Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Noriu visas paguosti kiek bekopijuotų, vistiek taip pat neišeis. Aš pati savo darbų nemoku antrą kartą tiksliai taip pat padaryti. Jei darbai padaryti kokybiškai klienčių neprarasit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rife: 08 birželio 2011 - 11:20
QUOTE(Rife @ 2011 06 08, 12:19)
Noriu visas paguosti kiek bekopijuotų, vistiek taip pat neišeis. Aš pati savo darbų nemoku antrą kartą tiksliai taip pat padaryti. Jei darbai padaryti kokybiškai klienčių neprarasit.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as tai tycia kad ir ta pati modeliuka kelinta karta darau skirtingai tai siulus imu kitus, tai forma truputi koreguoju , tai rasta kiek pakeiciu
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 06 07, 21:18)
Nerta pagal mamytes duotas nuotraukas

Graži man šita suknelė, nematyta tokia. Iš kokių siūlų nėrėt? 4u.gif
Atsakyti
aš nelabai į temą, bet su prašymu, prabalsuokit prašau už šią foto, čia yra mano megzta suknutė komunijai, dalivaujam konkurse ir tikimės laimėti, ačiū
reikia paspausti patinka
http://www.facebook....bid=125...Ā­Ā­
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 08 birželio 2011 - 12:53
QUOTE(carnitaster @ 2011 06 08, 11:45)
aš nelabai į temą, bet su prašymu, prabalsuokit prašau už šią foto, čia yra mano megzta suknutė komunijai, dalivaujam konkurse ir tikimės laimėti, ačiū
reikia paspausti patinka


Jau paspaudėm. Linkime laimėti, suknelė nereali. O gal galima ją iš arčiau? Kiek siūlų sunaudota? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 06 08, 14:45)
Jau paspaudėm. Linkime laimėti, suknelė nereali. O gal galima ją iš arčiau? Kiek siūlų sunaudota? bigsmile.gif

dariau fotosesiją, tai nuotraukyčių bus ir daugiau, tik dabar dar neturiu, kai turėsiu , pasidalinsiu, siūlų sunaudojau 12 matkelių, po 25gr.
labai ačiū už balsus
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 06 08, 13:45)
aš nelabai į temą, bet su prašymu, prabalsuokit prašau už šią foto, čia yra mano megzta suknutė komunijai, dalivaujam konkurse ir tikimės laimėti, ačiū
reikia paspausti patinka


Super. Prabalsavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 08, 15:29)
Super. Prabalsavau  mirksiukas.gif

labai ačiū visoms prabalsavusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 08, 13:43)
Graži man šita suknelė, nematyta tokia. Iš kokių siūlų nėrėt? 4u.gif



aciu 4u.gif
siuliukai MAJA 5 http://www.kaivida.l...42a1dbca12ec899
Atsakyti


Jautri ta kopijavimo tema... Esu mažutė mezgėjytė (ne ūgiu biggrin.gif ), bet visada sakau savo klientėms, kad mezgu tada, kai gaunu sutikima, kad turėsiu "tarpelį kūrybai". Sutinku su naiste 777 nuomone: Dauguma mūsų esam tik amatininkės, o kūrėjų - vienetai. Bet ne dėl to nerodau savo darbukų... o dėl to, kad žiauriai prasta fotografė esu. Turiu draugę, gyvenančią ne LT, kuri draugauja su foto aparatu. Na, ji nufotkintų grindų skudurą taip, kad jis geriau atrodytu už mano megzta suknelę.
Kopijuojam ir kopijuosim. Ir dėl to nesijaučiu nepatogiai, bet savo "dušios" visada įdedu, nes kitaip negaliu. Ne verslininkė aš... sad.gif Bet gal kada pasigirsiu ir savo narpaliojimais...
Atsakyti
Po šventės mamytė nuotraukėliu atsiuntė tai rodausi wub.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 06 09, 15:47)
Po šventės mamytė nuotraukėliu atsiuntė tai rodausi  wub.gif


Kaip visad - žavinga wub.gif nu bet jau tie maži modeliukai tai iš viso wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti