Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

Kas sportuojate Gradatim sporto klube,kad būna mažiausiai moterų?
Atsakyti
Aha, kada Gradatim mažiausiai žmonių ir ar geras treneris? Ar vertas trenerio statuso? biggrin.gif
Atsakyti
ackarike jai norit tikrai verto trenerio vardo trenerio tai samdykites asmenini, pajusite tikraja jo verte lotuliukas.gif na netingekit ieikit i ju tinklalapi ir paskaitykite kokie treneriai dirba, ka pabaige, kokie ju pasiekimai.

liija29
as asmeniskai eidavau jai galedavau nuo 8val , mazai zmoniu smile.gif apie 9val sioks toks pagausejimas smile.gif ir nuo 10val ir 11val sumazeja zmoniu smile.gif po pietu neteko eiti smile.gif nes as pati po pietu dirbu smile.gif kartais eidavau i aerobika apie 20val teniso kortuose tai tarp 19val ir 20val nemazai moteru budavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 10 25, 08:51)
ackarike jai norit tikrai verto trenerio vardo trenerio tai samdykites asmenini, pajusite tikraja jo verte  lotuliukas.gif  na netingekit ieikit i ju tinklalapi ir paskaitykite kokie treneriai dirba, ka pabaige, kokie ju pasiekimai.

liija29
as asmeniskai eidavau jai galedavau nuo 8val , mazai zmoniu smile.gif apie 9val sioks toks pagausejimas smile.gif ir nuo 10val ir 11val sumazeja zmoniu smile.gif po pietu neteko eiti smile.gif nes as pati po pietu dirbu smile.gif kartais eidavau i aerobika apie 20val teniso kortuose tai tarp 19val ir 20val nemazai moteru budavo smile.gif

aš sūnų nuvesiu 9val į daržiuką ir žadu keliauti sportuoti,:)Kiek skaičiau apie Gradatim ten dirba dvi moterys,labai jaunos pagal amžių.:)Buvau nuvažiavusi,tai ir nusprendžiau eiti.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liija29 @ 2012 10 25, 08:35)
aš sūnų nuvesiu 9val į daržiuką ir žadu keliauti sportuoti,:)Kiek skaičiau apie Gradatim ten dirba dvi moterys,labai jaunos pagal amžių.:)Buvau nuvažiavusi,tai ir nusprendžiau eiti.smile.gif

vviena jaunesne kita biskiuka vyresne :)as asmeniskai su Grazina daugiau bendraudavau , tai ji vyresne, bet visada patars visais sporto klausimais smile.gif apie Kita trenere pasakyti nieko negaliu, nes prie jos man kazkodel netegdavo dirbti ")
Atsakyti
Šiandiena buvau nuvažiavusi iki teniso kortų.Trenerės sporto klubo Gradatim neradau,nes ji būna nuo 8-11val ir 16-20val.Kitomis valandomis jos nebūna,bet į sporto salę eiti galima kada tik nori.Bet kaip man pradedančiai reikės eiti kada ji bus,nes sudarys programą ir kol iš moksiu.Sakė trenerė yra viena tik vardo neklausiau,nes nei vienos nepažystu.
Atsakyti
Sveiki, tikrai maloni aplinka ir treneris fainas:) Niekas nekreipia demesio storas ar plonas esi visi ten ateje su tikslu smile.gif cia apie irimperiala aido gatveje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo midoline: 02 lapkričio 2012 - 21:24
QUOTE(plium-bum @ 2012 07 03, 18:28)

gal kas lanko cia joga g.gif kuri trenere geresne Aiste ar Gitana ?
Atsakyti
QUOTE(midoline @ 2012 11 02, 22:23)
Sveiki, tikrai maloni aplinka ir treneris fainas:) Niekas nekreipia demesio storas ar plonas esi visi ten ateje su tikslu smile.gif cia apie irimperiala aido gatveje.

100 proc sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pora mėnesių sportavau Impulse. Viskas būtų neblogai, bet kainuoja tikrai nepigiai, o jei nemoki papildomų pinigėlių treneriui tai nesulauksi jokio dėmesio. Nelabai jauku ten grybauti ir nesulaukti patarimo.
Teniso kortuose man visai patiko, ten ir renkasi moteriškės ir dėmesio sulauki.
Atsakyti
Sveiki, gal galėtumėt pasakyti, kuo skiriasi zumba nuo latino aerobikos? Kokie skirtumai?
Atsakyti
QUOTE(Jasje @ 2012 11 15, 08:37)
Sveiki, gal galėtumėt pasakyti, kuo skiriasi zumba nuo latino aerobikos? Kokie skirtumai?

LATINA aerobika - tai treniruotė, kurioje klasikinės aerobikos judesiai derinami su Lotynų Amerikos šokių elementais.

Zumba – šokių ir fitneso pratimų derinys, kuriame svarbiausias ingredientas – muzika.

Faktiskai tas pats , tik zumba platesni zigsneliu spektra ima smile.gif nes ji atsirado veliau yra gal siek tiek modernesne smile.gif bet beveik vienas prie vieno
Atsakyti