Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

Mergaitės, o gal kas lankėtės Saulininke? Turėjom ten seminarą, aplinka puiki, naujai sutvarkyta. Ir man visai netoli namų būtų.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2012 01 06, 15:26)
sveikutes, kaip sekasi sportouti? labiausiai idomu kaip sekasi tom, kurios imperiale, aido gatveje lankotes. ar yra kokiu nors ten pakitimu? noreciau vel eiti, bet nedrystu, nes svoris kuri buvau numetus gryzo su kaupu, tad siek tiek bijausi trenerio blush2.gif

gal kas lanketes www.gradatim.lt  cia moteru sporto klubas.


sportuoju imperiale aido gt . man labai patinka 4u.gif numeciau 4 kg . jei ne tos sventes ir valios trukumas turbut minusas butu didesnis blush2.gif
tik nereikia jo bijot biggrin.gif juk zinot , kad su jo pagalba vel numesit 4u.gif
junkites group.gif
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2012 01 06, 13:26)
gal kas lanketes www.gradatim.lt  cia moteru sporto klubas.

sportavau,atgal negrįžčiau blush2.gif visiškai jokios priežiūros schmoll.gif

QUOTE(*karolina* @ 2012 01 06, 15:00)
sportuoju imperiale aido gt . 

kokia ten kaina gal parašytumėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥TikTaiTaip♥~ @ 2012 01 06, 21:32)

kokia ten kaina gal parašytumėt  ax.gif



daber 105 lt
Atsakyti
Ir as sportavau Irimperiale, bet deja, man ten nepatiko. schmoll.gif Numeciau keleta kg, bet atgal negrisiu. tongue.gif
Vis delto, nusprendziau uzsiimti zumba, arba aerobika, man labiau prie sirdies. smile.gif
Papildyta:
ir beje, kas del meniu, tai jis visiems sustatomas vienodas. doh.gif As to dalyko tai tikrai nesuprantu...Juk mes visi skirtingi, KMI skirtingas, mases reikia irgi visiems skirtingai numesti ir pan. O meniu, kaip tas pats visiems, taip tas pats. doh.gif
Mano sesuo UK gyvena, tai ten stato ant spec. kompo ir viskas buna ismatuota, kiek kune riebalu, kiek raumenu, kiek ko reikia numesti, ka atstatyti ir pan. Ir tik pagal tuos duomenis sustato meniu, o ne kaip cia, viskas kaip "inkubatoriuj" vienodai. doh.gif
Atsakyti
Labas mergiotes,
man patinka Imperiale....aplinka normali,vyrukai fainus,nieks neziuri i storulkas,kaip i koki mara:)
Taip treneris fainas,tolerantiskas,pataria.....ne taip kaip" medziotoju uzeigoj"storomis karvemis treneris isvadina.Gal kurioms to reikia,bet yra humaniskesniu dalyku,kurie padeda savo tiksla siekti.As ateidama i kluba noriu ateit sportuoti,siekti savo tiklso, o ne girdet izidziancius zodzius savo atzvilgiu,tad kuriso esat jautresnes,tad i medziotoju patariu neiti:)
Kudirkos g klubas sporto ,hm...neatsimenu kaip vadinasi,aisku,ten yra pirtis,tai vienintelis pliusas,dusai ir man nepatiko,vienu metu gali maudytis kelios moterytes...
Treneris....tai seimos klanas,tai dukrele,tai zmonele,tai pats treneris buna...prieziura minimali:)
teniso kortose,ten zmoniu daugiausia,ejau i ta grupe kur vien moterys....mase zmoniu,per daug.....

Papildyta:

4u.gif
Imperiale kelios dienos, kol kas mane niekas ten neatbaide,kad nenoreciau eiti...tfiu,tfiu,tfiu per kairy peti,kad neprisisnekeciau:) blush2.gif
parasiau kad sudarytu meniu,ale dieta,kaip seksis ,nezinau:)
Kadangi man IMPERIALAS salia namu tai todel ir einu...
Piramidej nebuvau,bet uzejau paziureti,bet nesugryzau...... blush2.gif

Tad kurios nezino,neapsisprendzia,lai pabando vienur,kitur ,nepatiks,pereisi i kita sporto kluba,ir atras sau tinkanti:) sekmes....
Atsakyti
labas rytas, tai jei as neklystu, medziotoju uzeigoi dirba tetukas, o imperiale, aido g. sunus. teko man apie tetu irgi girdet, kad nelaiko liezuvio uz dantu siek tiek, parodo savo neisprusima galedamas klientes isvadinti storom karvem ir pan. pas toki gyvenime neiciau. tai dabar ir i imperiala kazkaip tokiu dalyku pasiklausius nzn ar bera noro eit, nes sakoma, kad obuolys nuo obels netoli rieda... o jei dar ir meniu toks pat...

jei galite kuri nors kas laikosi maisto imperiale parasykit, vienos ar dvieju dienu meniu man i az, idomu palyginti. aciu.

tekanti saule, jei nepaslaptis kas nepatiko? gal kitur eini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulig: 07 sausio 2012 - 08:24
Na as per 4 menesius -13 kg. savo tiksla jau senai pasiekiau. Dabar einu, kad sportuot, lavint kuna. Nes mano darbas sedimas, tai sale man pats tas 4u.gif Del svorio grizimo - jei jau nori, numesti svorio ir nusprendei keistis, tada teks susitaikyti, kad turesi nulat save stebeti ir daug kur stabdyti. As save puikiai zinau - esu linkusi i pilnejima, ir jei nebesportuosiu ir vel valgysiu neziuredam ka ir kiek, tai mano svoris gris greit. Tad manau, jog kiekviena turi pagalvoti ir nuspresti ko ji nori. Nes viskas tik nuo musu priklauso. Gali sportuot, imti maista, bet jei jau pati nesistengsi, neturesi motyvacijos, noro, sukciausi, tai nejau treneris bus kaltas? Manau ne..

o kas del atmosferos ten. Man viskas gerai, negirdejau, kad kas ka blogo sakytu, sportuojantys ten geri, draugiski, bent jau man ten nieko blogo nera.Svarbu nueit su gera nuotaika ir noru.

Cia mano asmenine nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paulig @ 2012 01 07, 08:17)
labas rytas, tai jei as neklystu, medziotoju uzeigoi dirba tetukas, o imperiale, aido g. sunus. teko man apie tetu irgi girdet, kad nelaiko liezuvio uz dantu siek tiek, parodo savo neisprusima galedamas klientes isvadinti storom karvem ir pan. pas toki gyvenime neiciau. tai dabar ir i imperiala kazkaip tokiu dalyku pasiklausius nzn ar bera noro eit, nes sakoma, kad obuolys nuo obels netoli rieda... o jei dar ir meniu toks pat...

jei galite kuri nors kas laikosi maisto imperiale parasykit, vienos ar dvieju dienu meniu man i az, idomu palyginti. aciu.

tekanti saule, jei nepaslaptis kas nepatiko? gal kitur eini?


Na, butent ir nepatiko ta atmosfera, tas saves "iskelimas" i padanges, kad mes oi kokie sportininkai, o jus istizeles ir karves, nepatiko tas pats meniu ir dar N dalyku...
Nuo kitos savaites pradesiu eiti i Vijanos studija, matysiu kas ten kaip, jei nepatiks, vel meginsiu eiti kitur. Bet kadangi man patinka judesys, sokis...tai manau, kad ten man turetu buti kaip tik. biggrin.gif
Atsakyti
susidariau tokia nuomonę - kas laikosi Raimio nurodymų, tų ir nekolioja ir joms klubas tinka. Kas nesilaiko - toms viskas blogai. Reiškia treneris pasiekė to, ko norėjo - sako pas mane ateina žmonės viską jau girdėję iš aplinkinių, kas nori rezultato, tas eina, laikosi nurodymu ir džiaugiasi. Niekad nėra pasakęs jokio blogo žodžio, jei laikaisi ir sieki rezultato pagal jo nurodymus, nes nėra šansų kad nepavyktų. nebent pats save apgaudinėji ax.gif tada jau ir treneris blogas, ir aplinka, ir maistas.

Mityba nežinau kaip kitoms, bet mano ir brolio su brolienes, kurie lankė pavasarį totaliai skiriasi. Man duoda ir duonos juodos pavalgyt, ir bulvių, ir juodo šokolado, jiems ne g.gif Gal jau rašiau čia temoje, o gal ne, bet tokio įvairaus maisto neikad nevalgydavau kaip dabar - žuvis, jautiena, paukštiena, įvairūs patiekalai iš jų, kurių net nebūčiau neikad sugalvojusi. netgi artėjant vakarėliams davė spec užkandėlių receptukus, kurios geriant sausą baltą vyną ir užkandžiaujant nepriaugsit svorio mirksiukas.gif
Atsakyti
aido gt imperiale niekas nekolioja, visad esi priziurimas. zmoniu nemazai , bet demesio visiems uztenka . patinka trenerio poziuris i darba ne taip kaip kokiam impulse. dzin ar tu teisningai pratima darai ar ne, ar isvis tu ten kanors darai biggrin.gif niekam neidomu doh.gif o man tokiai bevalei reikia spyrio ir vis priminimo, kad turiu pasitemt .... nematau cia nieko blogo g.gif niekad nebeiciau i joki kita kluba ... 4u.gif
o kas del meniu- tai man tas pats ar skirtinga ar vienoda visiems ji duoda. jei as pati jauciu rezultata tai ko bereikia ? nail.gif

apie "medziotoju uzeiga" tai neturiu jokios nuomones nes nesu buvus , bet cia visiems neitiksi. yra Šiauliuose pasirinkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 01 07, 16:46)
...Nuo kitos savaites pradesiu eiti i Vijanos studija, matysiu kas ten kaip, jei nepatiks, vel meginsiu eiti kitur. Bet kadangi man patinka judesys, sokis...tai manau, kad ten man turetu buti kaip tik.  biggrin.gif


treniruokliai man nepatinka, bet labai patinka rezultatas wub.gif Vijanos studijoj matau zumba, gal kas einat? man būtų šalia darbo, tai visai noprėčiau bent kartą į savaitę pašokt thumbup.gif
Atsakyti