Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

QUOTE(patrule @ 2011 04 17, 22:11)
Na kodėl visi laurai mergaitėm  verysad.gif , negi berniukų niekas nenori puošti  g.gif

Aš tai žiauriai noriu savo berniukui  (per krikštynas bus 1.11 mėn) megzto komplektuko krikštynom iš lininių siūlų, bet tikriausiai labai brangiai kainuotų, jei kokia mamytė iš Kauno apsiimtų  :ax


Niu kodėl??nenusiminkit. Aš sūnų krikštijau su megztu kompletu. darbas + siūlai išėjo apie 100Lt. Nežinau ar pigu čia ar brangu. Svarbiausia - pati moku viskądaryt, tik nerandu laiko doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 04 17, 16:16)
Labai grazu thumbup.gif
Bet mano nuomone,prie nertos sukneles nertos skraistes gaunasi ''sviestas sviestuotas'',man  schmoll.gif ,bet jei uzsakoves nori,tai mezgejos ir mezga smile.gif

sutinku visu 100 procentu smile.gif

ilamka - labai grazi suknute, gal galetum schemute pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 19 balandžio 2011 - 07:37
naiste-rasa32-Ingridagal-aciu uz pagyrimus,sutinku nerta sukne su nerta skraiste sviestas sviestuotas,bet jei taip uzsako,tai as taip ir neriu... wub.gif
Ilamka-grazute suknyte... thumbup.gif

dar viena nerta krikstynu suknyte su juostele ant galvos ... wub.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Jollyk,2011 04 19, 15:36]
naiste-rasa32-Ingridagal-aciu uz pagyrimus,sutinku nerta sukne su nerta skraiste sviestas sviestuotas,bet jei taip uzsako,tai as taip ir neriu... wub.gif
Ilamka-grazute suknyte... thumbup.gif

dar viena nerta krikstynu suknyte su juostele ant galvos ... wub.gif

Aciu Jollyk,bet ir tu ziuriu kaip blynukus tas sukneles kepi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2011 03 29, 12:04)
user posted image

sweikos gal turite sito rubelio shema? 4u.gif  ax.gif


Laba diena wink.gif
Man irgi labai reikėtų šio komplektuko schemutės, bent jau kelnyčių. Bandysiu pati megzti savo sūneliui rūbelius 4u.gif
Atsakyti
aciu Ilamka... wub.gif
tavo suknytes labai fainos rankovytes papustos tokios... wub.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif , apsisuko galva nuo visų pamatytų grožybių - renkuosi, ką bandyt nunarplioti savo mažiesiems ax.gif

Būčiau labai dėkinga už šios suknelės schemą ar bent raštelį 4u.gif na ir aišku bent kokie paaiškinimai, kaip megzta, labai praverstų blush2.gif


QUOTE(Ligvita @ 2010 08 11, 10:30)
rodau greitai greitai klientės dovanėlę ir einu gelbėt katino ir namų nuo savo ligonio  doh.gif
user posted image


pamačiau ir įsimylėjau šią suknelę wub.gif
Atsakyti
Na taip.Sita Ligvitos suknele ir as prie visu grozybiu esu issisaugojusi,kreipkites i jagal pasidalins schema.


O as rodau kiek naujesni ,kiek kitokesni ir kiek pilnesni komplektuka.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
grazu smile.gif
Atsakyti
Viliutee labai grazus darbelis wub.gif bet ta apatine suknele is satino, ar man taip atrodo? unsure.gif maloniau prie kuno butu medvilne kogero unsure.gif

Kazkaip nertos sukneles vis kitokios, graziau man ziurisi. Tos servetelines grazios ir daug darbo reikalaujancios, bet kai sukrenta sijonas (apsivilkus) tai visos vienodos tampa - nelabai rasta iziuresi ir didzioji grozio dalis pasislepia doh.gif
Atsakyti
zinoma kiekvienas turi savo skoni ir renkasi tai,kas jam labiausiai patinka.o as tik pildau klientu norus ax.gif .Pasuknele is medvilnes ar pan nelabai po tokiom suknelem tinka. g.gif Svente juk tai ne kasdieninis devejimas,o siaip ta medziagele visai nebjauri prie kuno.Na zinoma, tai vel kiekvieno pasirinkimo laisve.
Man taip pat nertos sukneles grazu,tuo labiau jei nematytas ar ne taip daznai matytas modeliukas.
Atsakyti

gal kam pravers smile.gif
daug skraisciu ideju su schemomis mirksiukas.gif
https://picasaweb.go...mustrid/Pelerii
Atsakyti