Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

Grožis nerealus bigsmile.gif wub.gif Aš šitos nenoriu modeliuko imti nes praktiškai visos nėrusios. Noriu ką nors kitokio, kad būtų kas nors nauja ax.gif bet beprotiškai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2011 04 28, 15:05)
Taip pat noriu pabandyti nusinerti kostiumėlį berniukui, penkių mėn amžiaus.
Gal maždaug įsivaizduojate kiek siūliukų man reikėtų ir kokių geriau būtų pirkti? Bandau susigaudyti ir kokia suma čia man atsieis smile.gif nes nelabai dažnai siūliukus perkuosi...

Ir sakykit, o jūs berniukams skraistę neriat, mezgat ar tiesiog daugiau uzsakoves perkasi skraistę o tik rūbelius neriat/mezgat?


siūlų kiekis labai priklauso ne tik nuo vaiko dydžio, bet ir nuo rašto ir net vašelio storio. O jei nersit ne idealiai tiksliai pagal kokią schemą, tai skraistei išvis sunku prognozuoti kiek Jums reikės, kokio ilgio, pločio nersit....

QUOTE(reburd @ 2011 05 02, 16:04)
Aš irgi noriu savo mažajai nunert suknytę krikštynoms. Nusipirkau siūlų Limol bebe, truputį storesni už Maxi, metražas mažesnis, bet minkštučiai, nes kur turiu Maxi baltus, kieti labai  schmoll.gif  Šiaip maxi aš su 1.25 vašeliu neriu.

aš dabar berniukui krikšto rūbellius pradėjau iš šitų siūlų nerti smile.gif šiaip jų mikštumas toks pats išlieka ir po skalbimo ( turiu suknelę nusinėrus iš jų);
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 04 gegužės 2011 - 13:33
*zuikulis* - labai labai šauniai padirbėta! thumbup.gif Nuostabus komplektukas wub.gif
Atsakyti
Prisižiūrėjus grožių SM, bandžiau narpliot sukneles savo mažės krikštynoms blush2.gif Štai kas gavosi:
user posted image
ir ant modeliuko (matosi kraštas ir mano sukneles, bet čia tema krikštynoms blush2.gif )
user posted image
Atsakyti
wub.gif vakare.lt vau kaip grazu
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2011 05 05, 11:23)
Prisižiūrėjus grožių SM, bandžiau narpliot sukneles savo mažės krikštynoms  blush2.gif Štai kas gavosi:


Labai gražu smile.gif . Tik aš galvoju, ar nekaršta vasarą su tom moheriukėm? ax.gif
Atsakyti
vakare,
labai labai grazu
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2011 05 05, 11:23)
Prisižiūrėjus grožių SM, bandžiau narpliot sukneles savo mažės krikštynoms  blush2.gif (matosi kraštas ir mano sukneles, bet čia tema krikštynoms  blush2.gif )


Labai grazu wub.gif As manau nei viena nesupyks, jei cia parodysite ir savo suknyte, vis del to juk krikstynoms skirta wink.gif
Atsakyti
vakare, labai grazu.. wub.gif ir kitu auksarankiu nuostabus darbai, labai dideli ispudi paliko thumbup.gif daugiausia neriat is medvilnes, o kaip tarkim medvilne su poliamidu> Va tokie siuliukai grazaus blizgesio turi.. http://www.siulai.eu...;category_id=27 ar geriau tarkim yarnart Begonia? Ar sie jau per stori tokiems neriniams? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 05 gegužės 2011 - 12:43
QUOTE(vakare.lt @ 2011 05 05, 11:23)
Prisižiūrėjus grožių SM, bandžiau narpliot sukneles savo mažės krikštynoms  blush2.gif Štai kas gavosi:
user posted image


vaje koks grozis wub.gif gal galit schemukę parodyt? ir kokie čia siūlai reikalingi?
renkuosi savo pupai suknute krikštynom, galvojau ir apie liną, bet sita tiesiog pakerėjo wub.gif gal mūsų močiutė sutiks tokia nunert...
Atsakyti
vakare.lt, labai grazu wub.gif Butinai parodyk ir savo suknute,nes tas suknutes kampas irgi labai dailiai atrodo thumbup.gif O as norejau paklausti mezgejeliu,koks turetu buti skraistes ilgis(ar yra kazkoks standartas)?
Atsakyti
neparasiau,kad mergaitei 2m. doh.gif
Atsakyti