Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(ilamka @ 2011 06 02, 15:36)
Aciu IngridaGal nuraminai,o tai jau stresuoti pradejau sulaukus tokiu atsiliepimu  unsure.gif

Pries kelias savaites, sulaukusi ne itin maloniu zodziu apie plagijavima jauciausi panasiai, bet po to susimasciau, kad visos taip daro, net ir tos didziosios sio forumo auksarankes nuo kazko kazka kopijuoja, vienetai cia tokiu kurios tikrai 100 proc viska pacios sukuria, pradedant rastu, modeliuku ir t.t. Tik ne visos is musu sulaukia tokiu zodziu, kaip ir ne visos sulaukia pagyru uz grazu darba, nors kai kurios yra giriamos ne uz darba, o uz savo nick'a ir n-taja kopija..
Kitas dalykas, ka man daryti gavus pageidavima nunerti tarkim La Perlos suknele, kreiptis i auksaranke ir laukti leidimo? (Tarkim as nebuvau tikra, kad sios sukneles autore yra butent ji, nors jos kurini maciau, niekur neparasyta, kad tai autentiskas darbas...) O jei tokias suknutes nere simtai auksarankiu, klausineti visu, kuri yra idejos pradininke ir kreiptis i ja? Ar perziureti simtus temu ir tukstancius zinuciu ieskant sios informacijos... taip butu be prasmes sugaistama begales laiko, o jei atlikus tokias paieskas paaisketu, kad sukneles autorius - kinu zurnalas, teliktu nusisauti. O gal jus lenkiant viska i ta puse, kad reiketu tokias klientes nukreipti pas idejos autore? As buvau sulaukusi tokios frazes, jei megztum savo vaikui dar nebutu pikta, bet cia gi uzsakymas kliento... Tai taip iseina kad kopijuoti galima tik negaunant is to naudos, bet ar jus visi zinote, kiek yra kopijuotoju, kurios forumuose susirenka idejas, o savo kopiju/darbu/plagijatu cia viesai nerodo?... As sioje vietoje manau, kad kiekviena autore, kruianti unikalius modelius ir nenorinti pamatyti ju kopiju, turetu ju neeksponuoti viesai, taip bent is dalies apsisaugos nuo plagijavimo, o jei jau viskas talpinama internete, tai tiek Maryte, tiek Onute gali kopijuoti kiek tik nori..

Man nesvarbu visiems ar nei vienam priimtina, bet tokia yra mano nuomone ir pozicija siuo klausimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 02 birželio 2011 - 14:53
QUOTE(La Perla @ 2011 06 02, 15:45)
nera cia ko stresuoti, pati puikiai zinau kaip buna su klientemis  drinks_cheers.gif  o darbas tikrai mano pacios sukurtas ir is niekur nenuziuretas ir butent tas rozyciu trikampis isskiria ja is kitu airiskais neriniais nertu suknuciu (nors man paciai jis nebepatinka kaip ir IngridaiGal). Esme ta, kad jei kliente paprasytu pvz Viliuteee rutulinukes - as jos tikrai nemegzciau, nors neabejoju kad sugebeciau. Tiesiog zinau kad tai yra jos sukurtas ir tiek. Klientei pasiulyciau kreiptis i autore, jei del kazkokiu priezasciu si negaletu atlikti darbo, atsiklausciau. Bet... mastau taip todel kad mezgimas man nera pagrindinis pragyvenimo saltinis ir, ilamka, visiskai nesmerkiu taves, taciau apeme nemalonus jausmas pamacius suknute, bet tai mano problema smile.gif Ir kaip jau minejau esi talentinga mezgeja nes atlikimas nepriekaistingas.

beje, siuo metu irgi neriu suknute is tu paciu gelyciu, su tuo paciu rozyciu trikampiu bet ji bus kitokia wink.gif

skelbiam taika (nors karo ir nebuvo) ir dirbam toliau smile.gif


As visiskai suprantu koks tave jausmas uzpuole.Ir aciu tau labai uz viskas,tavo deka as ja padariau.Deja atejo toks laikas,kad mano hobis pavirto mano pragyvenimo saltiniu,todel as ir emiausi sito darbo.
Viskas PAS MUS TAIKA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 14:50)

Man nesvarbu visiems ar nei vienam priimtina, bet tokia yra mano nuomone ir pozicija siuo klausimu.

Nesikarsciuok lotuliukas.gif as mastau lygiai taip pat, tik jausmas pamacius savo darba bet ne savo yra labai keistas ir nepasakyciau kad malonus, ypac tada kai zinai jog tai tavo kurinys. Ir visiskai naturalu kad visada bus kopijuojanciu, visada bus klienciu, kurios turi teise uzsisakyti pas ka nori. Ir kaip jau minejau man ne esme kad neuzsisake pas mane, simtas metu smile.gif

Pritariu kad kiti gali nezinoti ar visa kita ka isdestei, todel ir neuzsipuolu niekad nieko niekada smile.gif

Na kas yra sukure savo darbus ir pamate ju tikslias kopijas supras apie koki jausma kalbu smile.gif bet apsaugok viespatie nei kaltinu nei smerkiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ilamka @ 2011 06 02, 14:51)
As visiskai suprantu koks tave jausmas uzpuole.Ir aciu tau labai uz viskas,tavo deka as ja padariau.Deja atejo toks laikas,kad mano hobis pavirto mano pragyvenimo saltiniu,todel as ir emiausi sito darbo.
Viskas PAS MUS TAIKA  biggrin.gif

aciu smile.gif o as tikrai visiskai nesupykau. drinks_cheers.gif O dar kai pasakei apie kliente - tada visiskai viskas aisku biggrin.gif
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2011 06 02, 15:50]


IngridaGal as visiskai pritariu tavo nuomonei.Ir visos mes saunuoles biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Amžina kopijavimo problema doh.gif Aš dabar peržiūrėjau savo darbukus, ir radau vos kelis, kurie megzti/nerti be jokių žurnalų, knygų, osinkos ar supermamos. Net pati Viliuteee yra prasitarusi, kad gavo kelis užsakymus pagal Indros Dovydėnaitės kolekciją. Visada visada bus kopijuojančių, niekur nuo to nedingsi. Dauguma mūsų esam tik amatininkės, o kūrėjų - vienetai.
Atsakyti
gailiuosi kad pradejau, bet... isiskaitykit i mano posta (pirmasis buvo astresnis bet kai pamasciau istryniau) nagi nera ten nei vieno kaltinimo autorei, tik mano jausmai smile.gif

zinau, tik... ji sukurta mano ir Amelijos mamos, tad nors ir reikia susitaikyti su tuo kad kopiju bus daug, bet visgi kazkaip sunku susitvarkyt su jausmu kad is taves lyg kazka ateme.. Butu lengviau jei kopijos butu ne identiskos.

ilamka esi talentinga mezgeja ir jei i suknute dar butum idejusi kazka savo, is eilines kopijos ji butu virtusi kazkuo nepaprastu. O dabar net girti kurinio nesinori tad giriu mezgeja.


P.S. as daugiau sita tema nerasysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 02 birželio 2011 - 15:10
QUOTE(Januse @ 2011 06 02, 14:50)
user posted image
user posted image
naujas nerinys  4u.gif

Januse - grazu thumbup.gif kuo toliau tuo labiau man patinka reglano virsus vasiuku. Tik juostele man per ryski truputi. Beje, man labai grazu dar kai iveria tokia pat juostele tarp stulpeliu tarpu virsuje suknutes smile.gif

Samoningai cituoju nuotrauka ir perkeliu i nauja puslapi kad per tuos "kipisus" neliktu nepastebeta drinks_cheers.gif
Atsakyti
ilamka, dar karteli atsiprasau kad taip sureagavau, bet gyveni zmogus ir mokaisi. Gailiuosi kad priverciau tave jaustis nepatogiai 4u.gif . Ir aciu uz AZ 4u.gif
Atsakyti
Darbštuolytės - auksarankės, esat visos puikiai išmanančios savo darbą bigsmile.gif ir tik neimkit į galvą, jei kuri ką pasako apie plagijavimą.
Juk ši temą tam ir yra, jog pasigirti savo naujomis idėjomis - darbais, bei pasisemti kažko naujo naujiems darbams iš kitų.
Esat visos šaunuolės, darbai Jūsų puikūs, nuostabūs, nepakartojami ir t. t. 4u.gif thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

labai knieti pasigirti ir man blush2.gif biggrin.gif
nusimezgėm: bet didoka:-gerai, kad dar turim laiko mažesnį variantą nusimegzT:)
Atsakyti
lacham, Ingutevi ir ilamka labai gražūs kompektukai thumb_yello.gif
Atsakyti
Krikštynų komplektukas mergytei

nertas iš medvilnės


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti