Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

pasikartosiu ir cia, ax.gif
user posted image
Atsakyti
Nuostabaus grožio ir didelio darbo kūriniai.. Tai ne darbai-tai meno kūriniai !
Atsakyti
Peržiūrėjau visą temą. Darbai Wow... wub.gif wub.gif wub.gif

Artėja ir mano pačios pupos krikštynos, bus liepos mėnesį. Galvoju pati nerti suknutę. Išvis per kiek laiko maždaug nuneriat. Pradedu galvoti kad nebespėsiu unsure.gif Mes esam mažutės. 9 mėn tesiekiam vos 69 cm ax.gif Aš nekalbu apie tuos atvejus kada vaktim sėdima, nes pas mane kai 3 vaikai neįmanoma. bet realiai kie maždaug trunka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 04 30, 08:08)
Peržiūrėjau visą temą. Darbai Wow...  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Artėja ir mano pačios pupos krikštynos, bus liepos mėnesį. Galvoju pati nerti suknutę. Išvis per kiek laiko maždaug nuneriat. Pradedu galvoti kad nebespėsiu  unsure.gif Mes esam mažutės. 9 mėn tesiekiam vos 69 cm  ax.gif Aš nekalbu apie tuos atvejus kada vaktim sėdima, nes pas mane kai 3 vaikai neįmanoma. bet realiai kie maždaug trunka mastau.gif


na manau per savaite galima spet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 30, 08:12)
na manau per savaite galima spet ax.gif

O aš jau pradėjau stresuoti kad vargiai ar spėsiu liepos mėnesiui nes realiai neįsivaizduoju laiko doh.gif biggrin.gif Kaip visada triznioju lygioj vietoj doh.gif
radau paaiškinimą čia kaip pradėti nerti. nes realiai net neįsivaizduoju kaip tai daroma. Kaip suprantu nuo liemes reikėtų kilti į viršų, o kai nersiu sijoną tai reikės žemyn leistis g.gif ax.gif
Papildyta:
Turiu nusipirkusi Maxi siūlus. Skaičiau kad geriau su plonesniu včšeliu imti. Kokiu būtų geriau? 1,25 ne per storas? Gal geriau tada 1-tuką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 04 30, 08:27)
O aš jau pradėjau stresuoti kad vargiai ar spėsiu liepos mėnesiui nes realiai neįsivaizduoju laiko  doh.gif  biggrin.gif Kaip visada triznioju lygioj vietoj  doh.gif
radau paaiškinimą čia kaip pradėti nerti. nes realiai net neįsivaizduoju kaip tai daroma. Kaip suprantu nuo liemes reikėtų kilti į viršų, o kai nersiu sijoną tai reikės žemyn leistis  g.gif  ax.gif
Papildyta:
Turiu nusipirkusi Maxi siūlus. Skaičiau kad geriau su plonesniu včšeliu imti. Kokiu būtų geriau? 1,25 ne per storas? Gal geriau tada 1-tuką  g.gif


zinoma galima nerti kaip paaiskinta.o vaselio manau nereikia plonesnio.as nerciau su 1,5.nepatyrusiai geriausia vadovautis nurodymais,nes keiciant vaselio stori,gali nebeatitikti pagal schema
Atsakyti
Aš pradėjau suknikę užvakar. O krikštynos nusimato birželio pradžioj. Irgi pradėjau iš labai anksti, kad spėčiau, nes trys vaikai, namai ir daržai doh.gif Bet žiūriu, kad šią savaitę jau ir baigsiu, gal dar ir dičkei spėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 30, 08:42)
zinoma galima nerti kaip paaiskinta.o vaselio manau nereikia plonesnio.as nerciau su 1,5.nepatyrusiai geriausia vadovautis nurodymais,nes keiciant vaselio stori,gali nebeatitikti pagal schema

aš dažniausiai ir neriu su 1,6 arba 1,5. Ačiū labai aciuks.gif

QUOTE(naiste777 @ 2011 04 30, 08:58)
Aš pradėjau suknikę užvakar. O krikštynos nusimato birželio pradžioj. Irgi pradėjau iš labai anksti, kad spėčiau, nes trys vaikai, namai ir daržai  doh.gif Bet žiūriu, kad šią savaitę jau ir baigsiu, gal dar ir dičkei spėsiu.

Mane terminai labai nudžiugino. Mano būsimo krikštasūnio krikštynos bus birželio paskutinėm dienosm, jo ūgis dabar 53 cm tai paskambinau sesę nudžiugint kad ir jai turėčiau įsitarpuoti biggrin.gif Gerai kad vaikai nedidukai. hihihi.gif
Atsakyti
Nikte-manau laiko uztektinai,spesi..smile.gif
as jei neriu is maxi,tai su vaseliu 1,5... 4u.gif
sios sukneles siulau nunerti pirma virsutine dali,o po to nunerti aptine-sijoneli...schema aiski,gali imti kt.anasu schemute.
sekmes 4u.gif
Atsakyti
o maxi neperploni suknytei? unsure.gif as galvoju storesnius pirktis unsure.gif turiu pora kepuryciu nunerti o paskui jau suknytes imsiuos.
Atsakyti
Aš irgi noriu savo mažajai nunert suknytę krikštynoms. Nusipirkau siūlų Limol bebe, truputį storesni už Maxi, metražas mažesnis, bet minkštučiai, nes kur turiu Maxi baltus, kieti labai schmoll.gif Šiaip maxi aš su 1.25 vašeliu neriu.
Atsakyti
Jollyk, ačiū, jeigu pušinėt pradėsiu klausiu 4u.gif

Aš iš Maxi esu nėrusi bliuskutes, tai tikrai ne per ploni. Vieną nešioja mano mama, tai sakė norėtųsi kad ir raštas būtų plonesnis ax.gif
Atsakyti