Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(sauadsa @ 2011 06 01, 09:21)
labai graži suknutė, dar gražesnė jos šeimininkė wub.gif

Labai dėkoju smile.gif Ir ačiū visoms pagyrusioms mano princesę biggrin.gif ax.gif

Laba dienelė smile.gif
kažkas domėjosi mano dukrytės išleistuvių suknytės rašteliu, tai čia visa tema, daug modelių, daug variantų ir dar yra vietos pasireikšti jūsų fantazijai biggrin.gif :
http://club.osinka.r...4353636#4353636
Atsakyti
Ilgai skaiciau kriksto rubeliu temas, o dabar bandysiu pasirodyt savo dukrytes suknele ax.gif
user posted image
Atsakyti
Paprasta, bet neprasta ir labai miela wub.gif
Atsakyti
labai grazios visu suknytes thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 05 31, 12:02)
na va demonstruoju savo kurini, grazesnis foto reportazas bus jau po sventes


Labai grazu wub.gif Zalsva spalva labai pagyvina visa komplektuka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrunyte @ 2011 05 31, 10:00)
pasirodau savo dukrytei nertą suknytę išleistuvėms, manau tiktų ir kitoms progoms  smile.gif

Manekene wub.gif Suknyte labai daili thumbup.gif , sakyciau tokio modeliuko tiktu visiems nuo leliuko iki moters mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2011 05 31, 14:02)

Ziuriu, ziuriu ir negaliu atsiziureti.. fantastiskai atrodo thumbup.gif Kike laiko jus sugaistate tokiems groziams? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ilamka @ 2011 05 31, 16:54)
Nu visos tokios grazios suknutes,bet parodysiu ir as savaja  blush2.gif

Nors suknute daug kartu matyta, bet ant kiekvienos manekenes vis kitaip atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingutevi @ 2011 06 01, 22:58)
Ilgai skaiciau kriksto rubeliu temas, o dabar bandysiu pasirodyt savo dukrytes suknele 

Labai orginali wub.gif , nematyta ir puosni thumbup.gif
Atsakyti
aciu, IngridaGal smile.gif siaip su viskuo pradedant motyvu nerimu ir baigiant pasukneles pasiuvimu apie dvi savaites smile.gif gal galima butu ir greiciau bet vis norisi viska atlikti preciziskai smile.gif

siuo metu bandysiu kazka naujesnio: apatine suknutes dali jungsiu brydemis o virsutine - tinkleliu is plonycio siuliuko, ziuresim kas gausis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 06 02, 10:31)
aciu, IngridaGal smile.gif siaip su viskuo pradedant motyvu nerimu ir baigiant pasukneles pasiuvimu apie dvi savaites smile.gif gal galima butu ir greiciau bet vis norisi viska atlikti preciziskai smile.gif

siuo metu bandysiu kazka naujesnio: apatine suknutes dali jungsiu brydemis o virsutine - tinkleliu is plonycio siuliuko, ziuresim kas gausis wink.gif

As maniau, kad cia man vienai tokios mazos suknutes tiek ilgai darosi. Viena nesenai neriau jusu grozio ikvepta, tai motyvus greit nusineriau, o sujungimas brydemis daug nervu ir dar daugiau laiko ateme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 02, 09:34)
As maniau, kad cia man vienai tokios mazos suknutes tiek ilgai darosi. Viena nesenai neriau jusu grozio ikvepta, tai motyvus greit nusineriau, o sujungimas brydemis daug nervu ir dar daugiau laiko ateme  doh.gif

ne ne vienai smile.gif dabar tai jau daug greiciau darbas einasi nes "atradau" kad galima daryti issisakojusia bryde tada viskas greiciau gaunasi smile.gif
Atsakyti
nertas kostiumėlis krikštynoms wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ilamka, labai daili suknute ir foto superines thumbup.gif
Lusasita, smagu matyti grazius darbelius ne tik mergaitems, bet ir berniukams. Reik ir man kibti i darbus, nes sunaus krikstynos uz 3 men ax.gif Tik niekaip neisirenku, noreciau vaseliu nerto ar virbalais megzto komplektuko doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms ,o ypac La Perlai 4u.gif 4u.gif rodau dar viena suknute blush2.gif

user posted image
Atsakyti
... tiek to, istryniau savo pasisakyma...


Amelija 2009 06
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 02 birželio 2011 - 12:46