Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tomike @ 2007 09 15, 16:18)
Aš jau kaip mėnuo naudoju YOTUEL(kaina apie 15-20 lt)...Man pasitvirtino...Atsirado klausiančiųjų ką darau su dantukais, kad tokie akinančiai balti biggrin.gif(šiaip jie buvo balti, gražūs, mat iš tėčio paveldėjau sveikus ir baltus dantis) Niu ir tikrai pati matau poiveikį.... thumbup.gif


Ir po kiek laiko pradėjo balti? Po mėnesio, dviejų ar po pusės metų? schmoll.gif
Atsakyti
Taigi sakau, kad šią pastą naudoju mėnuo laiko g.gif O rezultatas palengva ima ryškėti, nereikia norėt stebuklų po pirmo naudojimo.... cool.gif
Atsakyti
man geriausia yotuel, tiesa ja sunku rast, ne visose vaistinese buna g.gif Bet ji thumbup.gif Balinanti, bet kas svarbiausia neputoja ir tai vienintele pasta, kuri neturi abrazyviniu daleliu, taigi nekenkia emaliui
Atsakyti
Man lbai patinka Glister thumbup.gif Dantys buna slidus visa diena smile.gif
Atsakyti
Mes tai naudojame Colgate Blend A Med arba President smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweetulia @ 2007 10 05, 15:02)
Man lbai patinka Glister thumbup.gif  Dantys buna slidus visa diena smile.gif



as irgi tokia pacia jau tris metus, ir ne uz ka kitos nekeisciau.
Atsakyti
Anksčiau naudojau Glister, bet įspūdžio ji man nepaliko schmoll.gif Šiuo metu perku Sensodine įvairias, nes nuo dantų balinimo jautrūs dantukai. Dabar turiu Sensodine Pro Namel, tik skonis nelabai patinka, bet nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
šiaip naudoju Velym, o kartais bet kokią blush2.gif šį mėnesį bandau Blanx pastą, tik kažin koks ten jos poveikis bus ar nebus unsure.gif
Atsakyti
aš naudoju aquafresh. Jų ten įvairių būna ir man visai patinka smile.gif šiaip dar nieko L'Angelica, nes ji iš žolelių pagaminta, nors skonis įdomus, bet kai įpranti visai nieko. Bet ne tik dantų pasta svarbi, svarbu kaip valomės dantis ir kiek laiko tai darome. Jei šepetėlis greitai nusidėvi, tai galbūt Jūs netaisyklingai valotės dantis. O reikia valyti apie 2 -3 min kaip reklamose sakoma smile.gif po 8-10 judesius dviems dantims. Prieanginius, t.y. skruostinius paviršius reikia valyti sukamaisiais judesiais, o gomurinius šluojamaisiais nuo dantenų link kramtomųjų paviršių. Kramtomuosius paviršius galima valyti horizontaliais judesiais tik labai trumpais, tarsi vibruojamais, o ne nuo galinių iki priekinių dantų traukti šepetėlį. Dar patartina naudoti dantų siūlą, ji naudokit prieš dantų valymąsi vakare. smile.gif jeigu taip darote, tai Jūsų valymas tikrai kokybiškas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_|ingute|_ @ 2007 11 04, 23:00)
Dar patartina naudoti dantų siūlą, ji naudokit prieš dantų valymąsi vakare. 

Vieni sako prieš valymąsi, kiti po - kas pagaliau teisus g.gif
Atsakyti
As ir ilgai naudojau Amway Glister, man ji pati geriausia kolkas, naudoju jau kokius 4 metus, beabejo, karts nuo karto pakaitalioju, taciau vel griztu prie jos... Nes, issivalius dantis taip ir jauciasi, kad esi issivaliusi, nera astraus kvapo, taip pat nuo jos negrauzia gleivines ir ji balina smile.gif
Atsakyti
Siuo metu emiau naudoti dantu pasta Oriflame, visai patiko ir valo gerai, ir dantukai akivaizdziai svaresni. thumbup.gif
Atsakyti