Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(indrute83 @ 2009 06 19, 09:59)
Tai vaikui kuriam 1,5 metu naudoti dantu pasta su fluoru ar be jo?


Butinai be fluoro!!! Nes jis nesugeba dar isspauti dantu pastos. Beto yra dantu pastu skirtu grynai kudikiams, iki kokiu 4 metu. Jos buna be fluores.
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 10, 18:57)
šiandien žandikaulio cgirurgas išpeikė mano periodontologės rekomenduojamą pastą ir pasiūlė naudotis R.O.K.S. Sakė ši pasta nuvalo dantų apnašas labai gerai. Valiau Tantum verde, brangi, gera dantenoms, o apnašų valymui neefektyvi. Gal kas valėtės dantų pasta R.O.K.S.? Koks jos poveikis apnašų naikinimui

]

Aš galiu pasakyti , kad kiek esu išbandžiusi geresnės nėra. "ROCS" tai mano svajonių pasta. Po jos visą dieną jaučiasi toks švarumas, dantukai pasakiškai slidūs.

Apnašoms šalinti geriausia pasta Parodantax thumbup.gif .
Dar tokia labai gera pasta kasdienai tai "Neways" firmos, labai gaivu su ja valant, švaru.
Labai patinka "Weledos pasta su druskom.

Nakčiai "Parodontax" visada. O rytais ROCS(kai turiu) visai dienai. Šitas pasirinkima s man labiausiai patinka.

Iš pigiausių pastų tai 1 vieta pastai "Langelica"
100% natūrali valomoji, gaivaus kvapo dantų pasta. Pastos savybės – kruopšti higiena, balzaminis gaivinamasis poveikis. Natūralūs bazilikų (veikia kaip balzamas, suteikia malonų kvapą), čiobrelių (valo ir dezodoruoja), mėtos (gaivina ir tonizuoja) ekstraktai giliai valo burnos ertmę ir užtikrina ilgalaikį gaivumą, apsaugo nuo uždegiminių burnos ertmės procesų, balzamuoja dantų emalį, ilgai išlaiko burnos higieną. Pasta gali būti vartojama nuolatos. Talpa 75ml. Gamintojas: "Coswell", Italija. Aprašyme 100 % tiesa.


user posted image

Kokybės ir kainos santykis super thumbup.gif

Nepatiko :
user posted imagelabai specifinis skonis burnoj lieka

user posted image prastai balino


Šita pasta puiki , tik skonis man labai nepatiko. bet labai pagerėjo naudojant dantenų būklė.

user posted image

Dar atsiradusi nauja prekyboje puikiai balinati pasta "Langelica" SBIANCANTE NATURALE whitening

user posted imagebaltumas natūralus, dantukai baltėja iškarto po kiekvieno valymo vis balčiau ... thumbup.gif

Nebloga pasta
user posted image

dar begalės tų pastų bandžiusi , reiktų prisiminti.
"supersmile " nepatiko man
user posted image


Atsakyti
PARADONTAX pasta naudojama kuomet yra dantenu uzdegimas, ji yra gydomoji, o ne profilaktine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabi80 @ 2009 06 18, 12:46)
Sveikutes,visa seima naudojame tik ROCS pastas.Jos befluoro.O tai super svarbu!Jei norite uzauginti sveika vaika, saugokite kudiki nuo fluoro!

ROCS labai gerai nuvalo apnasa. Dantys pasviesejo. Nekraujuoja dantenos!
Ji atstato pazeista emali.Be chemijos.Skanios.
Papildyta:
Elgydium - gydomoji pasta.Atsargiai su ja.Ten yra bjaurasties, kuri sunaikins mikrofluora burnoj, o dantys nebus balti ( ziurekit sudeti)
Papildyta:
Naudok pasta, kuri be chlorheksidino .Kitaip dantys niekada nebus balti( keicia spalva).Ypac atsargiai su Sensodyne
Papildyta:
Snsodyne su chlorheksidinu.Dantys pagels.

labai ačiū už atsakymą, o kokia pasta geriau valytis, kai yra gilios dantenų kišenės ar ši ROCK irgi tinka?
Atsakyti
as tai isbandziau ivairiu pastu, ir niekaip tinkamos neradau, dabar jau gal 2 men pradejau naudot dantu pasta is faberlic, nu zodziu pasaka, net mano odontologe pastebejo kad akmenu nebeliko ir dantenos nebejautrios, o kaip tik baiginejau taisytis dantis ir butu reikeje akmenis valytis ( bent jau per pirma apziura taip gyd sake)nu super, nekeisciau i jokia kita
Atsakyti
Elgydium pasta yra labai gera ir nera ten jokios bjaurasties. O kas liecia dantenu kisenes tai pradzioje reiktu nueiti pas periodontologa, jis turi apziureti tavo burnos ertme, ir tikrai tau patars kokia dantu pasta naudoti, nes jei vaiksciosi su dantenu kisenemis tai greitai dantuku neteksi blush2.gif
Atsakyti
visa šeima naudojame Sensodyne,labai gera pasta baigėsi kraujavimas iš dantenų ir dantukai nebe tokie jautrūs thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai nusipirkau Lacalut balinančią dantų pastą, žiūrėsim ar patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalkė @ 2009 06 21, 19:55)
Neseniai nusipirkau Lacalut balinančią dantų pastą, žiūrėsim ar patiks smile.gif



po to pabandykit forever living manau nepasigailesit ir visada rami galesi buti kad tavo ir seimos dantys pilnai apsaugoti be jokiu fluoru ir pan... mirksiukas.gif
Atsakyti
na, ypatingu pageidavimu neturiu, tai perku kokia pigesne, pvz bulgariska Megadent, ir viskas OK. Nugi Norfoj Megadent su propoliu kainavo tik 75ct smile.gif
O jei pasiryzciau daugiau pinigu tam skirti, tai turbut rinkciaus is parduotuviu, kur ekologiski produktai.
Atsakyti
jau kiek laiko naudoju Sensodine Pronamel...nusiskundimu neturiu:)
Atsakyti
Blendamed 3D white luxe katik baugem,susizaveja reklama nusipirkom bet nieko gero.Seip neperkam pastu is parduotuves nes visos lenku stampovkos skiresi nuo originalu,visas pastas atsivezam is uzsienio,mane sudomino pasta GLISTER niekur jos pirkt nemaciau o kur jus ja perkat?
Atsakyti