Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(laTulipe @ 2010 06 20, 20:42)
sveikos 4u.gif
pasiskaičiau aš čia pas jus ir man kilo tokie klausimėliai: kur galima rasti ir kiek kainuoja šios pastos : Velym,  L'angelica, Glister ? nes apie jas perskaičiau gan gerų atsiliepimų  biggrin.gif

As - uz GLISTER!

Kaina 14 Lt
Atsakyti
Himalayja patinka ir velym smile.gif
dabar blanx naudoju pusetina man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 12 06, 11:45)
Kur ir kokios pastos galima nusipirkti be fluoro?  g.gif


Dabar naudoju Tiens kompanijos žolelių dantų pastą be fluoro. Prieš tai naudojau Elgydium irgi patiko, tik kuri man tiko su fluoru buvo, tad po kiek laiko teko keisti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 19 sausio 2011 - 12:15
QUOTE(aureka @ 2010 12 06, 10:45)
Kur ir kokios pastos galima nusipirkti be fluoro?  g.gif


Dauguma ekologiškų dantų pastų yra be fluoro. Man patinka Laveros dantų pastos, be to, Salviagalen yra be fluoro ir su fluoru. Salviagalen labai tiko dantenoms, valiausi po periodonto operacijos.
Atsakyti
sveikos, prisiskaiciau cia visokiu man negirdetu dantu pastu pavadinimu... doh.gif biggrin.gif tai norejau paklausti apie Blend-a-med 3D WHITE LUXE pasta, gal kas nors ja naudojat? ar ji nors kiek nors isbalina dantis, ar cia tik tai pasakos.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julliciux @ 2011 01 13, 15:42)
sveikos, prisiskaiciau cia visokiu man negirdetu dantu pastu pavadinimu... doh.gif  biggrin.gif  tai norejau paklausti apie Blend-a-med 3D WHITE LUXE pasta, gal kas nors ja naudojat? ar ji nors kiek nors isbalina dantis, ar cia tik tai pasakos.... ax.gif


Man higienistė sakė, kad Blend-a-med pasta turi tik labai gražią reklamą, daugiau nieko. Čia ne per seniausiai kažkas mūsų namuose buvo nupirkęs vieną iš šios serijos- tai nieko gero. Colgate geresnė.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 13, 15:44)
Man higienistė sakė, kad Blend-a-med pasta turi tik labai gražią reklamą, daugiau nieko. Čia ne per seniausiai kažkas mūsų namuose buvo nupirkęs vieną iš šios serijos- tai nieko gero. Colgate geresnė.


Colgate pagrindinis trūkumas - kad jos sudėtyje paprastai yra antibiotikų, t.y. triclozano. Nelabai tinka kasdienei priežiūrai.
Papildyta:
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 19, 19:12)
o iš kur siuntiesi kad ir nepigiau?  smile.gif aš ieškau crest  ax.gif


Ir kuo jus ta Crest žavi? Tai ta pati Blend-a-med, tik kitu brandu pardavinėjama (Crest - JAV, D. Britanija ir Kanada, Blendamedo pavadinimu - Vokietijoje ir visoje Rytų Europoje). Pasiskaitykit Wikiepdijoje smile.gif
http://en.wikipedia....st_(toothpaste)
Atsakyti
Nežinau ar jau buvo išgirta Weledos druskinė dantų pasta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pati nerealiausia kokią esu turėjusi. Dar anyžinė (su medetkom) gera. Taip pat ir Laveros, ir Logonos ir Fitne dantų pastos labai geros biggrin.gif

Žvilgtelėjau atgal, jau matau išgirta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 14 sausio 2011 - 16:37
Priekiniai mano dantukai yra is cirkonio ir siek tiek sviesesni uz mano naturalius, taip pati paprasiau, kad padarytu, nes galvojau gi visokiu dabar priemoniu yra galesiu ir tikruosius dantukus pasviesint, nors nera pagelte jie biggrin.gif nu ka as zinau jau metai laiko kaip ivairiausiom dantu pastom balinanciom vargstu ir rezultatas tas pats neprisilygino mano tikrieji dantys prie tu dirbtiniu grazuoliuku lotuliukas.gif naudojau sensodyne balinancia, aquafresh balinancia, dar kazkokia norvegijoj buvau pirkusi irgi spec. balinanti pasta maza tubele...galu gale perejau prie isgirtosios L'angelikos...nu nebalteja man tie dantys nors tu ka...ir nerukau ir kavos nei stiprios arbatos negeriu g.gif ka man cia dar isbandyti ar nebetempt gumos ir eit pasidaryt kabinete balinima, nu bet man tiek nedaug tereikia.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(balla @ 2011 01 14, 17:35)
Nežinau ar jau buvo išgirta Weledos druskinė dantų pasta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Pati nerealiausia kokią esu turėjusi. Dar anyžinė (su medetkom) gera. Taip pat ir Laveros, ir Logonos ir Fitne dantų pastos labai geros  biggrin.gif

Žvilgtelėjau atgal, jau matau išgirta  drinks_cheers.gif


o nereali kuom? gal pasviesino dantukus ar tiesiog maloni burnoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 15, 23:26)
Priekiniai mano dantukai yra is cirkonio ir siek tiek sviesesni uz mano naturalius, taip pati paprasiau, kad padarytu, nes galvojau gi visokiu dabar priemoniu yra galesiu ir tikruosius dantukus pasviesint, nors nera pagelte jie  biggrin.gif nu ka as zinau jau metai laiko kaip ivairiausiom dantu pastom balinanciom vargstu ir rezultatas tas pats neprisilygino mano tikrieji dantys prie tu dirbtiniu grazuoliuku  lotuliukas.gif  naudojau sensodyne balinancia, aquafresh balinancia, dar kazkokia norvegijoj buvau pirkusi irgi spec. balinanti pasta maza tubele...galu gale perejau prie isgirtosios L'angelikos...nu nebalteja man tie dantys nors tu ka...ir nerukau ir kavos nei stiprios arbatos negeriu g.gif  ka man cia dar isbandyti ar nebetempt gumos ir eit pasidaryt kabinete balinima, nu bet man tiek nedaug tereikia.... doh.gif
Papildyta:
o nereali kuom? gal pasviesino dantukus ar tiesiog maloni burnoje?  4u.gif


Man šiek tiek pašviesino dantukus ROCS dantų pasta "Kava ir tabakas". Šiaip dantys gelsvi, bet prieš protezuodama dantį valiausi šia dantų pasta, ir kai suprotezavo, visi dantys buvo tokios pat spalvos. Nustojau ja valytis, ir praėjus kokioms dviem savaitėms jau matėsi, kad tikri dantys gelsvesni nei protezuotas. Dabar retkarčiais vis pasivalausi su Kava ir tabaku, kad vis apnašas nuvalyčiau (geriu kasdien daug žalios arbatos, sako, kad nuo jos dantys gelvėja, bet ir anksčiau gelsvoki buvo). Dar turiu porą mėginėlių ROCS balinančios dantų pastos, pažiūrėsiu, gal labai efektyvi.
Atsakyti
Aha ir pranesk ar pasviesejo kai pabandysi Rock balinancia, nes vyras naudojo Rocks, bet ne balinancia ir ne kava ir tabakas...kadangi nevartojam siu dalyku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jegaliuta @ 2011 01 16, 00:26)
o nereali kuom? gal pasviesino dantukus ar tiesiog maloni burnoje?  4u.gif

Apart to kad burna nėra putų pila, kad ryte atsikėlus vis dar gaivu burnoj. Tai nežinau kas yra apnašos, dantukai slidus, blizga. Nu žodžiu man ji pati pačiausia thumbup.gif
Atsakyti