Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Labai populiarus žiūriu šis modeliukas mirksiukas.gif

Rodausi


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 05 gegužės 2011 - 15:32
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif pasijauciau nors kur ne abi kaires rankas turinti 4u.gif
QUOTE(sauadsa @ 2011 05 05, 11:26)
Labai gražu smile.gif . Tik aš galvoju, ar nekaršta vasarą su tom moheriukėm? ax.gif

musu krikstynos antra velyku diena buvo, tai neperkaitom, bet vasarai gal nesiryzciau rengtis g.gif

QUOTE(coconut @ 2011 05 05, 14:02)
vaje koks grozis  wub.gif  gal galit schemukę parodyt? ir kokie čia siūlai reikalingi?
renkuosi savo pupai suknute krikštynom, galvojau ir apie liną, bet sita tiesiog pakerėjo  wub.gif gal mūsų močiutė sutiks tokia nunert...

gelyciu schemutes is galvos, o sijono is vienos megztos serveteles. Kadangi mano abi merginos jautrios vilnai, rinkausi triusio mohera, mazes sijono kid mohera, galima virsu nert ir is neriamu siulu, tiesiog man atrode, kad graziau butu irgi su pukeliu, todel buvo toks sprendimas.

Cia visu sukneliu "trio". Uz didziosios dukrytes zydrosios sukneles pavogta ideja dekoju Ligvitai 4u.gif pakerejo jos baltoji suknele, tik kaip vaikui gelytes keiciau drugeliais

user posted image

o cia schemute, pagal kuria mezgiau mazes sukneles sijona
user posted image
user posted image

Lusasita nuostabu kaip visad wub.gif
Atsakyti
Dievuliau, kokie grožiai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas turit nerto žvakės papuošalo schemutę .
Atsakyti
Laaabai čia gražu pas jus wub.gif
Turiu tokį klausymuką. Berniukas devynių metų eis Pirmos Komunijos. Kažin kaip gražiau papuošimas žvakei: pirktinis ar megztas g.gif Aš su vašeliu nedraugas, tai kažin su virbalais eitų sumeistrauti g.gif Atsimenu vyresnysis turėjo pirktinį papuošalą, bet buvo šilta, rankos prakaitavo, vaškas lipo doh.gif Tai galvoju apmegzti, gal būtų patogiau. Kažin tiktų berniukui g.gif Patarkit, prašau 4u.gif Daugiau galvų vis geriau nei viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieskome kas galetu nunerti kostiumeli musu vyrui krikstynoms. Krisktynos liepos 2 d. Geriausia butu auksaranke, gyvenanti Vilniuje smile.gif
Labai lauksime pasiulymu i AZ 4u.gif
Atsakyti
Nieko naujo,bet vistiek parodysiu,pas man šitas modeliukas populiarus smile.gif

user posted image
Atsakyti
ilamka, labai grazu, kokiais siulais mezget? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2011 05 06, 09:09)
ilamka, labai grazu, kokiais siulais mezget? smile.gif


Labai aciu,as visada darau tik is Filettos(minkstuciai.lengvuciai) http://public.fotki....iln-ukuota.html
Atsakyti
o dedat viena siuliuka ar is keliu?
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2011 05 06, 09:22)
o dedat viena siuliuka ar is keliu?


viena siuliuka,is keliu butu labai stora smile.gif
Atsakyti
Ligvita, *zuikulis*, vakare.lt, Lusasita ir ilamka ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 06 gegužės 2011 - 10:49