Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
kuo ta pasta su alijosiumi ypatinga ir ar tinka prie paradantozes?

Atsakyti
QUOTE(isNidos @ 2010 09 05, 00:45)
as jau daugiau nei metai naudoju Forever firmos dantu geli su alijosium. Kol kas geriau nieko neradau:)Puikiai valo apnasas, neturi astraus skonio, labai tinka jautriems dantims, be fluoro, o svarbiausia-itin skalsus. Anksciau pirkdavau Glister, bet dantu gelis man asmeniskai tikrai geresnis.Cia tik mano nuomone.


ir as naudoju sita geli. bet kazkaip isskirtinumo jo nepastebejau.maloni pasta! pasitaikius galimybei - dar syki ja uzsisakysiu! thumbup.gif
Atsakyti
tik uz ROCS, nu tikrai superine, brangi bet verta!!
gaila parsisiusti pigiau niekur nerandu ax.gif
Atsakyti
nuo parodontozes , burnos zaizdeliu, kraujuojanciu dantenu dantenu yra FOHOW firmos dantu pasta su kordicepsu. Labai veiksminga.
Atsakyti
Man dantiste patare tantum verde pasta ,tokia mazyte tubelyte,bet ji nuo kraujuojanciu dantenu ,pariodontito kaip pagalbine priemone gydanti priedancio ligas-tai efektas iskart po dvieju paru iskart nustojo kraujuot -aisku ji ne balina mirksiukas.gif
Atsakyti
aš neseniai įsigijau dantų pasta IMPLACLEAN, skirtą žmonėms turintiems dantų implantus, bet tinkančią ir higieninei priežiūrai. Dantų pasta pasižymi deguonies ir laktoferino baltymo (kuris randamas mamos piene, seilėse, ašarose,...) formule. Šios formulės dėka deguonis įsiskverbia į minkštuosius audinius , ten kur labiausiai jo reikia, taip pat deguonis skatina gijimą, bei turi antibakterinį poveikį, tai ypač aktualu turnit implantus. Anksčiau man tokias pastas veždavo mama iš amerikos, bet dabar radau ir Lietuvoje pirkti blush2.gif
Atsakyti
Kas neturi nieko blogo prieš anyžius tai labai faina Druide firmos anyžinė dantų pasta. Suteikia daug gaivos, panašiai kaip mėtos tik mėtos jau atsibodo smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O as paskutiniu metu susizavejau weledos gaminiais ir ta pasta su medetkomis man labai patinka. Ten ji irgi is naturaliu medziagu pagaminta, be mentolio, fluoro ir kt. dalykeliu silpninanciu musu dantukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 10 01, 21:58)
tik uz ROCS, nu tikrai superine, brangi bet verta!!
gaila parsisiusti pigiau niekur nerandu  ax.gif

o iš kur siuntiesi kad ir nepigiau? smile.gif aš ieškau crest ax.gif
Atsakyti
Kur ir kokios pastos galima nusipirkti be fluoro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikarma @ 2010 11 06, 19:09)
Sveikutes  4u.gif
O as paskutiniu metu susizavejau weledos gaminiais ir ta pasta su medetkomis man labai patinka. Ten ji irgi is naturaliu medziagu pagaminta, be mentolio, fluoro ir kt. dalykeliu silpninanciu musu dantukus 4u.gif


WELEDOS produkcija tai thumbup.gif . Pati šios pastos nenaudoju, bet tikriausiai teks pabandyti, nes kas naudojo tai labai patenkinti ir labai rekomenduoja
Papildyta:
QUOTE(laTulipe @ 2010 06 20, 21:42)
sveikos 4u.gif
pasiskaičiau aš čia pas jus ir man kilo tokie klausimėliai: kur galima rasti ir kiek kainuoja šios pastos : Velym,  L'angelica, Glister ? nes apie jas perskaičiau gan gerų atsiliepimų  biggrin.gif


L'angelika tai tikrai yra visose didžiuosiuose prekybos centruose
Atsakyti
QUOTE(coromandel @ 2010 08 26, 11:20)
man geriausiai balina dantis Crest  smile.gif


o kur ja perkat blush2.gif
Atsakyti