Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

moherinuke krikstynoms smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Viliuteee, Lusasita - kaip visada thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš blush2.gif
Suknutė penkiametei mergytei smile.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 04 19, 14:36)
dar viena nerta krikstynu suknyte su juostele ant galvos ... wub.gif
user posted image


sakykit o kaip platinat tokio tipo suknytes? ar neplatinamos jos? ir kokie siulai tinkami, maxi turbut perploni? g.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 21, 10:47)
zinoma kiekvienas turi savo skoni ir renkasi tai,kas jam labiausiai patinka.o as tik pildau klientu norus ax.gif .Pasuknele is medvilnes ar pan nelabai po tokiom suknelem tinka. g.gif Svente juk tai ne kasdieninis devejimas,o siaip ta medziagele visai nebjauri prie kuno.Na zinoma, tai vel kiekvieno pasirinkimo laisve.
Man taip pat nertos sukneles grazu,tuo labiau jei nematytas ar ne taip daznai matytas modeliukas.


tai suprantu kad nebjauri, nors gal tokios suknios nedevimos per karscius. As kazkaip sumasciau kad vasara medvilne geriau unsure.gif
Atsakyti
na ir dar ...

didesnei mergytei 4 metuku ax.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Lusasita, labai gražu wub.gif . Pūko lengvumo įspūdis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 22 balandžio 2011 - 12:00
Lusasita, Viliutee, Sauadsa - saunuoles, jusu darbai vieni uz kitus vis grazesni ir grazesni wub.gif
Atsakyti
Kelnes galima megzti pagal dabar nesiojamu kelniu dydi ir iskarpa. Pridedi prie kelniu ir matai, kur siaurinti, kur platinti.
Atsakyti
jus miegat kadanors blink.gif kaip blynus suknytes kepa tik thumbup.gif

merginos patarkit kokius siulus pirkt suknytei - nersiu vaseliu, krikstysim vasara tai storu nereik. Kokiais neriat? ir kiek reikia ju 1metuku mergytei unsure.gif
Atsakyti
murmur-aciu wub.gif
jinerta is medvilnes,'cotone',siaip galima dar is maxi medvilnes nerti,tik tada vaselki imti mazesnio numerio... smile.gif
kazkuri mergina sake,kad nera berniukams rubeliu-o stai ir yra-mano kostiumelis berniukui jureiviskam stiliuje... 4u.gif
user posted image
Atsakyti
mano kostiumeliai berniukui ''jureiviskam stiliuje''-siulai medvilne... 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Jollyk,2011 04 23, 12:04]
mano kostiumeliai berniukui ''jureiviskam stiliuje''-siulai medvilne... 4u.gif
na labai jau grazu. Ir nestandartiska
Atsakyti