Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Lusasita @ 2011 06 03, 18:
Krikštynų komplektukas mergytei

nertas iš medvilnės [/b)
[/i]


Kaip visada nuostabu ir nepriekaištinga wub.gif

krūtinėlė- megzta reglanu?
Atsakyti
aciu 4u.gif

taip virsus suknytes megztas virbalais , kaip ir bolero . Kazkaip patiko mamytems sis modeliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 06 04, 00:20)
aciu  4u.gif

taip virsus suknytes megztas virbalais , kaip ir bolero . Kazkaip patiko mamytems sis modeliukas  thumbup.gif

Tikrai domu ir dailu thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita, zavus komplektukas wub.gif . As siuo metu panasia suknyte neriu, tik visa vaseliu ir is plonu siulu mirksiukas.gif
Atsakyti
na dar vienas is Amelijos suknutes variantu, tiesa modifikuotas :)derinau du airisku neriniu budus: brydemis ir netaisyklingu tinkleliu smile.gif Kol kas sis variantas man paciai patinka labiausiai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 06 birželio 2011 - 09:38
QUOTE(La Perla @ 2011 06 06, 10:34)
na dar vienas is Amelijos suknutes variantu, tiesa modifikuotas :)derinau du airisku neriniu budus: brydemis ir netaisyklingu tinkleliu  smile.gif Kol kas sis variantas man paciai patinka labiausiai smile.gif



La Perla labai graziai padaryta suknute wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 06 06, 09:46)
La Perla labai graziai padaryta suknute  wub.gif  thumbup.gif

aciu, kazkodel labai dziaugiuosi virsutine dalimi, man ji atrodo labai vykusi, kaip tau? cia gal nesimato bet ten irgi tos pacios gelytes tik zyyymiai mazesnes...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 06, 10:48)
aciu, kazkodel labai dziaugiuosi virsutine dalimi, man ji atrodo labai vykusi, kaip tau? cia gal nesimato bet ten irgi tos pacios gelytes tik zyyymiai mazesnes...


be priekaistu,idealus darbas,labai graziai ir dailiai,zaviuosi tavo darbu.Turetu graziai atrodyti mergaite
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Paskaitinėjau aš airiškų nėrinių temukę ir, kai pamačiau kiek ten darbo blink.gif , tai tik žemai lenkiu galvą prieš tokias nerėjas. Aš nesiryžčiau niekaip doh.gif La Perla, fantastiška suknelė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 06 06, 10:05)
Paskaitinėjau aš airiškų nėrinių temukę ir, kai pamačiau kiek ten darbo  blink.gif , tai tik žemai lenkiu galvą prieš tokias nerėjas. Aš nesiryžčiau niekaip  doh.gif La Perla, fantastiška suknelė  wub.gif  wub.gif

na taip, pvz virsutine suknutes dali, kuri yra tik 13 cm aukscio as neriau visa diena....
aciu uz ivertinima smile.gif


aciu, ilamka, dar laukia viena Amelijos suknute (ir dar dvieju neapsimemiau) nezinau ka ten isgalvot doh.gif
Atsakyti
na tikrai, darbelio doh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu kostiumelio autorei uz ideja. Dekinga visoms, kurios dalijasi savo darbeliu groziais
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 06 birželio 2011 - 10:53