Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Skaitau skaitau komentarus, ir nebesuprantu... I ka reikia atkreipt demesi, kai perki pasta? g.gif (tiesa, pasta jau nebe vaikams). Naudojau L'angelika, labai patiko, bet reikia kazka pakeist (patiko stiprumas ir kad putoja). Dabar turiu Amway... niu, nieko ypatingo.... blush2.gif
Atsakyti
Penki metai tik Faberlic kompanijos dantų pastą. 4u.gif
Atsakyti
lacalut 4u.gif
Atsakyti
Glister
Atsakyti
Lacalut 4u.gif
Atsakyti
Beverly Hills Formula dantų pasta + Oral B skalavimo skystis 4u.gif
Atsakyti
Aš naudoju Beverly Hills Formula dantų pastą + Oral B skalavimo skystį. Balina nepirekaištingai smile.gif
Atsakyti
Jau daugeli metu naudoju Glister. Per ta laika bandziau ir kitokiu, bet vis griztu prie Glister. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklis @ 2009 09 02, 17:03)
Jau daugeli metu naudoju Glister. Per ta laika bandziau ir kitokiu, bet vis griztu prie Glister. smile.gif


Na nezinau, ka tokio stebuklingo randat sitoj pastoj. Naudojau, bet man ispudzio nepaliko.
Atsakyti
Kol gyvenau su tėveliais, ten naudodavome Glister pastą. Ar aš prie jos tiesiog pripratus buvau ar kaip, bet ji man niekuo neypatinga pasirodė. nes tuo metu mano dantys buvo idealiai sveiki - nei skylučių, nei kokių kitokių problemų iš vis niekada nebuvo.

Kai tapau studente, išvažiavau mokintis ir ten dantų pastas pati pradėjau pirktis iš prekybos centrų, tai Blend a med, tai Clogate, tai Aquafresh.. Ir taip vis keičiau pakaitomis vis kitokią. Rezultatas - iki šiol mano buvo absoliučiai sveiki dantys pradėjo gesti, šen skylutė, ten skylutė, tai kraujavimas iš dantenų blink.gif Man tai atrodė kažkas baisaus, kad su dantimis tik bėdos prasidėjo blink.gif
Baigusi mokslus grįžau į gimtinę, pas tėvelius vėl gyventi, ten vėl Glister pasta naudojomės visa šeimyna. Ir vėl buvo viskas gerai su mano dantukais.
Išėjau gyventi atskirai į savo butą, ir kelis sykius pirkau pamėgtą vieną Aquafresh. Tuomet ir vėl prasidėjo dantyse skylutės atsirasti, taisyt teko vieną, kitą dantį..
Mano dantys šiaip gražūs, lygūs, sukandimas geras ir t.t. bet va tos skylutės, kurios dabar užplombuotos, ir kraujuojančios dantenos mane iš vėžių išmušė. unsure.gif

Taigi dabar naudojuosi vokiškomis pastomis, kurių nusiperku Eurokose. Labai man patiko pasta su arbatmedžiu "Alkmene", ją vis kaskart nusiperku. O šiaip išbandžiau ir vertinu "Lacalut", "Fructodent", "Sensodyne Pronamel", "L'Angelica" pastas. Dabartiniu metu dantukus valausi su "Himalaya" pasta, ji su augaliukais ir moliu - man labai faina thumbup.gif

O skalavimo skystį jau trejus metus naudoju "Alkmene" su arbatmedžiu (perkamą Eurokos'e), arba iš vaistinių perkamą "Listerin".
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 02, 17:31)
Na nezinau, ka tokio stebuklingo randat sitoj pastoj. Naudojau, bet man ispudzio nepaliko.


Na man asmeniskai, kai valau su kitos firmos pasta, po kokiu 15 min. jausmas toks, kad dantu neissivaliau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklis @ 2009 09 03, 08:13)
Na man asmeniskai, kai valau su kitos firmos pasta, po kokiu 15 min. jausmas toks, kad dantu neissivaliau. blush2.gif

Man tas pats buvo, kai bandžiau doh.gif
Atsakyti