Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

Labas rytas,ar yra lankanciu 'Medziotoju uzeigoj"?
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2011 11 18, 08:28)
Labas rytas,ar yra lankanciu 'Medziotoju uzeigoj"?

Buvau ten nuvažiavusi, ruošiausi sportuoti, nes prisiklausiau gerų atsiliepimų, bet išsigandau aplinkos ir nuvažiavau į kitą klubiuką... biggrin.gif Nesuprantu kodėl ten savininkai nesusitvarko, tik gyvačių tetrūksta g.gif O taip patogu man būtų (vietą turiu omeny). Gal per laiką žmonės įpranta ir vertina kitus dalykus, bet pirmą kartą ten užėjus - pakraupau doh.gif Neįsivaizduoju savęs su šypsena ten sportuojančios... deja... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2011 11 18, 14:19)
Ar senai?Kokiu metu eini?


einu nuo rugsėjo pab. I, III, V rytais

QUOTE(stirnike @ 2011 11 20, 14:20)
Buvau ten nuvažiavusi, ruošiausi sportuoti, nes prisiklausiau gerų atsiliepimų, bet išsigandau aplinkos ir nuvažiavau į kitą klubiuką... biggrin.gif Nesuprantu kodėl ten savininkai nesusitvarko, tik gyvačių tetrūksta g.gif O taip patogu man būtų (vietą turiu omeny). Gal per laiką žmonės įpranta ir vertina kitus dalykus, bet pirmą kartą ten užėjus - pakraupau doh.gif Neįsivaizduoju savęs su šypsena ten sportuojančios... deja... verysad.gif


o kas ten nesutvarkyta? Švaru, rakinamos spintelės, švarus dušas, WC persirengimo kambarys, visi reikalingi treniruokliai. Yra vėdinimas, kondicionierius, ko daugiau reikia? Aš einu dėl rezultato, ne po prabangų klubą pasistaipyti, tai man thumbup.gif Ir žmonės, ateinantys sportuoti visi draugiški, su šypsenom, nėra surūgėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gi2lux: 20 lapkričio 2011 - 15:59
QUOTE(ingaul @ 2011 11 20, 17:08)
ar daug buna zmoniu,nes bandysiu rytais eit

nuo 8 iki 9 būna daugiau, po 9 dauguma išsiskirto į darbus bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Nelly82 @ 2011 11 20, 17:13)
Sveikis,

Merginos , o kur tas Imperial randasi ? Cia minejot Aido gatvej, ar kazka maisau....
Na tiesiog labai noriu sportuot, bet man patogiausia i Piramidei, bet cia taip uzklydau ir susidomejau...
Ypac sudomino maitinimosi programos sudarymas smile.gif

Aido gatvė 12. kur parduotuvė KUBAS. eik į kairę. apeik pastatą, prie alubario ir HOp hop picos. tikrai pamatysi laiptukus su iškaba.
Atsakyti
QUOTE(Nelly82 @ 2011 11 20, 17:13)
Sveikis,

Merginos , o kur tas Imperial randasi ? Cia minejot Aido gatvej, ar kazka maisau....
Na tiesiog labai noriu sportuot, bet man patogiausia i Piramidei, bet cia taip uzklydau ir susidomejau...
Ypac sudomino maitinimosi programos sudarymas smile.gif


Yra Aido g, Medžiotojų užeigoj, Radvilišky, tuoj atsidarys dar virš "Valerijono"
Kontaktai 4u.gif
QUOTE(ingaul @ 2011 11 20, 17:14)
ax.gif supratau,bandysiu spet po 9 val.,pridavus vaikucius i darzeli:)Taip baisu,nedrasu vienai pradet ax.gif

nebijok, aš irgi viena nuėjau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingaul @ 2011 11 20, 17:22)
ir kiek -kg .per tiek laiko?

-9kg ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas esate girdeje apie nemokamas mankstas teniso kortuose?
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2011 11 24, 14:27)
Sveikos.Galvoju pradet sportuot,kitaip bijau neatsikratysiu praugto per nestuma svorio blush2.gif  Gyvenu pietiniam rajone,gal kuri noretu palaikyt kompanija? gal galit parekomenduot koki kluba? teniso kortuose maciau kazkoks moteru sporto klubas yra,esat kas lanke?


sveika

siulau imperiala 4u.gif treneris sustatys programa jei noresi ir pades su mityba.
dziaugiuos , kad ten pradejau sportuot. nes rezulatai jau matos bigsmile.gif
Atsakyti
Na ka mergaites kokie klubai siauliuose geriausi
Atsakyti
QUOTE(laurameiziene24 @ 2011 11 26, 00:48)
sveikos as ir jungiuosi as gyvenu centre bet galiu lankyti sporto kluba ir petiniam noreciau eiti kur mamytes rekomendavo aido gatveje

Teniso kortuose vyksta Tae Bo uzsiemimai smile.gif pati sportuoju ne vienus metus pas si treneri gera aplinka, malonus bendravimas, treneris visada atsakys i rupimus klausimus smile.gif jai steniesi rezultatas visada bus smile.gif Tai geros nuotaikos uztaisas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2011 11 29, 12:46)
Teniso kortuose vyksta Tae Bo uzsiemimai smile.gif pati sportuoju ne vienus metus pas si treneri gera aplinka, malonus bendravimas, treneris visada atsakys i rupimus klausimus smile.gif jai steniesi rezultatas visada bus smile.gif Tai geros nuotaikos uztaisas smile.gif

yra tae bo ir centre siauliu universitete smile.gif
Atsakyti
gal kas žinote nuo kelių valandų ryte ir iki kada vakare dirba teniso kortuose treniruoklių salė g.gif
Atsakyti