Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

tie zalsvi papuosimai labai netiketai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
aciu aciu 4u.gif
o man patina truputi kitoki norai thumbup.gif
Atsakyti


user posted image wub.gif
Atsakyti
nerta suknyte,kepuryte,batukai,skraiste krikstynoms...lauksiu fotosesijos ir pasirodysim jums wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 16 balandžio 2011 - 19:51
Jollyk, labai gražu. O sakykit, ar būtina skraistė. Kažkaip aš jos ne labai noriu
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2011 04 16, 20:49)
nerta suknyte,kepuryte,batukai,skraiste krikstynoms...lauksiu fotosesijos ir pasirodysim jums wub.gif

Labai grazu thumbup.gif

QUOTE(naiste777 @ 2011 04 16, 22:05)
Jollyk, labai gražu. O sakykit, ar būtina skraistė. Kažkaip aš jos ne labai noriu

Skraiste butina tik pacios ceremonijos metu,ja uzdeda kunigas.Bet mano nuomone,prie nertos sukneles nertos skraistes gaunasi ''sviestas sviestuotas'',man schmoll.gif ,bet jei uzsakoves nori,tai mezgejos ir mezga smile.gif As savo vaikams dejau pirktines.Galima jas papuosti kokioms nertos detalem,kad rysys butu.

Man nertos-megztos skraistes grazu,kai suknele ar kostiumelis siutas,o kiti priedai nerto-megzti.
Atsakyti
Na kodėl visi laurai mergaitėm verysad.gif , negi berniukų niekas nenori puošti g.gif

Aš tai žiauriai noriu savo berniukui (per krikštynas bus 1.11 mėn) megzto komplektuko krikštynom iš lininių siūlų, bet tikriausiai labai brangiai kainuotų, jei kokia mamytė iš Kauno apsiimtų :ax
Atsakyti
dar viena mano suknute

user posted image
Atsakyti
O tai čia būna kokių įdomenių modeliukų ir, svarbiausia, jų schemučių ar čia tik mezgėjų pagyrų skyrelis? ax.gif Labai jau noriu dukrytei nunert kokią suknutę,, ar numegzt, bet čia žiūriu moherinukės karaliauja (ir tos be schemų) rolleyes.gif Gal turit kokių naujesnių idėjų? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 18 balandžio 2011 - 19:46
QUOTE(cap carap @ 2011 04 18, 20:37)
O tai čia būna kokių įdomenių modeliukų ir, svarbiausia, jų schemučių ar čia tik mezgėjų pagyrų skyrelis? ax.gif  Labai jau noriu dukrytei nunert kokią suknutę,, ar numegzt, bet čia žiūriu moherinukės karaliauja (ir tos be schemų) rolleyes.gif Gal turit kokių naujesnių idėjų? bigsmile.gif

Cia ir pagyru, ir patarimu, ir schemu buna, tik reikia ieskoti. Jei kokia suknele nusiziurejote ir nerandate schemos ikelkite nuotrauka cia arba temoje "iekome mezgimo/nerimo schemos" ir tikrai atsiras, kas pagelbes.
Papildyta:
QUOTE(Jollyk @ 2011 04 12, 16:11)
mano nauja nerta suknyte krikstynoms ir megztukas... wub.gif

Paprasta, kuklu, bet man patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 14, 18:55)
Ir dar viena megzta krikšto suknelė su žalsvais papuošimais  wub.gif


Kiek netiketas sprendimas papuosimui, bet jis taip graziai ziurisi ir taip pavasariskai nuteikia, kad akiu atitraukti negaliu ir beproto noro pamatyti sia suknele pasipuosusia mergyte wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jollyk @ 2011 04 16, 20:49)
nerta suknyte,kepuryte,batukai,skraiste krikstynoms...lauksiu fotosesijos ir pasirodysim jums wub.gif

Labai kruopstus darbelis ir graziai derantis komplektelis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ilamka @ 2011 04 18, 18:02)
dar viena mano suknute

Daug kartu matyta, visu mamyciu turbut krikstynoms trokstama, bet man ji zavinga mirksiukas.gif Pries jus reikia zemai galva lenkti, nes taip dailiai nunerta suknele, kad net sunku patiketi, jog tai ranku darbas. Jei ne paslaptis is kokiu siulu ir kokio nr vaseliu neriate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 18 balandžio 2011 - 20:22
Aš idėjų ir ieškau. Nertų (pageidautina ne reglano rankovėm). flirt.gif
Atsakyti

Daug kartu matyta, visu mamyciu turbut krikstynoms trokstama, bet man ji zavinga mirksiukas.gif Pries jus reikia zemai galva lenkti, nes taip dailiai nunerta suknele, kad net sunku patiketi, jog tai ranku darbas. Jei ne paslaptis is kokiu siulu ir kokio nr vaseliu neriate?
[/quote]

Tai jau taip,visu pageidaujama suknele,neturiu net laiko nunerti kazko naujo ,o taip noretusi smile.gif As jau ja kloniuku vadinu biggrin.gif Neriu as ja is situ siuliuku http://public.fotki....iln-ukuota.html ir vaseliu Nr.1 smile.gif
Atsakyti