Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(Agnesyte @ 2011 05 18, 13:25)
O čia mano sūnelio apdarai, jau dalį rodžiausi anksčiau, o kostiumėliui nieko ypatingo nebe sumgalvojau  blush2.gif




nuostabiai grazu wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 05 20, 20:35)


La Perla, labai simpatiska suknute gavosi. Taciau perziurejusi jusu darbeliu albuma netekau zado, tiek daug grozybiu vienoje vietoje seniai esu maciusi (o gal ir visai nemaciusi ax.gif ).. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(just-in-e @ 2011 05 20, 22:53)
La Perla, labai simpatiska suknute gavosi. Taciau perziurejusi jusu darbeliu albuma netekau zado, tiek daug grozybiu vienoje vietoje seniai esu maciusi (o gal ir visai nemaciusi  ax.gif )..  thumbup.gif

aciu labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 05 19, 20:03)
nuostabiai grazu  wub.gif

ačiū 4u.gif
IngridaGal, rasa32, Lusasita iki jūsų šedevrų man toli, todėl malonu kai tokie žmonės gerai atsiliepia. rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Tas pats kiek kitaip
user posted image
user posted image
Atsakyti
mazosios manekenes smile.gif .Aciu mamytems 4u.gif

user posted image



user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2011 05 22, 09:52]
mazosios manekenes smile.gif .Aciu mamytems 4u.gif

labai labai jau grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 03 26, 14:26)
Va mano dar vienam berniukui komplektukas

user posted image
user posted image

labai kruopstu...begalo grazu...
Atsakyti
Ligvita ir Viliuteee good.gif
Atsakyti
Ziuriu mano kuryba gyva tautos rankose lotuliukas.gif
Sita sukuriau savo berniukui 2008 ir jau tiek kopiju maciau doh.gif doh.gif ...
user posted image

O si pernai metais sugalvojau geru draugu berniukui
user posted image

Dar galvoje bent desimt ideju neigyvendintu, bet ner laiko visai naujienelems. Mergaites, nagi pasitelkit gi fantazija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diinna: 22 gegužės 2011 - 20:17
tai cia klientes mezgeju papraso patikusiu darbeliu,o jos ir pildo ju norus. ax.gif As jau net nebesuskaiciuoju,kiek kartu buvo pakartoti mano taip pat pries 4 metus sukurti mocheriniai kriksto komplektukai. smile.gif
Niekur nuo to nepabegsim,tiesiog jei nenorim,kad butu kopiju,turetumem niekam nerodyti g.gif
man jau negaila,pradzioj budavo toks keistas jausmas,kad ziuri ir netiki,toks kaip tavo,bet ne tavo schmoll.gif .O dabar apsipratau,nors pati ko gero ,nenoreciau kopijuoti ir tokiu uzsakymu nepriimu.tiesiog pasiulau klientems kreiptis i darbelio autore ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 22 gegužės 2011 - 20:27