Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(castlemaine @ 2012 03 05, 17:04)
Sveikos, gal žinote kokią gerą vietą jogai pradedantiesiems? na ir kad kaina būtų nebloga?

Labas,
Žinau, kad universitete 2 kartus per savaitę vyksta jogos užsiėmimai. Tik nežinau kokiom dienom ir kiek kainuoja. Užsiėmimus veda trenerė iš Arenagym. Manau, turėtų būti pigiau nei sporto klube. Pabandykit paskambint į klubą ir gaut trenerės tel. nr. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Kur rytais, pietiniam, kas nors vyksta, nesvarbu, ar aerobika, pilvo sokis, body flex, kalanetika ir pan. tik ne treniruokliai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OVM: 28 kovo 2012 - 16:40
Gal kas lankote zumba Sauletekio gimnazijoj? ten ta pati Erika veda atrodo..
Atsakyti
sveikos, o kur isvis praedanciai sportuot,galit patart kur eit siauliuose gyvenu neilgai,esu priespuse metu pagimdzius,tai noretus atsikratyt nereikalingu kg biggrin.gif ir gal kas vaikstot po viena,prie ko butu galima prisijungt,nes manau kad vienai neidomu kazkaip rolleyes.gif
Atsakyti

 ! 
Komercinio pobūdžio žinutės šiame skyrelyje yra draudžiamos. Čia ne Skelbimų lenta.
Atsakyti
QUOTE(ruciukas18 @ 2012 04 12, 16:15)
sveikos, o kur isvis praedanciai sportuot,galit patart kur eit siauliuose gyvenu neilgai,esu priespuse metu pagimdzius,tai noretus atsikratyt nereikalingu kg biggrin.gif  ir gal kas vaikstot po viena,prie ko butu galima prisijungt,nes manau kad vienai neidomu kazkaip  rolleyes.gif

Sveika,
O kuriam rajone gyvenat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2012 04 13, 14:51)
Sveika,
O kuriam rajone gyvenat? ax.gif

labas Ginkunuose, o Jus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruciukas18 @ 2012 04 15, 20:33)
labas Ginkunuose, o Jus? smile.gif

Aš centre gyvenu smile.gif Tai arčiausias, man atrodo, bus Eurogym arba Impulsas. Jei norit lankyt aerobikos treniruotes, tai pradžioj nueikit į pradedančiųjų, jei treniruoklius - nebijokit paprašyt trenerio pagalbos wink.gif Ir drąsiai eikit viena - juk vistiek sportuot, o ne plepėt keliaujat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2012 04 16, 23:20)
Aš centre gyvenu smile.gif Tai arčiausias, man atrodo, bus Eurogym arba Impulsas. Jei norit lankyt  aerobikos treniruotes, tai pradžioj nueikit į pradedančiųjų, jei treniruoklius - nebijokit paprašyt trenerio pagalbos wink.gif Ir drąsiai eikit viena - juk vistiek sportuot, o ne plepėt keliaujat mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
As niekad nesuprantu tu, kurios ateina i kluba dviese ir visa laika pliurpia doh.gif Gi sportuot einat, o ne bandrauti tongue.gif
Atsakyti
kasi kuriems zmonems suteikia daugiau pasitikejimo ejimas i kluba dviese smile.gif ir ne visos moterys i kluba atejusios dviese visada tik pliurpia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 04 17, 12:07)
kasi kuriems zmonems suteikia daugiau pasitikejimo ejimas i kluba dviese smile.gif ir ne visos moterys i kluba atejusios dviese visada tik pliurpia smile.gif


Dauguma pliurpia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 04 17, 11:07)
kasi kuriems zmonems suteikia daugiau pasitikejimo ejimas i kluba dviese smile.gif ir ne visos moterys i kluba atejusios dviese visada tik pliurpia smile.gif

teisingai dviese drasiau,kadangi tik puse metu kaip siauliuose gyvenu smile.gif
Atsakyti