Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
laba, norejau paklausti gal kas yra naudoja ar turite Waterpik aparata? ar jis geras, ar padeda?
aciu... 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Sededama kirpykloje, pastebejau, kad dantai pabaltejo:) tai pasirodo, kad ne tik valo gerai, bet ir balina:)
Atsakyti
Glister! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nex @ 2010 05 16, 19:04)

Pritariu, bet deja, man nešiojančiai breketus ji per silpna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 05 18, 13:40)
Pritariu, bet deja, man nešiojančiai breketus ji per silpna...  verysad.gif


Nu tikrai ne, nesiojau breketus ir glister dantu pasta naudojau. Ir viskas buvo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nex @ 2010 05 16, 20:04)




Pritariu 4u.gif man si pasta thumbup.gif dar pridejus glisterio skalavimo skysti isviso gaunasi superinis rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstulka @ 2010 05 07, 06:01)
As irgi sita naudoju. Dantys net neapsinesa per visa diena iki vakarinio valymo  thumbup.gif


as irgi sita naudoju ir savo mazajai su ja valiau dantukus, nes prisiskaiciau, kad ypac Klaipedos 1 vandevieteje fluoro kiekis virsija norma 10 kartu.
Tai del to ir pradejom sita valyt, taciau maziukes dantukai pagelto, vienas net biski aptrupejo unsure.gif
Kita savaite eisim pas gydytoja, tai ziuresim ka pasakys.
Atsakyti
QUOTE(*furnikuca* @ 2010 05 07, 22:14)
laba, norejau paklausti gal kas yra naudoja ar turite Waterpik aparata? ar jis geras, ar padeda?
aciu... 4u.gif

mano stomotologe tikrai rekomendavo sita aparata, mano kaimyne turi, tai sake super super. Ir as ruosiuosi pirkti, tik kad jo kaina Lietuvoj 320 lt, o parsisiust galima uz 200 lt (is JAV). Bet Lietuvoj 2 metu garantija, o parsisiuntus nera garantijos, vat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste222 @ 2010 05 25, 15:05)
mano stomotologe tikrai rekomendavo sita aparata, mano kaimyne turi, tai sake super super. Ir as ruosiuosi pirkti, tik kad jo kaina Lietuvoj 320 lt, o parsisiust galima uz 200 lt (is JAV). Bet Lietuvoj 2 metu garantija, o parsisiuntus nera garantijos, vat 4u.gif

o koki stebukla daro sis aparatas blush2.gif
Atsakyti
Gerai išvalo tarpdančius, „laiptelius“ po vainikėliais, po tiltų tarpinėm dalim ir pan.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pasiskaičiau aš čia pas jus ir man kilo tokie klausimėliai: kur galima rasti ir kiek kainuoja šios pastos : Velym, L'angelica, Glister ? nes apie jas perskaičiau gan gerų atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
Velym būna vaistinėse. Tiesa, ne kiekvienoje vaistinėje galima rasti. Kaina ~25Lt 100ml tūbelės. 25ml tūbelė kainuoja ~15Lt.
L`Angelica galima įsigyti dažnoje vaistinėje ir praktiškai kiekviename didesniame prekybcentryje (Maxima ir pan.). Kainuoja apie 5,5-7Lt.
Glister dantų pastos teiraukitės Amway platintojų. Neaišku ar įsigysite originalų produktą ar ne (į Lietuvą patenka daug falsifikatų). Kaina, kiek girdėjau, irgi labai skiriasi.
Atsakyti