Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

La perla tavo sita suknyte labai daug norinciuju turet sulauke drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 06 02, 12:49)
La perla tavo sita suknyte labai daug norinciuju turet sulauke  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

zinau, tik... ji sukurta mano ir Amelijos mamos, tad nors ir reikia susitaikyti su tuo kad kopiju bus daug, bet visgi kazkaip sunku susitvarkyt su jausmu kad is taves lyg kazka ateme.. Butu lengviau jei kopijos butu ne identiskos.

ilamka esi talentinga mezgeja ir jei i suknute dar butum idejusi kazka savo, is eilines kopijos ji butu virtusi kazkuo nepaprastu. O dabar net girti kurinio nesinori tad giriu mezgeja.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 02, 14:08)
zinau, tik... ji sukurta mano ir Amelijos mamos, tad nors ir reikia susitaikyti su tuo kad kopiju bus daug, bet visgi kazkaip sunku susitvarkyt su jausmu kad is taves lyg kazka ateme.. Butu lengviau jei kopijos butu ne identiskos.

ilamka esi talentinga mezgeja ir jei i suknute dar butum idejusi kazka savo, is eilines kopijos ji butu virtusi kazkuo nepaprastu. O dabar net girti kurinio nesinori tad giriu mezgeja.


oi mergaites dovanokite,bet cia buvo grieztos klientes nurodymai,mano virsutines dalies rastelis yra kitos blush2.gif as jau tokia kliente turejau ,kuri vos ne kiekviena gelyte skaiciuoja biggrin.gif pasireiksti labai i sona negalejau.Galiu tik labai didelis aciu pasakyti La Perlai wub.gif wub.gif wub.gif jos sita suknele tobula ir man vistiek nesigavo jos visiskai nukopijuoti blush2.gif
Atsakyti
Na tikrai įdomu, kodėl klientė neužsakė pas La Perlą, jei norėjo identiškos suknelės g.gif
MAn kuris darbelis patinka, pas tą auksarankę ir sakausi rolleyes.gif
Atsakyti
jetau merginos man per sazine minat kaip turi buti,kaip istrinti ta mano darba is forumo,kad nenervuoti kitu.As nezinau kodel kliente mane susirado,o ne sukneles autore
Atsakyti
Visiskai suprantu La Perla, bet taip pat pateisinu ir palaikau visas, kurios igyvendina skolintas idejas, tame tarpe ir as bunu karts nuo karto.. blush2.gif as manau, kad jei ideja yra viesai eksponuojama, nera nusikaltimas ja pasiskolinti, juk niekas nesako, kad tai "mano autorinis darbas".. o be to dauguma musu esam kopijuotojos, kopijuojam parduotuviu drabuzius, zurnaluose, knyguose, internete rastus rubelius... ax.gif

Kodel klientai renkasi viena ar kita auksaranke, nors praso visai kitu auksarankiu darbus igyvendinti atsakyti galetu tik pacios klientes.. ypac kai nori identiskos kopijos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 15:10)

Kodel klientai renkasi viena ar kita auksaranke, nors praso visai kitu auksarankiu darbus igyvendinti atsakyti galetu tik pacios klientes.. ypac kai nori identiskos kopijos..  g.gif

Vienas iš variantų,manau,toks: Kaune gyvenanti klientė kažin ar užsakinės suknelę pas Klaipėdiškę...
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 15:10)
Visiskai suprantu La Perla, bet taip pat pateisinu ir palaikau visas, kurios igyvendina skolintas idejas, tame tarpe ir as bunu karts nuo karto.. blush2.gif as manau, kad jei ideja yra viesai eksponuojama, nera nusikaltimas ja pasiskolinti, juk niekas nesako, kad tai "mano autorinis darbas".. o be to dauguma musu esam kopijuotojos, kopijuojam parduotuviu drabuzius, zurnaluose, knyguose, internete rastus rubelius... ax.gif

Kodel klientai renkasi viena ar kita auksaranke, nors praso visai kitu auksarankiu darbus igyvendinti atsakyti galetu tik pacios klientes.. ypac kai nori identiskos kopijos..  g.gif



Ale mergaites,jauciuosi,kad as viena cia tokia esu,kuri kopijuoja.Kaip koki nusikaltima padariusi. g.gif
Nu vistiek kopija nera tiksli.As labai atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 06 02, 15:26)
Ale mergaites,jauciuosi,kad as viena cia tokia esu,kuri kopijuoja.Kaip koki nusikaltima padariusi. g.gif
Nu vistiek kopija nera tiksli.As labai atsiprasau  blush2.gif

Ne viena, toki pati nusikaltima as praejusi menesi du kartus dariau - neriau ta pacia La Perlos suknele, tik be tu mazu smulkiu gelyciu, nes man ju nesinorejo. Taip pat mezgiau komplektuka berniukui pagal klientes atsiusta nuotrauka, o savo darba parodzius cia, sulaukiau pikto laisko is Dinnos, nes tai jos orginalus darbas, tik nuotrauka nepazenklinta buvo...
Papildyta:
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 02, 15:22)
Vienas iš variantų,manau,toks: Kaune gyvenanti klientė kažin ar užsakinės suknelę pas Klaipėdiškę...

Taip, galimas toks variantas. Arba buna lojalios klientes, kurios viska uzsisakineja pas viena auksaranke, nesvarbu joms kas orginalo autorius, svarbu, kad ju pasirinktas zmogus igyvendintu taip kaip joms norisi..
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 15:33)
Ne viena, toki pati nusikaltima as praejusi menesi du kartus dariau - neriau ta pacia La Perlos suknele, tik be tu mazu smulkiu gelyciu, nes man ju nesinorejo. Taip pat mezgiau komplektuka berniukui pagal klientes atsiusta nuotrauka, o savo darba parodzius cia, sulaukiau pikto laisko is Dinnos, nes tai jos orginalus darbas, tik nuotrauka nepazenklinta buvo...
Papildyta:

Taip, galimas toks variantas. Arba buna lojalios klientes, kurios viska uzsisakineja pas viena auksaranke, nesvarbu joms kas orginalo autorius, svarbu, kad ju pasirinktas zmogus igyvendintu taip kaip joms norisi..



Aciu IngridaGal nuraminai,o tai jau stresuoti pradejau sulaukus tokiu atsiliepimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 06 02, 14:36)
Aciu IngridaGal nuraminai,o tai jau stresuoti pradejau sulaukus tokiu atsiliepimu  unsure.gif

nera cia ko stresuoti, pati puikiai zinau kaip buna su klientemis drinks_cheers.gif o darbas tikrai mano pacios sukurtas ir is niekur nenuziuretas ir butent tas rozyciu trikampis isskiria ja is kitu airiskais neriniais nertu suknuciu (nors man paciai jis nebepatinka kaip ir IngridaiGal). Esme ta, kad jei kliente paprasytu pvz Viliuteee rutulinukes - as jos tikrai nemegzciau, nors neabejoju kad sugebeciau. Tiesiog zinau kad tai yra jos sukurtas ir tiek. Klientei pasiulyciau kreiptis i autore, jei del kazkokiu priezasciu si negaletu atlikti darbo, atsiklausciau. Bet... mastau taip todel kad mezgimas man nera pagrindinis pragyvenimo saltinis ir, ilamka, visiskai nesmerkiu taves, taciau apeme nemalonus jausmas pamacius suknute, bet tai mano problema smile.gif Ir kaip jau minejau esi talentinga mezgeja nes atlikimas nepriekaistingas.

beje, siuo metu irgi neriu suknute is tu paciu gelyciu, su tuo paciu rozyciu trikampiu bet ji bus kitokia wink.gif

skelbiam taika (nors karo ir nebuvo) ir dirbam toliau smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
naujas nerinys 4u.gif
Atsakyti