Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
aš už VELYM, bet kasdienai naudojam Langelica su baltu moliu ir obuoliais.
Atsakyti
QUOTE(daržovytė @ 2006 12 31, 13:13)
o kur jos yra pirkti?
kazkaip ieskojau informacijos apie sia danu pasta, bet raso, kad tai kremas  g.gif

ar sitaip ji atrodo?  blush2.gif
user posted image


JO. Ten rašo kad kremas, ir norint dar geresnio poveikio reik pirma išsiplaut paprasta dantų pasta, o po to Velym. Bet galima ir tik Velym.
O pirkti yra vaistinėse, nevisose bet tikrai yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy: 25 sausio 2007 - 14:01
Ar žinojote kad visos dantų pastas suskirstytos pagal kokybę, pvz. visos supermarketuose pardavinėjamos dažniausiai būna žemiausios kokybės, ant jų galo būna juodas brukšniukas per viduri (priešingam gale nei dangtelis). Ant geriausios kokybės pastų būna žalias brūkšniukas. Jų įmanoma rast tik vaistinėse. Tarpe jų būna kitos spalvos, bet nepamenu eiliškumo.
Tad žinokit ką perkat, kad išreklamuota nereiškia kad geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2007 02 06, 01:36)
Ar žinojote kad visos dantų pastas suskirstytos pagal kokybę, pvz. visos supermarketuose pardavinėjamos dažniausiai būna žemiausios kokybės, ant jų galo būna juodas brukšniukas per viduri (priešingam gale nei dangtelis). Ant geriausios kokybės pastų būna žalias brūkšniukas. Jų įmanoma rast tik vaistinėse. Tarpe jų būna kitos spalvos, bet nepamenu eiliškumo.
Tad žinokit ką perkat, kad išreklamuota nereiškia kad geriausia.

Nezinau kaip ten del tu bruksniuku.Gal tai kalbama apie visas isreklamuotas pastas per televizija, gal juos ir pagal bruksniukus.
As naudojiu indiskas pastas -tikrai labaio geras. thumbup.gif Ispradziu ju Lietuvoje visai nebuvo ,klinika kurioje gydausi dantys uzsakinejo per Latvija is Indijos.
Dabar susysieke su atstovais kurie pradejo jomis priekaiuti Lietuvoje.Jos nevisur yra. Zinau kad yra Baltupiose Norfa xxl.parduotuvieje, ir Lukiskiu aiksteje -kosmetikos isparduotuvieje 2 saleje (kuri prie gintarines vaistines). Nu ir dar klinikoje -kurioje gydausi .
Juose nera prikista chemijos ,kaip visose isreklamuotose pardotuvinese pastose.
Ajurvedine dantu pasta su 20 vaistazoliu.
INGRIDIENTAI: naturali smulkinta kreida, 20 zoliu, vanduo ,sorbitolis ir ten dar kazkas.
Pavadinimas juos "VICCO".arba dar is tos serijo "Dabur RED."-ji yra pipirine, skonis gal ir nelabai ,bet labai padeda uzdegyminem dantienom , kraujuojancioms dantienoms. Beje vienoje parduotuvieje maciau tas pastas -bet ne prie pastu ,o prie smilkalu. biggrin.gif
Kai issivalau dantys su ta pasta ,tai tikrai jauciu skirtuma.Vakara po visos dienos dantys dar jauciasi visiskai neapsinese.Aisku poto pripratau ir kai pasibaige pasta -vel teko issivalyti su ten kokiu Blendamedu.Jauciausi ,kaip sampuno i burna prisipilus schmoll.gif .Tuoi pat nuvaziavai pirkti savo pastos 4u.gif
Tiesa ,dar pamirsau pasakyti ,kad su VICCO pasta galima valyti dantys ir vaikams nuo tas mazens. nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 06 vasario 2007 - 17:49
As neseniai pradejau valytis italiska dantu pasta "CAPITANO". Ji nera brangi, galima isigyti prekybos centruose "Norfa". Rezultatas thumbup.gif . Dantys tapo baltesni ir sveikesni. O tie dantu sepeteliai visi grynas meslas. As juos keiciu kas menesi, nes jau labai greitai susidevi. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
patinka colgate, kur bebras reklamuoja thumbup.gif lotuliukas.gif nesenai naudojau sensodyne white, tai irgi labai gera pasta ax.gif
o sepeteli keiciu tada, kai matau, kad seriai jau issizerge blush2.gif dabar turiu oral b, tai kazkaip jau daugiau nei du men naudoju ir jis vis dar geras blush2.gif
Atsakyti
O mano gydytoja odontologė sakė, kad nesvarbu, su kokia pasta valytis, svarbu daryti tai kokybiškai, pakankamai laiko, reguliariai g.gif
O šepetėlį ir aš keičiu kas mėn - du, nes greit susidėvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 08, 13:01)
O mano gydytoja odontologė sakė, kad nesvarbu, su kokia pasta valytis, svarbu daryti tai kokybiškai, pakankamai laiko, reguliariai  g.gif
O šepetėlį ir aš keičiu kas mėn - du, nes greit susidėvi  doh.gif


Gal aš nekokybiškai valau? Nes man jie taip greit nesidėvi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2007 02 08, 18:17)
Gal aš nekokybiškai valau? Nes man jie taip greit nesidėvi... g.gif


Merginos, sepeteli reikia rinktis asmeniskai kiekvienam.
Jigu nera juokiu problemu su dantienomis , tai reikia pirkti MEDIUM.
Su minkstu sepeteliu valyti dantys irgi negerai ,paliekamas apnasas ant dantu ,be to nemasazuojamos dantienos. Minkstas greitai susidevi sepetelis.
As irgi keiciu sepeteli kai serialiai jau sulinksta .Tai mazdaug po 2-3 men.
Atsakyti
''Glister" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Perku brangesnes balinancias pastas su soda,maziau putoja nei visos kitos,mazai reikia,tik tiek kad neskani..
Atsakyti
Dabar galvoju kokia dantu pasta geresne „Lacalut“ white, „Velym“ , „Yotuel“ , „Rembrand T“ ar Fructodent „Lemon & sage“ . Ju yra pirkti vaistinese
Atsakyti