Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

gal galima daugiau apie Vijanos studija?
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2012 01 08, 16:52)
gal galima daugiau apie Vijanos studija?

http://www.vijanos-s...tikos.zumba.php
Papildyta:
QUOTE(gi2lux @ 2012 01 08, 12:16)
treniruokliai man nepatinka, bet labai patinka rezultatas  wub.gif Vijanos studijoj matau zumba, gal kas einat? man būtų šalia darbo, tai visai noprėčiau bent kartą į savaitę pašokt  thumbup.gif


As meginsiu eit i zumba, nes po kol kas man tai naujove. biggrin.gif Sesuo UK lanko zumba uzsiemimus, tai sake, kad jai laabai patinka. thumbup.gif Bet jau nuvaro nuo koju nerealiai, kadangi ten pastovus judejimas, kratymasis ir pan. biggrin.gif Kiekvienas raumuo dirba, tai kalorijos dega kiekviena akimirka. Dar minejo, kad jau po vienos treniruotes viska skauda, na, bet cia ko gero, kaip ir po kiekvienos treniruotes taip buna, kol kunas ir raumenys apsipranta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 01 08, 20:52)
http://www.vijanos-s...tikos.zumba.php
Papildyta:
As meginsiu eit i zumba, nes po kol kas man tai naujove.  biggrin.gif  Sesuo UK lanko zumba uzsiemimus, tai sake, kad jai laabai patinka.  thumbup.gif  Bet jau nuvaro nuo koju nerealiai, kadangi ten pastovus judejimas, kratymasis ir pan.  biggrin.gif  Kiekvienas raumuo dirba, tai kalorijos dega kiekviena akimirka. Dar minejo, kad jau po vienos treniruotes viska skauda, na, bet cia ko gero, kaip ir po kiekvienos treniruotes taip buna, kol kunas ir raumenys apsipranta.  mirksiukas.gif



As tai zumba lankau Arenagym SPORTO KLUBE ir man labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kiekviena syki is treniruotes iseinu pilna energijos ir geros nuotaikos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 01 10, 14:11)
Net nezinojau, kad arenoj irgi zumba yra  bigsmile.gif  O galima kazin i ja eiti tik 1 k i savaite?  g.gif


taip galima eiti ir 1k i sav,bet tada reiks moketi uz 1 treniruote. Jei studente esi, tai bus pigiau. Bet tikrai rekomenduoju, jei nesi bandzius Zumbos,tai nors pabandyti... mirksiukas.gif pamatysit - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(plepuciuke @ 2012 01 10, 19:16)
taip galima eiti ir 1k i sav,bet tada reiks moketi uz 1 treniruote. Jei studente esi, tai bus pigiau. Bet tikrai rekomenduoju, jei nesi bandzius Zumbos,tai nors pabandyti... mirksiukas.gif pamatysit -  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O kiek kainuoja vieno karto treniruote zumboje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 01 10, 22:33)
O kiek kainuoja vieno karto treniruote zumboje?  4u.gif


1 treniruotė - 15Lt., studentams, moksleiviams - 10Lt., bet labiau apsimoka pirkti abonementa...
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 15, 21:34)
Laba visoms 4u.gif

O kurioj cia vietoj yra? Ieskau kokio klubo pietiniam rajone, su tikslu svori numesti 4u.gif Seniau eidavau i extra gym - atrodo taip vadinos, dar zinau kazkoks piramide lyg buvo g.gif  Idomu kokios dabar kainos?

Prasau apsvieskit mane kas yra zumba? 4u.gif

Zumba yra a la aerobika su lotynu amerikos sokiu elementais biggrin.gif
Atsakyti
g.gif del zumbos....
nu bijau paskleist propaganda,bet ten sokis....ir ar pradedantysis suspes padaryti kartu su trenere....o jei neteisingai,kas pataisys?ten judi ir tiek....aisku geriau negu nieko:)
bet cia tik mano nuomone paziurejus google zumba:)
Atsakyti
QUOTE(perliux79 @ 2012 01 17, 02:48)
g.gif del zumbos....
nu bijau paskleist propaganda,bet ten sokis....ir ar pradedantysis suspes padaryti kartu su trenere....o jei neteisingai,kas pataisys?ten judi ir tiek....aisku geriau negu nieko:)
bet cia tik mano nuomone paziurejus google zumba:)

Tai ne vien sokis...tinkamai darant judesius, itempiant visus raumenis ir pan oi dar ir kaip skauda kita diena smile.gif Sako tinkamai darant viska, galima per treniruote sudegint apie 1000 kaloriju. Nereikia visko noret is karto. Niekam nepavyko "pagaut" viska pirmu treniruociu metu. Ir nereikia. Pradzioj susipazisti su zingsneliais, deriniais, o paskui kaip sakoma paslo i paiechalo.. smile.gif Trenere visada parodys, kaip taisyklingai atlikti viena ar kita judesi. O paskui belieka tik megautis sportu biggrin.gif Sekmes.
Atsakyti
paukshte, na tikrai, koks čia sportas būtų, ištisai gaudyti vaiką, žiūrėti, kad neliptų ant staklių, neužsimestų svarelių ir tt. O dar žinant tavo mergaičiukės aktyvumą blush2.gif

Noriu ir aš sportuoti. Reabilitacijos cente ėjau į Pilatesą. dabar planuoju i Areną eiti, idomu, kokie atsiliepimai.(atmosfera, kainos ir tt)
Atsakyti
Laba, na ka as irgi pradejau eiti i Imperiala (kazkada seniai ten ejau kai extra gym vadinos 4u.gif ), dar tik dvi treniruotes buvo, bet atsiliepimai tikrai geri thumbup.gif Patenkinta pasirinkimu, treneris irgi saunuolis - dirba savo darba thumbup.gif Smagu kad nemzai moteriskiu su tokiais pat tikslais - numest svori thumbup.gif
Pamenu kazkada seniau extra gymo laikais tai budavo taip: nuejai ir sukis kaip nori, net neparode kaip su treniruokliais naudotis, o tas zmogenas vadinams treneriu tik buciuodavosi su tokia merga, arba ziuredavo i veidrodi ir savo raumenis jai rodydavo ir matuodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurameiziene24 @ 2012 02 01, 22:58)
Taip sudaro maitinima kad greiciau kg kristu jei saziningai jo laikaisi tai viena moteriske per men 9kg numete as ir galvoju kad man sudarytu maitinima jis jei neklystu 100lt kainuoja


50Lt vienkartinis mokestis mirksiukas.gif

QUOTE(perliux79 @ 2012 02 01, 23:44)
niu,ka mergiotes,jau tuoj bus greit menuo ir dziaugiuosi ,kad sportuoju:) thumbup.gif
jei buciau saziningai laikiusi tai gal ir daugiau numetus buciau:)DD
bet dabar tik -7kg....bet ir as tai dziaugiuosi..... blush2.gif
sendiena sau pasizadejau,kad laikysiuos saziningai......

4u.gif 4u.gif super rezultatas thumbup.gif
Kur lankai?
Atsakyti