Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(*BitterSweeT @ 2012 07 22, 23:19)
Sveikutės  mirksiukas.gif  kažkaip nutilo ši temelė, bet gal atsiras kas man atsakys  ax.gif  Kas žinote, kokia kaina būtent dabar laikosi Imperiale Aido gatvėje? Ir kokiu laiku t.y. kokiomis valandomis geriausia eiti į šį klubą? Nesinori kad būtų daug žmonių  blush2.gif Ačiū!  4u.gif

lankausi ten, kaina menesiui be mitybos 105 lt, einu rytais nuo 10 val, tai zmoniu buna ivairiai, gal daug pradeda rinktis apie 10:40 val, bet siaip is pat ryto dazniausia 3-4 zmones buna. kaip ir kas veliau, negaliu pakomentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif o čia tas 105lt tai ir treneris prižiūri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*BitterSweeT @ 2012 07 24, 00:17)
Ačiū  4u.gif  o čia tas 105lt tai ir treneris prižiūri?  ax.gif

nu nzn kaip kituose sporto klubuose, bet cia tikrai priziuri ir kaskart pataiso jei kas negerai...o naujai atejusiam visada maloniai parodo, paaiskina... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biruchike @ 2012 07 11, 11:26)
lankiau zumba arenagym'e, nuejus pirma karta lengvai padusau, bet jau antra karta visai gerai buvo ir zingsneliu greit ismokau, labai faina smile.gif laukiu rudens vel pradesiu lankyt, dabar tai siaubingai karsta..  blink.gif

Vasara zumba vyksta Rekyvoje jachtklube po atviru dangumi, veda trenere Jurate is Imperialo... Treniruotes kaina 7lt...
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2012 08 05, 14:50)
Vasara zumba vyksta Rekyvoje jachtklube po atviru dangumi, veda trenere Jurate is Imperialo... Treniruotes kaina 7lt...

kokiom dienom ir kokiu laiku vyksta?
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, jei kas lankote, kokie atsiliepimai apie treniruokliu sale Teniso kortuose, treneres, ar vakarais daug sportuojanciu, man patogiausias laikas butu 18-19val, ar nesusidaro eiles prie treniruokli?. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levrete: 06 rugpjūčio 2012 - 17:58
QUOTE(levrete @ 2012 08 06, 16:54)
Norejau pasiteirauti, jei kas lankote, kokie atsiliepimai apie treniruokliu sale Teniso kortuose, treneres, ar vakarais daug sportuojanciu, man patogiausias laikas butu 18-19val, ar nesusidaro eiles prie treniruokli?. Aciu 4u.gif

netingek paskaityti temos, nesenai buvo kalbeta apie Gradatim
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 08 06, 19:23)
netingek paskaityti temos, nesenai buvo kalbeta apie Gradatim

Perskaiciau tema nuo pirmo puslapio, bet apie sportuojanciu kieki mane dominanciomis valandomis tikrai neradau. O apie treneres ir sale nuomoniu kuo daugiau isgirsti, tuo lengviau apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Geriausia nuomone yra susidaryti paciam nuejus smile.gif nes kas vienam zmogui yra priimtina kitam ne smile.gif vakarais kiek esu maciusi ten labai daug moteru:) is ryto as pati nuo 8val einu tai kaip kokia diena bet saleje vietos tikrai uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 08 05, 20:00)
kokiom dienom ir kokiu laiku vyksta?

pirmadieni ir ketvirtadieni 18.30
Atsakyti
Šiemet atostogaujant Maltoje, teko netyčia pabuvot Zumbos treniruotėje bigsmile.gif ir žinot, užvedė ji mane bigsmile.gif noriu sužinot, kas lankot Eriką Arenoje, daug susirenka?
Atsakyti
http://www.facebook....nuklubas?ref=hl

Gal ką sudomins šis sportas thumbup.gif
Atsakyti