Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(spanguolyte2 @ 2012 09 05, 14:34)


thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2012 08 27, 19:59)
Šiemet atostogaujant Maltoje, teko netyčia pabuvot Zumbos treniruotėje  bigsmile.gif ir žinot, užvedė ji mane  bigsmile.gif noriu sužinot, kas lankot Eriką Arenoje, daug susirenka?

Pavasarį labai daug buvo, dabar šiek tiek mažiau, bet, manau, greit salė vėl bus pilna wink.gif
Atsakyti
na reikia startuot ir man.. smile.gif renkuosi tik dabar.. vis mastau apie Magifix.. na mitybos sudarymas + sportas... nors treniruokliu nelabai megstu... blush2.gif bet prisiziurejus facebooke kitu zmoniu rezultatus, labai norisi ir paciai pasikeisti...
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 09 05, 16:25)

Sunreja gal sportuoji TAE BO teniso kortose?
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2012 09 09, 10:57)
Sunreja gal sportuoji TAE BO teniso kortose?


Nea, kol kas bent jau, bet labai noreciau pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 09 09, 15:30)
Nea, kol kas bent jau, bet labai noreciau pabandyt  smile.gif

antradieniais ir ketvirtadieniais 20val vyksta treniruotes smile.gif tad drasiai gali siandien ateiti pabandyti smile.gif pirma treniruote tau nieko nekainuos!!!
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2012 09 11, 13:37)
antradieniais ir ketvirtadieniais 20val vyksta treniruotes smile.gif tad drasiai gali siandien ateiti pabandyti smile.gif pirma treniruote tau nieko nekainuos!!!


Reiks ir man jungtis i tae bo. Pasibaigs slogos ir bandysiu kita antradieni pradet... ax.gif reik eit ieskot telefono skambtelt ten ar priims... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 09 11, 14:47)
Reiks ir man jungtis i tae bo. Pasibaigs slogos ir bandysiu kita antradieni pradet...  ax.gif  reik eit ieskot telefono skambtelt ten ar priims...  rolleyes.gif

Prašom prašom smile.gif ten visada priims thumbup.gif
Atsakyti
[quote=spanguolyte2,2012 09 05, 13:34]
http://www.facebook....nuklubas?ref=hl

Gal ką sudomins šis sportas thumbup.gif


Mane sudomino sis sportas rolleyes.gif ryt noreciau ateiti pabandyti blush2.gif ar galima visa info, kur teniso kortuose ieskoti, kokia apranga blush2.gif ar reikia pasiskambinti pranest, kad nori ateit pabandyt?
Aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2012 09 11, 13:37)
antradieniais ir ketvirtadieniais 20val vyksta treniruotes smile.gif tad drasiai gali siandien ateiti pabandyti smile.gif pirma treniruote tau nieko nekainuos!!!


Bet cia tik teniso kortuose, taip? g.gif
Atsakyti
sveikos,
noriu ir as pasportuot, gal galit ka patart pietiniam rajone ir rytasi (9-11val)
aciu
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklausti ar vyksta kur nors joga pietiniame rajone?
Atsakyti