Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(wajew @ 2010 01 05, 19:43)
Kalpana, o kokie tiktų dantų šepetėliai? Labai reikia jūsų patarimo.
Gal higienistė rekomendavo, kad tiktų po implanto įsodinimo operacijos? man labai sunku nekietą šepetėlį pasirinkti


Aš po implantavimo nelėkiau naujo pirkti, naudojau Cogate medium. Nebrūžinau operuotos pusės ir viskas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 05, 21:25)
Aš po implantavimo nelėkiau naujo pirkti, naudojau Cogate medium. Nebrūžinau operuotos pusės ir viskas. blush2.gif

Florestina, medium - tai kaip soft, kokio minkštumo ar jis neskaudžiai valo
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2010 01 05, 20:28)
Florestina, medium - tai kaip soft, kokio minkštumo ar jis neskaudžiai valo


Tai yra vidutinio minkštumo. Ankščiau naudodavau kietą, bet dabar jų nėra pirkti- tai naudoju vidutinį. O soft yra minkštesnis už medium.
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2010 01 05, 20:43)
Kalpana, o kokie tiktų dantų šepetėliai? Labai reikia jūsų patarimo.
Gal higienistė rekomendavo, kad tiktų po implanto įsodinimo operacijos? man labai sunku nekietą šepetėlį pasirinkti


Su tuo ultra minkštu šepetėliu gerai valyti dantis šalia operuotos srities. Kitus dantis galima valyti su įprastu bet kokiu minkštu šepetėliu (nes tas ypatingo minkštumo šepetėlis, jei yra linkęs kauptis dantų apnašas, gali ne taip gerai jį nuvalyti). Tačiau, jei kiti dantys labai jautrūs, galite ypatingo minkštumo šepetėliu laikinai valyti ir visus dantis. Optimalus variantas daugeliui žmonių - minkštas („Soft“) šepetėlis. „Medium“ šepetėliai dažnai būna per kieti.
Skirtingų firmų „soft“ šepetėliai irgi būna ne vienodo minkštumo. Elgydium produkcija gera. Galite pabandyti ir „vienu numeriu“ didesnio kietumo šepetėlį iš jų siūlomų „clinic“ serijos.
Gaila, kad Lietuvoje palyginti nedidelis burnos priežiūros priemonių pasirinkimas.
Sensodyne Pronamel bandėt? Ne toks minkštas kaip minėtieji Elgydium clinic serijos, bet palyginti geras. Privalumas - galima nusipirkti praktiškai kiekvienoje parduotuvėje ar vaistinėje. Nereikia ieškoti kur būtų galima įsigyti.
Šepetėlius, kaip ir dantų pastas reikia vis keisti. Nepatariama ilgą laiką naudoti to paties modelio šepetėlių.
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2010 01 05, 19:43)
Gal higienistė rekomendavo, kad tiktų po implanto įsodinimo operacijos?

Kadangi man implantavo tik 1, tai kito (papildomo) d.šepetėlio pirkt nereikėjo. Tuo tarpu jūsų atvejis kur kas sudėtingesnis.
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 05, 22:20)
„Medium“ šepetėliai dažnai būna per kieti.

Praktiškai visada naudoju medium'us.
Ar nieko tokio, jei, prieš pradėdama juo naudotis, pamerkiu kelioms minutėms į verdantį vandenį? rolleyes.gif
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 05, 22:20)
Elgydium produkcija gera. Galite pabandyti ir „vienu numeriu“ didesnio kietumo šepetėlį iš jų siūlomų „clinic“ serijos.

Šį mėnesį Eurovaistinėj nuolaida Elgydium XTREM d.šepetėliui (10,99 Lt). Rašo, kad visi šereliai minkšti, 2 tipų: vidiniai šiek tiek kietesni, o išoriniai minkštesni. Kietesni šereliai geriau nuvalo apnašas, o minkštesni saugiai valo dantenas. Šerelių paviršius banguotas, todėl leidžia geriau nuvalyti šoninius dantų paviršius. Gal šis šepetėlis tiktų wajew (čia, kaip sakoma, 2in1)? ax.gif
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 05, 22:20)
Sensodyne Pronamel bandėt?

Aš esu bandžius - man patiko.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 01 06, 10:34)

Šį mėnesį Eurovaistinėj nuolaida Elgydium XTREM d.šepetėliui (10,99 Lt). Rašo, kad visi šereliai minkšti, 2 tipų: vidiniai šiek tiek kietesni, o išoriniai minkštesni. Kietesni šereliai geriau nuvalo apnašas, o minkštesni saugiai valo dantenas. Šerelių paviršius banguotas, todėl leidžia geriau nuvalyti šoninius dantų paviršius. Gal šis šepetėlis tiktų wajew (čia, kaip sakoma, 2in1)? ax.gif



Aš negaliu sau leisti pirkti šepetėlį už tokią kainą, renkuosi pigiausią. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 06, 12:40)
Aš negaliu sau leisti pirkti šepetėlį už tokią kainą, renkuosi pigiausią.

Be abejo, kiekvienas renkasi pagal savo išgales. Bet tikrai nemanau, kad 10Lt 3-4 mėnesiams būtų dideli pinigai.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 01 06, 14:15)
Be abejo, kiekvienas renkasi pagal savo išgales. Bet tikrai nemanau, kad 10Lt 3-4 mėnesiams būtų dideli pinigai.


Nu nežinau, man nelaiko nei vienas šepetėlis ilgiau kaip mėnesį. Po to šereliai išsiskečia ir nieko nevalo. Buvau kartą nusipirkus brangesnį, bet irgi tas pats buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 06, 14:19)
man nelaiko nei vienas šepetėlis ilgiau kaip mėnesį

Tai gal per stipriai valai?
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 05, 22:20)

Sensodyne Pronamel bandėt?

Vakart toki nusipirkau Soft thumbup.gif man lb lb patiko. nes mano dantukai jautrus ir yra pazeistas emalis doh.gif tai sitas sepetukas manau man pat tas bigsmile.gif
ir akcija dabar Maximoj sitam sepetukui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 01 06, 15:04)
Tai gal per stipriai valai?


Bet jei valyt silpnai- tai niekas nenusivalo. g.gif Vat blogai, kai nėra kam pamokyt. Tėvai valosi tik prieš eidami pas gydytoją, kad reikia valytis du kartus dienoj sužinojau tik atėjus į mokyklą. Gyvenom kaime ir niekam niekas nerūpėjo, pieniniai buvo sveiki, bet nuolatiniai labai greita sugedo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 01 06, 11:34)
Ar nieko tokio, jei, prieš pradėdama juo naudotis, pamerkiu kelioms minutėms į verdantį vandenį? rolleyes.gif


Šepetėlio šereliai nuo karšto vandens kažkiek suminkštėja, bet, priklausomai nuo šerelių cheminės sudėties, gamybos technologijos ir t.t. gali pasidaryti ir kietesni.
Atsakyti