Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Valiau ivairiom, glister patiko, o dabar esu patenkinta naujaja blenda med(su raudona juostele gale, nes tos kur su juoda ar tamsiai melina- labai sugrauzia ir nubraizo emali, del to ir genda dantys)
Atsakyti
Visada perku kokia balinamaja, tik ne profesionalia, o paprasta, nes emalis jautrus doh.gif
labai patinka Colgate herbal white, tokia svelni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 03, 21:35)
Visada perku kokia balinamaja, tik ne profesionalia, o paprasta, nes emalis jautrus doh.gif
labai patinka Colgate herbal white, tokia svelni ax.gif

Tai jei pas tave emalis jautrus, tai kam tu balinama perki, tu juk dar jautresnius juos darai unsure.gif
Atsakyti
Ka reiskia "emalis jautrus"..?
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 09 04, 14:00)
Ka reiskia "emalis jautrus"..?

tai turbut kalbejo apie dantu jautruma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 09 04, 14:32)
tai turbut kalbejo apie dantu jautruma  ax.gif

Tai vadinasi ne jautrus emalis, o dantu jautrumas wink.gif
Atsakyti
Mano dukryte visuomet naudoja dantu pasta "ELGYDIUM" vaisine arba "R.O.C.S" vaniline,ledu arba colos skonio.Puikios dantu pastos!!!Jas mums rekomendavo ir stomotologas.
As siuo metu pati naudoju "ELGYDIUM",bet man nera skanesnes,nei "R.O.C.S" metines su sokoladu wub.gif .Norejau paklausti,gal kas zinote,kur butu galima isigyti sios dantu pastos pigiau,nes labai jau ji brangi vaistinese (36,59Lt.) ax.gif .SMS laukciau i a.z.,aciu aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykliuke: 05 rugsėjo 2009 - 18:38
QUOTE(kabesita @ 2009 09 04, 11:28)
Tai jei pas tave emalis jautrus, tai kam tu balinama perki, tu juk dar jautresnius juos darai  unsure.gif


Stengiuos nepirkt "stipriu" pastu.
Nes pazeidziamas emalis labai gelsta doh.gif kava, arbata, vaisiai- viskas kenkia, todel bent taip palaikau baltuma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 03 09, 16:47)
Norėjau paklausti gal kas yra girdėjęs apie Amway pastą Glister, kad ji uždrausta Europoje? Vyras matė kokią tai laidą, kurioje kalbėjo, kad šioje pastoje yra vėžį sukeliančių medžiagų. Turiu dar beveik pilną tūbelę ir skalavimo skystį Glister. Nu ir bijau naudoti doh.gif O tokia nebloga pastytė verysad.gif Gal reiktų į kokią kokybės inspekciją pasiskambinti ar dar kur? Gal turite kokių minčių? Išgąsdino vyras mane. O dar galvoju gal ne taip išgirdo. Viso sumokėjau 65lt. Gaila būtų išmest.


Aš irgi naudoju Glister ir esu patenkinta. O visokie pareiškimai apie "sukelia vėžį" tai man labai jau panšu į konkurentų antireklamą... Apie daugelį gerų produktų galima rasti panašių pranešimų. Manau, jei būtų atlikti rimti tyrimai su įrodymais, tokie produktai nedelsiant būtų išimti iš apyvartos. O visa kita mūsų pačių pasirinkimo reikalas. Nei vienam, aišku, nesinori eksperimentuoti savo sveikata...
Atsakyti
Man pati geriausia šita
Atsakyti
Naudojam tik SENSODYNE nes yra jautrus dantys
Atsakyti
Mes jau daug metu naudojames Glister dantu pasta - esame labai patenkinti. Rekomendavo stomatologe.
Jau ne is vieno zmogaus girdejau, kad negenda dantys ir jie speja, kad butent del sios pastos reguliaraus naudojimo.
Bet zinoma, kiekvienas zmogus turi rasti savo dantims tinkancia dantu pasta.
Mes ja perkam uz 14 Lt (didele pakuote), uztenka labai ilgai.

Jeigu pasta butu kenksminga, tai nebutu didziule tarptautine kompanija ir tikrai negyvuotu 50 metu...

P.S. jei kam iesko nusipirkti, zinau, kur galima nebrangiai isigyti. Rasykite i a.z. arba kozuaist@zebra.lt
Atsakyti