Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
žodžiu bardakas forume doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 22 gruodžio 2006 - 22:07
QUOTE(Hopeidea @ 2006 12 22, 17:47)
klasikines nebandziau, bet dantiste rekomendavo  PRESIDENT sensitiv - tai labai man tiko, labiau nei Sensodine.Tik labai keista konsistencija...beveik neputoja...toks kazkoks molis. blink.gif


Esu girdejusi, kad ta gera pasta, kuri mazai putoja. Per putas dantys nelabai nusivalo nuo apnasu, bet ar tai tiesa nezinau g.gif
Atsakyti
Man SUPER Dr.Sheffield's TOOTH WHITE dantu pasta thumbup.gif http://www.sheffield-labs.com/ Tiesa perku vaistineje,parduotuveje kazkaip neteko ..
Atsakyti


Norejau pasiteirauti, gal kas naudojate Supersmile dantu pasta?
Kokia jums ji, patiko ar ne g.gif
man teko pora kartu valyti su ja, tai manau, kad ji tikrai turetu balinti.. galvoju tutele reiks nusipirkti.

Ka manote apie ja? ax.gif

user posted image
Atsakyti
As naudojau ir naudoju President balinancia (juoda dezute), tai man patiko, dantys aiskesni pasidaro, nesakau kad pabalo nerealiai, bet tokie truputi ryskesni tapo, gerai nuvalo apnasas labai, visa diena jauciasi slidumas.
Atsakyti
mes dažniausiai Colgate naudojame
Atsakyti
naudoju Velym balinančią dantų pastą. Man ji labai patinka, kainuoja apie 16lt, bet ilgam užtenka biggrin.gif
Atsakyti
Tai reikia tada aiskiau temas pavadint mad.gif Jei kalbama apie dantu pastas, tai koks skirtumas balinancios, nebalinancios, kalbama bendrai apie pastas, taip ir pavadinau, o jei kas uzsimano kurt TIK apie balinancias??? g.gif
Atsakyti
Teko naudoti ir Velym- efektas tikrai matomas wub.gif ....bet mano dantys labai jautrus, tai teko gryzti prie tokiu dantu pastu kur butu uzrasas "sensitive" ir laaaabai minkstu dantu sepetuku.........
Atsakyti
O man realiausiai pasijuto skirtumas nuo visų colgeitų ir blendamedų, kai nusipirkau Lacalut balinančią - ir puikiai išvalo dantis, ir pabalina, ir ilgiau tas švarumo jausmas lieka. Po jos pabandžiau Velym - efektas prastesnis, tai vėl grįžau prie Lacalut thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2006 12 30, 17:44)
naudoju Velym balinančią dantų pastą. Man ji labai patinka, kainuoja apie 16lt, bet ilgam užtenka  biggrin.gif

o kur jos yra pirkti?
kazkaip ieskojau informacijos apie sia danu pasta, bet raso, kad tai kremas g.gif

ar sitaip ji atrodo? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daržovytė @ 2006 12 31, 04:13)
o kur jos yra pirkti?
kazkaip ieskojau informacijos apie sia danu pasta, bet raso, kad tai kremas  g.gif

ar sitaip ji atrodo?  blush2.gif
user posted image



Eurovaistinėj, kaip tik šiandien sekmadienis bus nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti