Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(tane4ka @ 2009 11 10, 09:47)

whitening bigsmile.gif
Atsakyti
Nuolat naudojau SENSODYNE,bet siuo metu Crest thumbup.gif -labai patenkinta sia dantu pasta.
Atsakyti
kokia jusu nuomone geriausia pasta tiktu jautriems dantims? mano stomatologe rekomendavo sensoday pronamel
Atsakyti
Dantų pastos, skirtos jautriems dantims, yra panašios savo sudėtimi ir poveikiu. Negalėčiau kurios nors išskirti kaip geriausios. Jūsų pasirinkimas irgi tinka šiuo atveju. Tačiau, jei dantys ypatingai jautrūs, jautrumui mažinti reikėtų ir papildomų priemonių, bet jei odontologė nieko nesakė, tai tikriausiai nereikia jų smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vartoju Forever living produktu pasta
user posted image
Patinka, nes issivalius neapsinesa dantys, kaip kad budavo su kitomis pastomis, naturali, nebraizo emalio, nera floro, taigi tinka ir vaikams. Jei sudomins, prasom i az.
Atsakyti
VELYM - jau antri metai smile.gif esu labai patenkinta wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 04 11, 10:00)
VELYM - jau antri metai smile.gif esu labai patenkinta wink.gif thumbup.gif

As jau kaip dvi savaites naudoju sia dantu pasta ir tikrai dantys balteja, nesitikejau tokio rezultato smile.gif Tik mane nuo jos truputi papykina, nes ji stiproka, bet ko nepadarysi del grozio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 04 11, 10:08)
As jau kaip dvi savaites naudoju sia dantu pasta ir tikrai dantys balteja, nesitikejau tokio rezultato smile.gif Tik mane nuo jos truputi papykina, nes ji stiproka, bet ko nepadarysi del grozio ax.gif


na, tik negalima persistengti smile.gif nes silpnėja dantukai, reiktų daryti kokios savaitėlės pertrauką su kita dantų pasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 04 11, 12:12)
na, tik negalima persistengti smile.gif nes silpnėja dantukai, reiktų daryti kokios savaitėlės pertrauką su kita dantų pasta smile.gif

Tikrai padarysiu pertrauka, nes man aplink lupas oda labai nusausejo ir pradejo luptis. Si pasta stipri labai, niekada nuo kitu man taip nebudavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 03 05, 11:11)
Aš iki vienuolikos metų valiausi tik su milteliai ir iki tada mano dantys buvo sveiki. Praktiškai buvo tik du taisyti. O dabar turbūt du trečdaliai sugedusių.


manau cia normalu, ir ne milteliuose ar dantu pastoje esme 4u.gif vaikam dantys maziau genda, o kuo senyn einam, tuo labiau visokios problemos kamuoja, juk ir tie dantys ilgiau tarnauja, ir pvz, plaukam visokiu priemoniu daugiau reikia, kad grazus butu, slinkt pradeda ir t.t:)
Atsakyti
Geresnės pastos už Opalescence neesu naudojus thumbup.gif kažkaip ji ypatingai gerai nuvalo apnašas, gal kvapas/skonis keistokas, bet man super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astyte @ 2010 04 10, 08:33)
Sveikos,
Vartoju Forever living produktu pasta
user posted image
Patinka, nes issivalius neapsinesa dantys, kaip kad budavo su kitomis pastomis, naturali, nebraizo emalio, nera floro, taigi tinka ir vaikams. Jei sudomins, prasom i az.



As irgi sita naudoju. Dantys net neapsinesa per visa diena iki vakarinio valymo thumbup.gif
Atsakyti