Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nu va dabar zinau dvi isgirtas ir mano dar neisbandytas pastas, tai Velym ir Rocks, kazi kuria rinktis norit pasviesinti dantukus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 16, 18:38)
Nu va dabar zinau dvi isgirtas ir mano dar neisbandytas pastas, tai Velym ir Rocks, kazi kuria rinktis norit pasviesinti dantukus...  g.gif


Bandyk abi biggrin.gif , vis tiek dantų pastas reikia keisti, tik lieka nutarti, nuo kurios pradėti tongue.gif
Atsakyti
butinai abi ir isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka indiska VICCO dantu pasta smile.gif labai gerai valo, slidus dantukai tampa, be apnasu smile.gif nedaug reikia smile.gif po jos issivalius kokia nors blendamed toks jausmas, kad isvis dantys nevalyti biggrin.gif o namie dabar naudojame rusiskas SPLAT dantu pastas smile.gif tos irgi geros smile.gif bet VICCO man patinka labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2011 01 25, 23:00)
Man labiausiai patinka indiska VICCO dantu pasta smile.gif labai gerai valo, slidus dantukai tampa, be apnasu smile.gif nedaug reikia smile.gif po jos issivalius kokia nors blendamed toks jausmas, kad isvis dantys nevalyti biggrin.gif o namie dabar naudojame rusiskas SPLAT dantu pastas smile.gif tos irgi geros smile.gif bet VICCO man patinka labiau smile.gif


o kur galima nusipirkti tas VIcco pastas , ar užrašas tik VIcco ar dar kas nors yra ?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2010 07 20, 20:11)
naudoju "glister" , bet man ji nelabai... dantukai jautrus tapo, dantenos ir...  verysad.gif


Tai ir turėtų būti nekaip, nes pati norėjau pabandyti, bet kai pamačiau sudėtį, tai pašiurpau blink.gif
Atsakyti
aha mane irgi domintu ta vicco dantu pasta, kur ja galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 26, 21:19)
aha mane irgi domintu ta vicco dantu pasta, kur ja galima nusipirkti?  g.gif


Kiek žinau, Vicco reikia ieškoti ajurvedinėse parduotuvėse, bet bėda ta, kad jos galiojimas baigiasi ar sausį, ar vasarį (buvo užsivežta viena partija), bet tiekėjas nusprendė daugiau jos nebeimportuoti, sakė, kad lėtai juda. Tai jei rasit kur likučius, pirkit, nes neaišku, ar kas ateityje atveš Vicco.
Atsakyti
QUOTE(Slabake @ 2011 01 26, 21:42)
Kiek žinau, Vicco reikia ieškoti ajurvedinėse parduotuvėse, bet bėda ta, kad jos galiojimas baigiasi ar sausį, ar vasarį (buvo užsivežta viena partija), bet tiekėjas nusprendė daugiau jos nebeimportuoti, sakė, kad lėtai juda. Tai jei rasit kur likučius, pirkit, nes neaišku, ar kas ateityje atveš Vicco.


Man higienistė tą patį sakė.
Atsakyti
As perku VICCO Saules kosmetikos isparduotuvej Vilniuje prie zalio tilto http://www.sauleskosmetika.lt/ ten ju buna po 7lt smile.gif

atrodo: http://www.reallynat... toothpaste.jpg
yra dar su dar balta su zaliu pakuote, bet nepatiko ji man schmoll.gif

taip pat galima pirkti internete:

...icco-vajradanti

smile.gif

anksciau ju budavo norfose ir maximose, kas gyvena mazesniuose miesteliuose gal dar ras smile.gif as pvz Utenos norfoj dar buvau radus, nors Vilniuj jau nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juse: 26 sausio 2011 - 23:36
QUOTE(Juse @ 2011 01 26, 00:00)
Man labiausiai patinka indiska VICCO dantu pasta smile.gif labai gerai valo, slidus dantukai tampa, be apnasu smile.gif nedaug reikia smile.gif po jos issivalius kokia nors blendamed toks jausmas, kad isvis dantys nevalyti biggrin.gif o namie dabar naudojame rusiskas SPLAT dantu pastas smile.gif tos irgi geros smile.gif bet VICCO man patinka labiau smile.gif


Prisiskaičiau, kad visos giriate tą Vicco pastą, bet nelabai supratau kam reikalingi parabenai natūralioj pastoj, kaip apie ją rašoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrika @ 2011 01 27, 09:35)
Prisiskaičiau, kad visos giriate tą Vicco pastą, bet nelabai supratau kam reikalingi parabenai natūralioj pastoj, kaip apie ją rašoma  g.gif


Kad ji ne ekologiška, tik ajurvedinė (tipo pagal ajurvedos principus parinktos žolelės). Kiek pastebėjau, indiškos (kad ir ajurvedinės) pasižymi prastesne abrazyvia medžiaga - siliciu, kreida ir pan., nepalyginsi su europietiškomis, ypač vokiškomis. Išbandžiau ir Dabur Red, irgi prasta, ne kiek naikina kvapą, kiek užmuša prieskoniais g.gif
Atsakyti