Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
paprastas parduotuvines ax.gif Colgate, arba Blend a med.
Atsakyti
O as naudojau ir Colgate ir Blendamedus, bet atradau geriausia "32 žemčiužini" balinančia. Labai man patinka, efektas labai pastebimas.
Ju labai didelis asortimentas, galima rinktis pagal poreiki, su mineralais, nuo karieso, jautriems dantims, arba nuotaika, nes yra arbuzu, obuoliu, citrusu skonio.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 06 rugpjūčio 2007 - 21:24
Vakar nusipirkau Sensodyne ProNamel smile.gif kolkas labai patinka, skonis toks svelniai metinis, dantukai po valymo tokie svarus jaucias, net slidus ax.gif ziuresim ar bus toks poveikis, koks turetu but pagal aprasyma rolleyes.gif
Atsakyti
Lena.lt, o kur tų pastų "32 žemčiužini" būna pirkti? Kažkaip niekad nepastebėjau?
Atsakyti
sensodine arba paradontax
Atsakyti
Lacalut, nes dantenos baisiai kraujuoja. arba "Lesnoj balzam" su ąžuolo žieve. Šita tai šlykšti, kaip velnias, užtat veiksminga labai. rekomenduoju visoms, kas turi problemų dėl kraujuojančių dantenų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Colgate, Blend A Med.
NA, as tai sutinku su savo stomatologo nuomone, jog kiekviena dantu pasta yra gera ir ju negalima skirstyti i "blogas" ir "geras". Tiesiog ju sudetis skiriasi ir taip zmogus issirenka pagal asmeninius poreikius
Atsakyti
Man nepamainoma pasta yra "Glister" 4u.gif Jau kazkur penkeri metai kaip ja naudojuosi. Profilaktiskai kiek benueinu pas savo stomotologe, jokiu nauju skyluciu ji neranda thumbup.gif Dantukai visuomet tokie sliduciai ir svaruciai jauciasi. Aisku, paivairinimui visuomet panaudoju ir kitokias pastas, pavyzdziui, patinka Lacalut White, L'Angelica... Bandziusi esu ir Youtuel, bet man kazkaip nemaloniai valosi, kaip cia kuri sake, it su kokiu moliu blush2.gif Be to, visiskai neputoja g.gif Nors, balinamasis poveikis tikrai yra, aisku, ne tiek, kad jau plombas sviesesnemis keist reiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 08 07, 12:23)
Lena.lt, o kur tų pastų "32 žemčiužini" būna pirkti? Kažkaip niekad nepastebėjau?

Sveika 4u.gif As maciau vaistineje Vilniuje, Antakalnyje, tik neprisimenu kokioje blush2.gif Gal "Aphoteca", bet tiksliai neprisimenu ax.gif
Atsakyti
As naudoju COLGATE skysta. thumbup.gif
Atsakyti
fructodent smile.gif
Atsakyti
Aš jau kaip mėnuo naudoju YOTUEL(kaina apie 15-20 lt)...Man pasitvirtino...Atsirado klausiančiųjų ką darau su dantukais, kad tokie akinančiai balti biggrin.gif(šiaip jie buvo balti, gražūs, mat iš tėčio paveldėjau sveikus ir baltus dantis) Niu ir tikrai pati matau poiveikį.... thumbup.gif
Atsakyti