Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(La Perla @ 2011 06 06, 11:08)
na taip, pvz virsutine suknutes dali, kuri yra tik 13 cm aukscio as neriau visa diena....
aciu uz ivertinima smile.gif
aciu, ilamka, dar laukia viena Amelijos suknute (ir  dar dvieju neapsimemiau) nezinau ka ten isgalvot  doh.gif


o ka cia galvoti,daryk Amelija ir viskas biggrin.gif ar tau norisi,kad kiekviena suknute butu kitokia ?
Papildyta:
QUOTE(gitapita @ 2011 06 06, 11:47)
Aciu kostiumelio autorei uz ideja. Dekinga visoms, kurios dalijasi savo darbeliu groziais


Labai zavus berniukas ir kostiumelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 06, 10:34)
na dar vienas is Amelijos suknutes variantu, tiesa modifikuotas :)derinau du airisku neriniu budus: brydemis ir netaisyklingu tinkleliu  smile.gif Kol kas sis variantas man paciai patinka labiausiai smile.gif



Man viršutinė dalis - ideali, o apatinė- sijonėlis man asmeniškai toks modeliukas mergaitei nelabai patinka, bet čia juk skonio reikalas mirksiukas.gif
Aš dabar neriu suknytę maišyta su airiįku ir paprastu, kai baigsiu pasirodysiu, čia jau mano fantazijos vaisius bus, tai įdomu pačiai kas gausis bigsmile.gif smile.gif
QUOTE(gitapita @ 2011 06 06, 11:47)
Aciu kostiumelio autorei uz ideja. Dekinga visoms, kurios dalijasi savo darbeliu groziais


Labai gražus ir dailutis thumbup.gif o medeliukas wub.gif
Atsakyti
La Perla - tobula suknele ir labai graziai dera virsus ir apacia wub.gif

Gitapita - dailus rubeliai ir modeliukas wub.gif
Atsakyti
Netradiciniai apdarai krikstynoms. Mamyte butinai norejo nekliosines, tai sunku rasteli parodyt. Spalvyte panasiausiai i ta kur viena kepuryte.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ligvita, Gitapita - nuostabus darbeliai wub.gif Man is tiesu smagiausia, kai jusu darbelius pavyksta ant modeliuku matyti thumbup.gif
Atsakyti
Ligvita, tikrai netradicinis ir spalva tokia netradicine. Graziai numegztas, tik kai tokie karsciai ar ne per karsta mazytei bus su tokia pukute unsure.gif
Atsakyti
Na cia jau ne man spresti smile.gif Mamyte taip norejo
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 06 07, 12:14)
Na cia jau ne man spresti smile.gif Mamyte taip norejo

Na, gal tas oras dar atves siek tiek iki sventes, nes dabar tai neimanoma lauke nubuti doh.gif
Atsakyti
[quote=Ligvita,2011 06 06, 19:33]
Netradiciniai apdarai krikstynoms. Mamyte butinai norejo nekliosines, tai sunku rasteli parodyt.

labai grazu, tik pritariu,jog vasara su tokia karstoka. gal kas mezgete tokias mocherinukes is medvilnes ar lino? kaip atrodo, ar tinka?

ir gal turite suknutes schema, nes ir mane labiau zavi ne kliosas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shilauoge: 07 birželio 2011 - 13:02
tai, kad jei megzti pagal schema gausis kliosas, tiesiog vietoj 8 emiau 6 ornamentus ir gavosi ne kliosine
Atsakyti
Nerta pagal mamytes duotas nuotraukas

user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 06 06, 21:33)
Netradiciniai apdarai krikstynoms. Mamyte butinai norejo nekliosines, tai sunku rasteli parodyt. Spalvyte panasiausiai i ta kur viena kepuryte.

QUOTE(Lusasita @ 2011 06 07, 22:18)
Nerta pagal mamytes duotas nuotraukas

Abiejų darbeliai wub.gif 4u.gif O ant modeliukų dar gražiau būtų rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti