Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Dazniausiai klientes iesko, kas numegs/nuners pigiau... Ir savo kurtu darbu ne viena kopija maciau.
Atsakyti
Man visiskai negaila kai mamos mezga savo mazyliams mano kurtus modeliukus, na bet kai is mano ideju darosi pinigus ir stampuoja jau entaji mano darba doh.gif doh.gif zodziu truksta ... smile.gif
As irgi svetimu darbu niekada nesiimu, ir ne tik is tolerancijos kitam mezgejui kurejui, bet ir todel, kad baisiai neidomu megzti ka mezga ir kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 05 22, 21:24)
tai cia klientes mezgeju papraso patikusiu darbeliu,o jos ir pildo ju norus. ax.gif As jau net nebesuskaiciuoju,kiek kartu buvo pakartoti mano taip pat pries 4 metus sukurti mocheriniai kriksto komplektukai. smile.gif
Niekur nuo to nepabegsim,tiesiog jei nenorim,kad butu kopiju,turetumem niekam nerodyti g.gif
man jau negaila,pradzioj budavo toks keistas jausmas,kad ziuri ir netiki,toks kaip tavo,bet ne tavo schmoll.gif .O dabar apsipratau,nors pati ko gero ,nenoreciau kopijuoti ir tokiu uzsakymu nepriimu.tiesiog pasiulau klientems kreiptis i darbelio autore ax.gif

Labai labai atsiprašau už komentarą ir tikrai žaviuosi Jūsų darbais, betgi Jūs kopijuojate patį J. Statkevičių bigsmile.gif Ar šitoks kopijavimas jau nesiskaito g.gif Tik SM mezgėjos nuo SM mezgėjos g.gif

Ir tai, kad kitos pasisakiusios kopijuoja iš žurnalų ar kitų šaltinių, jau nebelaikome kopijomis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružis:): 23 gegužės 2011 - 06:53
Na zinai, jei Statkevicius kuria sukneles is silko - tai jau kas pasiuva is silko suknele tai kopijuoja Statkeviciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pas mane darbai visgi is galvos ne is zurnalu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diinna @ 2011 05 23, 08:18)
Na zinai, jei Statkevicius kuria sukneles is silko - tai jau kas pasiuva is silko suknele tai kopijuoja Statkeviciu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pas mane darbai visgi is galvos ne is zurnalu  rolleyes.gif

Tikrai nereikia tokios ironijos, nenorėjau Jūsų ižeisti, juk žinom, apie ką eina kalba.
Pati nemezgu neneriu, bet seku tokias temas jau seniai, nuo pirmo užsakymo pateikimo kaip tik vienai SM mezgėjai, labai patinka daugelio darbai ir kantrybė juos kuriant.
Kadangi pati dirbu kūrybinį darbą ir suprantu, kad labai nemalonu, kai yra kopijuojmos Jūsų pačių idėjos, bet būkim teisingi, kad daugelis kopijuoja iš kitų šaltinių, ar pačios susirasdamos, ar klienčių pageidavimu 4u.gif

Tema, manau, neišsemiama, sėkmės kūryboje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta123 @ 2011 05 22, 18:59)
labai kruopstu...begalo grazu...


aciu odeta123 4u.gif
Papildyta:
Oi auksarankes,kopijuokite,kurkite,juk tai vistiek nuostabu bigsmile.gif prisipazinsiu ir as kuopijuoju,bet mano kopijos niekada nesigauna tokios kaip originalas.As visada i savo kopija idedu kazka tokio savo.Nematau as tame nieko blogo ir gedingo,jeigu as pasiskolinu kazkieno ideja.Kaip ir minejo kazkuri is jusu,jeigu nenori ,kad taves kopijuotu,nerodik savo kurinio.Tai va darykime,kurkime,kopijuokime,juk musu ranku darbo dar vis nori,tuo ir dziaukimes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružis:) @ 2011 05 23, 06:48)
Labai labai atsiprašau už komentarą ir tikrai žaviuosi Jūsų darbais, betgi Jūs kopijuojate patį J. Statkevičių bigsmile.gif Ar šitoks kopijavimas jau nesiskaito g.gif Tik SM mezgėjos nuo SM mezgėjos g.gif

Ir tai, kad kitos pasisakiusios kopijuoja iš žurnalų ar kitų šaltinių, jau nebelaikome kopijomis g.gif

pasakysiu tik tiek, kad jau mažiausiai 10 metų vis pasižiūriu Statkevičiaus kolekcijas wub.gif , bet pirma mocherinė tokio tipo suknelė nėra jo nuopelnas ......o vat tų suknelių individualumas , jau kitas dalykas, tai kad iš toliau dvi mochierinės suknelės atrodo vienodos, tai dar nereiškia, kad kas nors kažką nukopijavo, nes skiriasi ir raštai, ir kitos smulkios detalės....
Atsakyti
Kažkaip, reaguodama į tą 'kopijavimą' įsivėliau į diskusiją, bet man atrodo, čia geriau vis tik tiktų terminas-skolinamės idėjas ax.gif Nes tikrai vienodų darbų nėra, visos įneša kažką savo 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif del ideju skolinimosi,ne viena be to neapsieinam,o kopijuot tikrai ne visos megejos,daug mieliau ta ideja savaip pritaikyti ir isvystyti.Siulau uzbaigti sia diskusija,kol negavom pylos nuo moderatoriu smile.gif tam yra atskira tema ax.gif
Atsakyti
Na, ir aš pasisakysiu apie naujų modelių kūrimą ir kopijavimą (nors čia turbūt ne šioje temoje reikėtu diskutuoti).
Aš stengiuosi pati sugalvoti modeliukus, pati parinkti raštelį. Kartą per sezoną visada sukuriu bent vieną dar nenertą ar nemegztą savitą modeliuką (kaip laisvą darbą), kad būtų žmogui pasirinkimas įvairesnis, tačiau šie laisvi darbeliai labai ilgai užsistovi nerealizuoti, nes mamytėms, matyt, netinka išmatavimai, netinka nepopuliarus modelis ar dar kas nors... Daugiausia renkasi užsakovės populiarius modelius ir nori būtent tokio darbo, koks yra nuotraukoje (nebent nežymius pakeitimus galiu padaryti). Porą modeliukų mano kurtų suknučių jau neriu, mezgu keletą metų iš eilės, nes patiko užsakovėms, bet kartais taip norėtųsi, kad atsirastų mamytė, kuri sutiktų paeksperimentuoti.... Mergaičių suknutės būna įvairesnės, o vat su berniukų komplektukais, tai beveik visi modeliukai panašūs ir mamytės juos renkasi, nesvarbu, kad kiekviena mezgėja tokiu pat prinėrusi yra po keleta, patinka ir prašo..... Kitos bijo rizikuoti, neturi fantazijos ir neįsivaizduoja to, ką mezgėja gali padaryti ir ar sugebės įgyvendinti visus norus. O prikurti šiaip laisvų darbų parodai, tai, ką tu sugebi ar gali - tiesiog nėra laiko ir per brangus malonumas, nes visgi kainuoja ir laikas, ir siūlai, ir kitos priemonės, o surasti pirkėją laisvam darbui - visos mezgėjos turbūt žino, kad labai sunku....
Todėl ir gaunasi nenorint to - kopijavimas, idėjų pasisėmimas (iš keletos matytų darbų - padaromas vienas) ir t.t... Juk ir raštų galybė visokių yra, tik kaip juos sukomponuosi, tai taip tas rūbelis ir atrodys. Vizualiai - toks pat, bet labiau pasigilinus - labai skiriasi.... Tam ir dedame savo modelius čia, kad pasidalintume įdėjomis, schemomis, iškarpomis (nors aš savo darbų neturiu nei iškarpų, nei schemų, nebent rastelio motyva ax.gif )
Nepykim, kad kas nors kopijuoja mūsų darbus - reiškia tie darbai buvo tinkamai įvertinti ir tapo populiarūs, o kūribingos mezgėjos visada atras naujų idėjų ir sukurs kitą gražų modelį.... O tos mezgėjos, kurios kopijuoja, semiasi idėjų - jos nesako, kad "aš sukūriau", jos sako "numezgiau, nunėriau" (tai skirtingi dalykai)...
Sėkmės, merginos, krikštynų sezonas tik prasideda, manau kiekviena turėsite progos pasireikšti ir atskleisti savo talentą ir kūrybingumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 23 gegužės 2011 - 10:50
Atnešu parodyt smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kriksto komplektukas mazam berniukui
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti