Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man patinka ir tinka visos "Lacalut", dar -"Sensodyne". smile.gif
O nuo Fructodent "Lemon&sage" mane pykina... doh.gif
Atsakyti
stomatologas patare pirkti pasta 'novyj zemciug' su kalciu. ji rusiska ir nebrangi. buvau labai nustebinta, nes si pasta nesiskiria nuo vakarietisku. tik isskirtine jos savybe ta, kad joje labai daug kalcio, galima naudoti kaip gydomaja. ypac tinka nestuke.gif metu ir po jo kalcio stokojantiems dantims thumbup.gif
Atsakyti
Man geriausia pasta Glister thumbup.gif .Bet čia paprasta. O valantis su balinančiom pastom dantys nepasidaro jautrus ? Aš balinausi su pasta,kur į kapas reikia pilti ir laikyti per naktį.Bet laaaabai skauda verysad.gif .Ir dantys labai jautrus po to būna.Bet gražūs biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti gal kas yra girdėjęs apie Amway pastą Glister, kad ji uždrausta Europoje? Vyras matė kokią tai laidą, kurioje kalbėjo, kad šioje pastoje yra vėžį sukeliančių medžiagų. Turiu dar beveik pilną tūbelę ir skalavimo skystį Glister. Nu ir bijau naudoti doh.gif O tokia nebloga pastytė verysad.gif Gal reiktų į kokią kokybės inspekciją pasiskambinti ar dar kur? Gal turite kokių minčių? Išgąsdino vyras mane. O dar galvoju gal ne taip išgirdo. Viso sumokėjau 65lt. Gaila būtų išmest.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 03 09, 17:47)
Norėjau paklausti gal kas yra girdėjęs apie Amway pastą Glister, kad ji uždrausta Europoje? Vyras matė kokią tai laidą, kurioje kalbėjo, kad šioje pastoje yra vėžį sukeliančių medžiagų. Turiu dar beveik pilną tūbelę ir skalavimo skystį Glister. Nu ir bijau naudoti doh.gif O tokia nebloga pastytė verysad.gif Gal reiktų į kokią kokybės inspekciją pasiskambinti ar dar kur? Gal turite kokių minčių? Išgąsdino vyras mane. O dar galvoju gal ne taip išgirdo. Viso sumokėjau 65lt. Gaila būtų išmest.

labas as naudojau ta pasta doh.gif : man netiko pasigavau su ja labai stipru dantenu uzdegima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 02 28, 14:53)
Man patinka ir tinka visos "Lacalut", dar -"Sensodyne".  smile.gif
O nuo Fructodent "Lemon&sage" mane pykina... doh.gif

o ar buna dantu pastos"Lacalut - jautriems dantims"???
Atsakyti
QUOTE(asta81 @ 2007 04 23, 18:39)
o ar buna dantu pastos"Lacalut - jautriems dantims"???


Galiu as atsakyti wink.gif Buna tikrai - pati naudoju ax.gif
Atsakyti
tik Lacalut, visokia paperku, tai balinancia, tai jautriems dantim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2006 12 22, 11:10)
Jau ir ten ir cia parasysiu,galite isbandyt,man patare bendradarbe,sako kai tik nusiperku sunui,tai kaip koks aktorius,dantai blizga,balti,o pasta rusiska,tik 2lt kainuoja-Zemciug parasyta.jau savaite valau tikrai balteja thumbup.gif


O kur tokia pirkai?
Atsakyti
Aš tai iš Dlendament,Colgeit naudoju.
Atsakyti
mes su vyru naudojam Colgate Sensitive
Atsakyti
"Signal" ir "Lacalut white".
Atsakyti