Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(shilauoge @ 2011 05 24, 17:47)
ir manosios mazyles laukia krikstynos... Norisi papuosti, todel idemiai perziurejau tema ... Na tiesiog truksta zodziu apibudinti visiems tiems groziams. Ir to norisi ir to. Taciau nesu mezgimo profe ir laiko nedaug nuo mazes lieka, todel noreciau kokios nors megztos (virbalais man greiciau negu vaseliu), taciau ne servetelines (jas labai jau idemiai reikia megzt) suknutes. Gal galite ka nors pasiulyti is savo archyvu, nes cia vyrauja nerti ir serveteliniai dabai. Nors ir pasakiskai grazus.
is anksto labai aciu.

mano megztos is medvilnes tokios suknutes (apdaila dariau vaseliu)
user posted image
user posted image

Stai taip atrode ant mergytes
user posted image
user posted image

Ir dar toki buvau sugalvojus modeliuka

user posted image
user posted image



O cia ant mergytes, tik juosteles iveriau kitos spalvos pagal pageidavima.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 24 gegužės 2011 - 17:41
Villyte, labai gražu. wub.gif Ypač pirmoji, labai gražiai atrodo ant mergytės. wub.gif
Atsakyti
Klausimėlis:
Ar neriat sukneles iš atskirų detalių ar apvaliai?
Ačiū
Atsakyti
patogiausia nerti apvaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 05 23, 17:53)
Labai grazu,o is kokiu siuliuku cia daryta? blush2.gif


Aciu. Megzta/nerta is Summer medvilnes mirksiukas.gif

Villyte, Zydrunyte - labai grazios jusu suknytes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 25 gegužės 2011 - 06:36
[quote=villyte,2011 05 24, 18:16]
mano megztos is medvilnes tokios suknutes (apdaila dariau vaseliu)

Villyte super dailios suknutes thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=tute28,2011 05 24, 17:03]
Galima išsirink kokį kiauraraštuką ir tiesiog megzti kažką panašaus. Čia kas nors gali pasakyt, kad nukopinta ax.gif biggrin.gif Bet čia radau iš užsieninio psl http://www.wilhelmin...r.com/page4.htm


aciu uz pasiulymus. Ir man si suknyte buvo kritusi i akis, nors jei mesciau, tai turbut tik 1 arba 2 auktsu. Taciau nelabai aisku nuo ko pradeti ir kaip padaryti, kad ties liemeniu butu taip sutraukta- paprasciausiai suraukti ar cia prideta daug akiu?

ir antrosios rastelis grazus, gal kas schemute turi, nors jis ir nesudetingas atrodo.
Atsakyti
[quote=La Perla,2011 05 25, 09:19]



La Perla stebini mane bigsmile.gif
Atsakyti
La Perla, jau buvau pasigedusi tavo originaliu suknuciu smile.gif Kaip man grazu airiski neriniai!
Atsakyti
[quote=villyte,2011 05 24, 17:16]
mano megztos is medvilnes tokios suknutes (apdaila dariau vaseliu)
user posted image


Kazkas fantastisko wub.gif
jei neklystu, cia megzta museliniu rastu? Tik klausimelis butu- kokio numerio virbalais mezgete, nuo ko pradejote (turbut nuo liemens , o virsus atskirai?) ir kaip apskaiciuoti akis, kiek reikia ju prideti, kad gautusi toks kliosas?

Atsakyti
aciu, merginos smile.gif Ligvita - pamaloninai smile.gif Is tiesu labai daug siai vasarai suknuciu airisku neriniu turiu nunerti tai patyliukais ir darbuojuosi smile.gif
Atsakyti