Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jrgt @ 2009 09 23, 15:41)
as naudoju Elgydium. ko gero vienintele radau kad butu be fluoro.

man stomatologe sake, kad dantys leciau gestu, reikia, kad su fluoru butu
Atsakyti
Vilniuj gyvenantiems fluoras reikalingas. Gyvenantiems Klaipėdoje jo visai nereikia.
Atsakyti
seip balinimui pasta tai naudojau is iki pardes,tokia maza tubele...nepamenu pavadinimo g.gif
o dabar noriu ismeginti aloe dent,naturali,tai turetu buti gera g.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar yra naudojančių dantų pastą su auksu/sidabru ir šepetėlius? Kokie atsiliepimai? g.gif
http://www.sita.lt/D...urnos_prieziura
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2009 11 19, 17:21)
Ar yra naudojančių dantų pastą su auksu/sidabru ir šepetėlius? Kokie atsiliepimai?  g.gif


Tiesa sakant pirma karta apie tokia girdziu smile.gif
Atsakyti
Dazniausiai Sensodyne whitening, bet ir kitas isbandau
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 11 19, 18:24)
Tiesa sakant pirma karta apie tokia girdziu  smile.gif

Na aš ir neseniai nugirdau, po truputi renkuos atsiliepimus ir pati manytis pradedu blush2.gif įdomu būtų išgirst nuomonių kas ilgiau naudoja. Šiaip ir kainos pakankamai realios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2009 11 19, 17:21)
Ar yra naudojančių dantų pastą su auksu/sidabru ir šepetėlius? Kokie atsiliepimai?  g.gif
http://www.sita.lt/D...urnos_prieziura


na as ja parodoj maciau cia savaitgali, tai tokia teta reklamavo, bet labai abejingai pasakojo, tai nusprendziau pasidometi placiau pirmiausia smile.gif siaip jau nuo seniau esu girdejus apie teigiama sidabro poveiki organizmui smile.gif idomu bus ir man suzinot jei kas bandet
Atsakyti
Naudoju pastą Salviagalen thumbup.gif
Atsakyti
Man tai super pasta yra su alijošium ,dantenos nustojo kraujuoti per 4d.,tinka ir mažyliams,nes joje nėra floro.
Atsakyti
Jau keli metai naudoju Opalescence. Kvapas gal ir nemaloniausias doh.gif , bet valo tikrai gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka Velym ir Amway Glister dantu pastos wub.gif
Atsakyti