Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as ir siaip nelabai megeja gerti kavas, juolabiau vyna... arbatos kartkartem. na dabar zinosiu, dekuj uz informacija. kad ir kaip noreciau baltu zerinciu dantuku, bet net nemeginsiu rizikuoti ju sveikata ir naudoti chemija smile.gif
Atsakyti
naudoju Blend-a-med 3D white, labai patinka,bet pastą stengiuosi pirkti TIK NE LT schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amena @ 2011 09 30, 12:29)
neseniai teko lankytis pas stomatologe, pamaciusi mano dantukus, sako: "zinai kas blogai su jais?" sakau: "aisku zinau, jie trapus nes jautrus fluorui". doh.gif  tai va senatveje jeigu nesikeis padetis jie bus kose o ne dantys verysad.gif , ir patare naudoti R.O.C.S dantu pasta be fluoro. rezultatus pamaciau jau po pirmos naudojimo savaites. net vyras pagyre, kad zymiai pagrazeje dantukai, kadangi pries tai jie buvo nuseti tokiomis kaip demelemis. dabar jie grazus, sveiki, ir balti smile.gif


Esu skaičiusi, kad magnis didina kaulinio audinio elastingumą (http://www.dantupastos.lt/kaip-priziureti-dantis/jautrus-dantys-saliname-priezastis-ar-pasekmes.html), mažiau trupa dantys. Magnio yra ir R.O.C.S. dantų pastose, gal todėl pagerėjo. Pabandyk papildomai gerti magnį su B vitaminais.
Atsakyti
QUOTE(Slabake @ 2011 12 16, 15:45)
Esu skaičiusi, kad magnis didina kaulinio audinio elastingumą (http://www.dantupastos.lt/kaip-priziureti-dantis/jautrus-dantys-saliname-priezastis-ar-pasekmes.html), mažiau trupa dantys. Magnio yra ir R.O.C.S. dantų pastose, gal todėl pagerėjo. Pabandyk papildomai gerti magnį su B vitaminais.


labai aciu, priminei viena fakta kuri buvau uzmirsusi: stomatologe minejo, kad galiu papildomai gerti folio rugsti, jeigu neklystu ten irgi B grupes vitaminai smile.gif turbut turetu padet negeriant papildomai vitaminu ir tik vartojant folio rugsti smile.gif
Atsakyti
Naudoju lietuviska naujaja naturalia pasta Ecodenta su zolelemis. Pradzioje skeptiskai ziurejau, galvojau lietuviai nelabai moka gaminti, bet panaudojus likau patenkinta smile.gif Labai svelni, gerai putoja ir neblogai valo.
Atsakyti
Daugiausiai naudoju pastas, kuriose nėra fluoro, parabenų ir kt nuodų.
Atsakyti
Tai pavadinimus galima?
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2012 01 06, 10:37)
Tai pavadinimus galima?


Parabenų ir kitų nuodų paprastai neturi ekologiškos ir natūralios pastos. Jų yra tikrai daug, galima pasirinkti pagal šalį gamintoją (vokiška, prancūziška, šveicariška, daniška), jei yra skirtumas, pagal pagrindinę vaistažolę (paprastai būna su viena-dviem pagrindinėmis ar visu "bukietu") - pvz, nuo uždegimo medetkos, šalavijai, alavijai (alijošius), arbatmedis, žalioji arbata ir t.t. ir tada jau galima rinktis konkrečias kompanijas - pabandykit Urtekram (Danija), Weleda (Šveicarija), Lavera, Logona, Sante, Auromere, CMD (Vokietija), Dr. Organic (D. Britanija). Čia visų neišvardinsi, tiek jų yra. Aš kadangi mėgstu keisti dantų pastas ir vis naujas ragauti, tai stengiuosi kiekvieną kartą vis naują rūšį išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(virsukalne @ 2011 06 23, 10:07)
Patinka Elgydium, paskutinius metelius elgydiumus naudoju


Skaičiau internete, kad Elgydium yra su antibiotikais, t.y. chlorheksidinu. Jei iš tikrųjų yra arba ta rūšis, kurią naudoji, vadinasi, jos ilgiau kaip 2 savaites vartoti negalima. Tai ne kasdieniam vartojimui skirta dantų pasta. Šiaip rimti dantų pastų gamintojai visada apie tai įspėja.
Atsakyti
QUOTE(Slabake @ 2011 12 14, 13:50)
turėtum naudoti dantų pastą ar kitus produktus su peroksidu, bet tai baisus nuodas.


Ir kodėl gi nuodas? Daugybė žmonių visame pasaulyje vandenilio peroksidą geria nuo įvairiausių ligų, apie tai yra labai nemažai literatūros. SM yra apie tai tema, ir pati pažįstu kelis žmones, jau daug metų geriančius dėl sveikatos ir labai patenkintus. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti