Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Gavau naujų nuotraukų tai rodau ax.gif

Komplektukas krikštynoms dukrytei ir mamytei wub.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(bambyze @ 2011 03 26, 10:22)
Lucasita,
o nuo kurios eiles pradejote mezgti? Matau motyva kartojote 8 kartus.
Klausiu todel, kad as pradejau nuo 11 eiles, tai man metinukei gavosi gerokai per siaura suknyte (na man taip atrodo, nes mergyte, kuriai mezgu toli ir pamatuoti negaliu). Jei nesunku, gal galite parasyti, koks gavosi jusmens plotis ir krutinytes plotis? Noreciau palyginti su savaja.
Beje, megzgu ne visai kudutei metinukei smile.gif

as mezgiau nuo 21 eiles sijonuko dali, paskuj i virsu dar mezgiau siaurindama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 09 06, 17:18)
Sveikutės  4u.gif
Kokia faina temelė  biggrin.gif
iš tikrop berniukam krikštynų drabužėlių pavyzdėlių labai maža. O mergaitėms grožių labai daug  wub.gif
Neužilgo ir mano sūnelio krikštynos, mezgu tokį panašų drabužėlį, tik tiek kad megstukas bus susagstomas smile.gif
Tik nelabai žinau ką su skraiste daryti  verysad.gif Na gal ir įsivaizduoju taip, kad megst  viską gerom akim, o apačioj tos zigzagus iš kiauraraščio, bet nelabai įsivaizduoju kaip padaryt, kad skraistė gražiai platėtų, kaip tas akis kur dadėdinėt  doh.gif


gal galima schemute berniukui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 03 28, 12:53)

Komplektukas krikštynoms dukrytei ir mamytei  wub.gif


wub.gif balta pasaka wub.gif
Atsakyti
user posted image

sweikos gal turite sito rubelio shema? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 03 07, 14:23)
O savo vaiką mažą pamačiau biggrin.gif Tik neryškiai ten rūbukas matosi. Čia aiškiau bus:

user posted image

gal galima būtų schemutę kelnyčių ir megztuko, nes nelabai suprantu kurioj vietoj kelnytės platinamos, kur siaurinamos blush2.gif
Atsakyti

gal galima būtų schemutę kelnyčių ir megztuko, nes nelabai suprantu kurioj vietoj kelnytės platinamos, kur siaurinamos blush2.gif

as irgi noreciau ax.gif labai jau grazus komplektukas 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit kas man padėti ir paaiškinti kaip reikia numegzti berniukui šliaužtinuką be siūlių? Ar pradėti nuo klešnyčių? Kadangi nesu nėrusi rūbelių, tai net neįsivaizduoju nuo ko pradėti... Gal kas galėtų pagelbėti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasasum @ 2011 03 30, 13:59)
Sveikos, gal galit kas man padėti ir paaiškinti kaip reikia numegzti berniukui šliaužtinuką be siūlių? Ar pradėti nuo klešnyčių? Kadangi nesu nėrusi rūbelių, tai net neįsivaizduoju nuo ko pradėti... Gal kas galėtų pagelbėti... 4u.gif

Aš pradėčiau maždaug nuo vidurio - liemens žemyn link klešnyčių, o paskui nuo liemens į viršų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rajola: 30 kovo 2011 - 14:23
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ligvita, labai grazus komplektukas thumbup.gif man tas rastelis labai graziai atrodo thumbup.gif

Gal schemute gali pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Aciu, bet neturiu sito rastelio kompe, turiu sena apsitrynusi popiergli, jau net nepamenu is kur ji gavau, betods pirmosios klientes, kuriai si komplektuka neriau, mama man ji atveze...
Atsakyti
Ligvita, as apakus, fantastika thumbup.gif wub.gif .
Atsakyti