Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Žydrunyte, apakau nuo grožio ir darbštumo ! Ir kada tiek nunerti?.....
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 05 13, 23:45)
Žydrunyte, apakau nuo grožio ir darbštumo ! Ir kada tiek nunerti?.....

Ačiū .
Net nž. kažkaip po truputuką ax.gif per laisvą laiką (jau pienės gėlyne žydi lotuliukas.gif )bet padariau užsakymą, reiks eit į lauką apsidirbt smile.gif
Atsakyti
zydrunyte, labai grazios suknutes ir taip kruopsciai nunertos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viskas aišku, Žydrunyte, darbas vyksta naktimis, tikriausiai, jei dar parašei dabar...Man labai labai patiko ta suknytė :damai iš pajūrio". Tai per kiek valandų suknelė "gimė"?
Aš ir naktinėju. Už lango taip pliaupia lietus, o man taip patinka klausyti jo barbenimo, tiesiog "kaifuoju". Rytoj labai gerai bus ravėti ir kurti galvoje naujus darbus. Taip kad pienes visas lengvai išrausi, nebent pas jus nelyja?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serbentėlė: 14 gegužės 2011 - 00:05
Sveikos, darbstuoles.
Pasirodom ir mes savo kriksto suknele. blush2.gif
kolkas fotografijose tik tiek, bet i komplektuka ieina ir trumpas bolero ir juostele su tokia pat gele ant galvytes.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egzo: 14 gegužės 2011 - 07:45
merginos, gal kuri nors turite kelnyčių ir maikutės schemutes, man ne rašto reikia o kaip klynuką, kakliuką, rankovytes išmegsti ir, kad pradedančiajai būtų suprantama, ačiū
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 05 14, 00:49)
Viskas aišku, Žydrunyte, darbas vyksta naktimis, tikriausiai, jei dar parašei dabar...Man labai labai patiko ta suknytė :damai iš pajūrio". Tai per kiek valandų suknelė "gimė"?
  Aš ir naktinėju. Už lango taip pliaupia lietus, o man taip patinka klausyti jo barbenimo, tiesiog  "kaifuoju". Rytoj labai gerai bus ravėti ir kurti galvoje naujus darbus. Taip kad pienes visas lengvai  išrausi, nebent pas jus nelyja?...

Oi kaip barbeno į stoglangius lietutis wub.gif Taip naktinis darbas vyksta dažnai ir vakar gėlytes ant kepurėlių siuvau smile.gif
Nunėriau per savaitėlę maždaug vis pribėgdama, aš šiaip greit neriu smile.gif
Atsakyti
Ne visai i tema, nes suknute pirmajai komunijai, bet labai artima krikstui smile.gif
linas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 14, 10:31)
Ne visai i tema, nes suknute pirmajai komunijai, bet labai artima krikstui smile.gif
linas


nuostabi wub.gif
gal rašteliu pasidalintumėt, labai dailus ax.gif
Atsakyti
Nerta pagal sia suknute. Tik virsus paprastesnis, nes mergytei 9 metai

user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 14, 11:13)
Nerta pagal sia suknute. Tik virsus paprastesnis, nes mergytei 9 metai


labai daili dėkoju smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2011 05 14, 07:43)
Sveikos, darbstuoles.
Pasirodom ir mes savo kriksto suknele.  blush2.gif 
kolkas fotografijose tik tiek, bet i komplektuka ieina ir trumpas  bolero ir juostele su tokia pat gele ant galvytes.
user posted image


thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti