sporto klubas ,,,Azuolas", ten visai neblogai, kaina 40lt, yra dusai, pati jau 3 metai ten sportuoju...
Atsakyti
na mes cvirkos g gyvenam, prie saules miesto, tai tinka visur aplink kur greit nubegt galima:)
o kur tiksliau mickeviciaus g ta senoji elada? ax.gif gal kontaktus kokius turite?
O azuole uz kiek kartu tokia kaina?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaG @ 2012 12 23, 15:18)
na mes cvirkos g gyvenam, prie saules miesto, tai tinka visur aplink kur greit nubegt galima:)
o kur tiksliau mickeviciaus g ta senoji elada? ax.gif gal kontaktus kokius turite?
O azuole uz kiek kartu tokia kaina?
aciu  4u.gif

Senoji eldada yra netoli salomejos kavines dagiaauksciu namu sklepuose, ten kaina apie 20-30lt, ben man ten per daug jau viskas nugremzta...
,,Azuole" 40 lt kiek nori kartu eini, kada nori eini, kaip nori taip eini - yra dusai, treneris buna vakare, sustato programa.
Atsakyti
Noriu paklausti tų, kurios i Gradatim eina. Ar gera sporto programa? Ar nesudaro mitybos plano? Ar gali eiti nepilnameciai(17m.) ir kaip su muzika bei patalpų vėdinimu? Neesu ėjusi nei į vieną sporto klubą, tai nežinau kaip ir ką biggrin.gif
Atsakyti
Gradatim teniso kortuose? Man ir įdomu, seniau lankiau, nustojau lankyt kai padarė remontus, ir dušai paliko be pertvarų, tiesiog tuščias kambarys, dušai pastatyti trys ar keturi ir viskas, jokiu pertvarų, kažkaip man nesmagu... Gal dabar sutvarkė juos? Nes buvo labai daug nepatenkintų...
Atsakyti
Sveiki, gal kas norėtu nuo balandžio mėn. rytais kartu sportuoti impulse? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ackarike @ 2012 12 28, 23:54)
Noriu paklausti tų, kurios i Gradatim eina. Ar gera sporto programa? Ar nesudaro mitybos plano? Ar gali eiti nepilnameciai(17m.) ir kaip su muzika bei patalpų vėdinimu? Neesu ėjusi nei į vieną sporto klubą, tai nežinau kaip ir ką  biggrin.gif



QUOTE(Nainai @ 2012 12 31, 11:13)
Gradatim teniso kortuose? Man ir įdomu, seniau lankiau, nustojau lankyt kai padarė remontus, ir dušai paliko be pertvarų, tiesiog tuščias kambarys, dušai pastatyti trys ar keturi ir viskas, jokiu pertvarų, kažkaip man nesmagu... Gal dabar sutvarkė juos? Nes buvo labai daug nepatenkintų...


Aš einu į Gradatim nuo lapkričio pradžios- iki to laiko sporto klubuose nesilankiau (neskaitant baseino Impulse), trenerės sudaryta programa nesiskundžiu, galima pasitarti ir keisti kažką, esant poreikiui. Mitybos planu nesidomėjau.
Oro pakanka, muzika- didelis TV su muzikiniu kanalu.
Sportuoju vakare, nuo 19 valandos, tai man labai patinka, kad žmonių tuo metu jau nedaug.
Normalūs tie dušai, jokio diskomforto dėl to, kad je vienoj patalpoj nejaučiu, erdvės ten užtektinai ir su niekuo stumdytis nereikia.
Atsakyti
Aš jau trečias mėnuo sportuoju Gradatim sporto klube.Dažniausiai einu dieną apie 14val.kartais ir angsčiau.Moterų būna daugiau iš ryto,o kaip vakare nežinau nesu buvusi.Programa ir nesiskundžiu.Dėl mitybos nežinau,bet lyg ir nesudaro,nes ir treniruočių planas įeina į tą pačią kainą.O dėl dušų be pertvarų man ne problema,nes dar nė karto neteko su madytis su kitomis,nes pasitaiko,kad viena einu maudytis tuo laiku.Trenerė nežiūri kaip ir ką tu darai.Aišku pradžioje parodo viską ko nežinai klausi ateina parodo.Žodžiu pirmas mano sporto klubas ir man ten gerai.Man patinka,kad nėra vyrų.Taip ramu...smile.gif
Atsakyti
Darsė, o maždaug, kiek moteriškių ateina tokiu laiku? Tikriausiai augiau nei ryte, visos iš po darbų...
Atsakyti