Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na aš nesiginčysiu kas kam skirta, man tiesiog higienistė priminė, kad valyčiau tarpdančius, ypač probleminėse vietose pas mane, tarp krūminių paskutinių dantų, tai ji man sakė su tarpdančių siūlu valyt.O po kelių dienų tvarkė dantis, tai odontologė sako yra ir šepetėlių tarpdančiam valyt ir sako patogiau bus žymiai.
Tai va nusipirkau aš tuos šepetėlius.6 vnt kainuoja 14,39.Radau net mažoj eurovaistinėj šalia namų bigsmile.gif
Jau ir išmėginau, na tikrai manau tie šereliai daugiau pavalo taprdantį ir greičiau, nes su siūlu viename tarpdantyje turi turi apie abu dantis suskamaisiais judesiais praeit.O čia įkyši, pasukioji ir ištrauki biggrin.gif
Žiūrėsim koks rezultatas bus po kokio pusmečio ar metų kai apsilankysiu pas stomatologą vėl pasitikrinimui blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devintas dangus: 24 spalio 2009 - 14:45
O man tie šepetėliai netelpa į tarpdančius, nes labai tankūs dantys. Beje gydytojai teigia, kad tai viena iš tokio masinio dantų gedimo priežasčių, nes kai ima gesti vienas, iš karto ims gesti ir kontaktuojantis su juo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 10 24, 18:48)
O man tie šepetėliai netelpa į tarpdančius, nes labai tankūs dantys. Beje gydytojai teigia, kad tai viena iš tokio masinio dantų gedimo priežasčių, nes kai ima gesti vienas, iš karto ims gesti ir kontaktuojantis su juo. g.gif

Man irgi ne į visus telpa, tarp priekinių pas mane tarpų beveik nėra, vos siūlą įkišu doh.gif
Va dėl to, kad nuo vieno danties pereina kitam gedimas, užtai ir reikia tarpdančius valyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 10 24, 14:20)
O vat ir ne tongue.gif

Is kur tu cia istraukei tokia nesamone, kad siulas yra skirtas ne tarpdanciams valyti biggrin.gif:D:D
Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2009 10 24, 19:37)
Is kur tu cia istraukei tokia nesamone, kad siulas yra skirtas ne tarpdanciams valyti biggrin.gif:D:D

Siulas yra skirtas valyti dantu pavirsius kurie yra TARPDANTYJE, kur negali pasiekti dantu sepetelis.
Atsakyti
Elgydium smile.gif - pati pačiausia smile.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Glister dantu pasta visai nieko, pries tai Lacalut balinancia, bet nepastebejau jokio balinancio efekto g.gif Neseniai gavau meginele vaistineje Velym dantu pastos tai tikrai patiko, dantys svarus lieka, slidus. Tai kai baigsiu Glisterio pirksiu sia smile.gif
Atsakyti
Naudoju dantų pastą iš Oriflame, kitos tokios geros pastos nesu užtikusi. Po dantų išsivalymo, jaučiasi dantų švarumas, slidumas.
Atsakyti
As tai blendamed:)
Atsakyti
naudoju velym,siaip gal ir nieko,gal kas efektyvesne esat isbande balinancia?
Atsakyti
Arm and hammer, nes i ja ieina soda,tai labai gerai nuvalo dantukus,o su kitom budavo,kad gaivu,bet nera to svelnumo dantu. Ypac pastos poveikis jauciasi,po higieninio valymo,nes kai isvalo dantukus,tai jie visi tokie slidus buna, ir jei naudoju paprasta ,kokia colgate,tai ilgainiui apsinesa,o va su sita - ne.
Atsakyti
As anksciau visas pastas uzsakinedavau is Vokietijos, nes jos ten visai kitokios budavo, po to pirkdavau Thomas Philips, kaip ir skalbimo miltelius bigsmile.gif
O dabar perku tik vaistinese, daugiausiai zoliniu pagrindu, bet kaitaliojam, nes kai dantys pripranta prie vienos, tai atrodo net blogiau issivalo, o kai paimi kitos rusies, net jausmas burnoj kitas bigsmile.gif
Atsakyti