Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
LACALUT WHITE....man ji patinka, nes burnoje atrodo taip gaivu bigsmile.gif
Atsakyti
As dbar varau su Forever Aloe. visai skani, tipo naturali ir ilgam uztenka.
seip visada valiau su belnd a med bet vieno danties emalis visai nuejo prie saknies (gydytoja nesake kad tai galejo buti nuo pastos, bet gal ir tai itakos turejo). o del dantu kiseniu, kaip kazkas snekejo, neliks niekas be dantu ir tam jokia pasta ypatinga nepades, tiesiog butina kasdienine burnos higiena, tarpdancius valyt siulais, yra specialus sepetukai tarpdanciams.
Atsakyti
Mes jau kokius 4 metus kaip naudojam tik Sensodyne dantų pastą.O va stomatologė, man šiuo metu parekomendavo Paradontax, nes mano jautrios dantenos, ir sakė šios pastos pagrindą sudaro žolelės.Tai šiuo metu naudoju šitą.
Atsakyti
Rekomenduojama dantų pastas keisti dėl kelių priežasčių. Vienos dantų pastos turi vienokį poveikį, kitos turi kitokį. Jei valysitės tik su viena dantų pasta, bus tik tam tikras tos pastos poveikis. Jei pasta balinamoji, tai ilgainiui gali didėti dantų jautrumas, apsinuoginę dantų kakleliai gali greičiau trintis, kadangi šios pastos turi sudėtyje rūgščių, yra abrazyvesnės. Antibakterinės pastos, turinčios sudėtyje chlorheksidino, dažo dantis (procesas grįžtamas), gali iškreipti skonio jutimą, jei vartojama ilgai. Pastos su vaistažolių ekstraktais ilgai vartojant gali alergizuoti ir t.t. Kai kurios dantų pastos neturi sudėtyje fluoro junginių arba jų turi mažai, o fluoro kartais reikia. Kai kuriais atvejais kaip tik reikalingos dantų pastos, turinčios sudėtyje mažiau fluoro junginių.
Apskritai, jei gydytojas nerekomendavo kitaip, gerai pastas pakaitalioti. Dėl visapusiško poveikio ir mažesnės šalutinių reiškinių atsiradusių dėl ilgo vieno produkto naudojimo, tikimybės. Išnaudojus vieną tūbelę panaudoti kitokią pastą. Po to vėl galima grįžti prie pirmosios ir t.t.
Atsakyti
aš ne apie dantų pastą, bet paklausiu blush2.gif
Gal žinote kurie vaistinių tinklai prekiauja TePe tarpdančių šepetėliais?
Ir kokia maždaug kaina g.gif
Dabar galvoju, ar prekiauja vaistinėse, siūlė pas stomatologa isigyt, bet susilaikiau.Na jei nerasiu, teks ten pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2009 10 23, 11:44)
aš ne apie dantų pastą, bet paklausiu blush2.gif
Gal žinote kurie vaistinių tinklai prekiauja TePe tarpdančių šepetėliais?
Ir kokia maždaug kaina g.gif
Dabar galvoju, ar prekiauja vaistinėse, siūlė pas stomatologa isigyt, bet susilaikiau.Na jei nerasiu, teks ten pirkt ax.gif

Taip, pvz. akropolio eurovaistinej tikrai buvo, kainuoja apie 13-14 Lt uz 5-6 vnt.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 10 23, 16:01)
Taip, pvz. akropolio eurovaistinej tikrai buvo, kainuoja apie 13-14 Lt uz 5-6 vnt.

Beveik prieš metus esu pirkusi Ukmergės g. 282 Maxima Eurovaistinėj - deja, kainos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
Uztat lygiai tuos pacius tepe sepetelius 8 vnt. svedijoje pirkau uz ~10 Lt tongue.gif, kadangi tepe yra svedu firma.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 10 23, 18:01)
Taip, pvz. akropolio eurovaistinej tikrai buvo, kainuoja apie 13-14 Lt uz 5-6 vnt.

O tai vistiek truputi pigiau nei klinikoje 4u.gif Nes man siūlė už 20 lt įsigyt juos.Na reikės tada keliaut į didesnę Eurovaistinę ieškot bigsmile.gif
Ai, o jie patogūs naudot g.gif Šiaip sako, kad geriau šitoks šepetėlis nei tarpdančių siūlas.Šiaip logiškai mastant tie šereliai gal geriau išvalo, nes tarkim jei tarp krūminių dantų tarpdantis didesnis, tai su siūlu gali ir neišvalyt gerai blush2.gif
Atsakyti
Siulas yra skirtas valyti ne pati tarpdanti, o vidinius dantu pavirsius, kuriu nepasiekia dantu sepetelis, siaip manau, kad tuos sepetelius tardanciam reik naudot tik probleminese vietose, pvz. as naudoju vienam tarpadnciui tarp dvieju kruminiu, kur yra taip vadinama "kisene" ten tiesiog dantenu nera ir kaupiasi bakterijos smile.gif, ir siaip siula rekomenduociau naudoti smile.gif. O tuos sepetelius jei norima kist i tarpdanti tai reikia labai plonycius pirkt smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 10 24, 13:08)
Siulas yra skirtas valyti ne pati tarpdanti, o vidinius dantu pavirsius, kuriu nepasiekia dantu sepetelis, siaip manau, kad tuos sepetelius tardanciam reik naudot tik probleminese vietose, pvz. as naudoju vienam tarpadnciui tarp dvieju kruminiu, kur yra taip vadinama "kisene" ten tiesiog dantenu nera ir kaupiasi bakterijos smile.gif, ir siaip siula rekomenduociau naudoti smile.gif. O tuos sepetelius jei norima kist i tarpdanti tai reikia labai plonycius pirkt smile.gif.

Deja labai klysti, siulas yra skirtas valyti butent tarpdancius.
Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2009 10 24, 14:03)
Deja labai klysti, siulas yra skirtas valyti butent tarpdancius.

O vat ir ne tongue.gif
Atsakyti