Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Dažnai keičiu pastas,bet dažniausiai grįžtu prie Lacalut biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gossipgirl: 07 gruodžio 2009 - 21:27
O mano mėgstamiausioji dingo iš prekybos. Dantys tragiški, nežinau, ką ir daryti. Rodos tik neseniai dariausi higieną, o jau jaučiu liežuviu apnašas. Šiandien prieš vizitą pas odontologą balinau citrinos rūgštimi. Reikėjo pabalinti, nes kaip tik šiandien darė atspaudus ir parinkinėjo spalvą būsimiems protezams, o nuo chlorheksidino dantys buvo lengvai padažyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 gruodžio 2009 - 21:35
Ryte balinancia Opalescence, vakarui Sensodyne Pronamel thumbup.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie pasta su sidabru?
Atsakyti
Sveiki! Dėl silpnų dantų odontologė patarė atlikti 10-ties dienų dantų stiprinimo fluoro pasta kursą. Šiandien buvo pirmasis kartas - pripylė fluoro pastos į tokius geltonus griovelius, pritvirtino prie dantų ir liepė susičiaupus būt 5 minutes. Vėliau nuėmė, liepė išspjaut, kurį laiką neskalaut burnos ir nieko nevalgyt.
Seniau girdėjau, kad fluoras yra labai kenksmingas ir net nepatartina vartoti dantų pastos, kurioje yra fluoro. Bandžiau jos klausinėti - sako, kad viskas, kas yra su saiku - gerai. Bet man vistiek kažkaip įtartina - dantų pastą vartoti pavojinga, o čia tokios stiprios koncentracijos fluoro pastą uždeda ir net išskalaut dantų neleidžia. Ar nebus bėdos paskui? blink.gif Kaip tai man labai įtartina ir negirdėta ši procedūra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sLsLs: 30 gruodžio 2009 - 01:54
Man si procedura taip pat negirdeta, bet as nesu odontologe..
Dantu pastos su fluoru ko gero geriausiai apsaugo nuo eduones, jis pavojingas maziems vaikams, kurie dar nemoka isspjauti dantu pastos, o jos ir gaminamos dazniausiai be fluoro.
Pavojingas fluoro perteklius - fluoroze, cia dar priklauso, kurioje Lietuvos vietoveje gyvenate, nes pagrindinis saltinis sio mikroelemento yra geriamasis vanduo, o F koncentracija ivairiose vietovese yra skirtinga, pvz. gyvenant Kaune odontologai rekomenduoja dantu pastas su fluoru
Atsakyti
Fluoras pavojingas, jei nuryjama didesnės dozės. Specialiuose fluoro geliuose fluoro yra daugiau nei įprastose dantų pastose, bet tiek, kiek lieka ant dantų nuėmus tuos "griovelius" nuo dantų, suaugusiam žmogui nėra pavojinga. Be to, čia tik trumpalaikis gydymo kursas.
Suaugusiam žmogui aktualus vietinis fluoro poveikis. Burnoje vyksta reakcijos, kurių metu emalio kietuosiuose audiniuose esančios vienos mineralinės medžiagos keičiasi kitomis, kurios yra atsparesnės rūgštims. Reikia pasakyti, kad tokio gydymo poveikis nėra stebuklingas, t.y., nereiškia, kad dantys nebeges, bet truputį sustiprinti danties kietuosius audinius gali.
Atsakyti
Sveikutes. Gal kas nors zino kur Londone galima GLISTER dantu pasta nusipirkti?
Atsakyti
šiandien dariau burnos higieną prieš implantaciją, tai higienistė patarė vartoti dantų pastą su ambrazyvinėmis medžiagomis. Kas tai, gal kas žinote.
ie dar, nėra temos apie dantų šepetėlius, ar aš nematau. Valau su soft jonson firmos, o vistiek skauda, higienistė patarė Elgydium firmos 7/100, kas tai - buvo nebepatogu klausti, nenorėjau pasirodyti nesupratėle
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2010 01 04, 20:23)
šiandien dariau burnos higieną prieš implantaciją, tai higienistė patarė vartoti dantų pastą su ambrazyvinėmis medžiagomis. Kas tai, gal kas žinote.
ie dar, nėra temos apie dantų šepetėlius, ar aš nematau. Valau su soft jonson firmos, o vistiek skauda, higienistė patarė Elgydium firmos 7/100, kas tai - buvo nebepatogu klausti, nenorėjau pasirodyti nesupratėle


O mano higienistė kaip tik nepataria vartoti pastos su abrazyvinėm medžiagom, nes jos pažeidžia dantų emalį. Abrazyvinės medžiagos- tai tokie grūdeliai tipo soda, nušveičia dantų paviršių.
Atsakyti
Elgydium clinic 7/100 yra labai minkštas dantų šepetėlis. Paprastai tokiais šepetėliais rekomenduojama valyti dantis po įvairių operacijų burnos ertmėje.
Jei dantys jautrūs, abrazyvi dantų pasta nerekoneduojama.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 04, 21:40)
Elgydium clinic 7/100 yra labai minkštas dantų šepetėlis. Paprastai tokiais šepetėliais rekomenduojama valyti dantis po įvairių operacijų burnos ertmėje.
Jei dantys jautrūs, abrazyvi dantų pasta nerekoneduojama.

Kalpana, o kokie tiktų dantų šepetėliai? Labai reikia jūsų patarimo.
Gal higienistė rekomendavo, kad tiktų po implanto įsodinimo operacijos? man labai sunku nekietą šepetėlį pasirinkti
Atsakyti