Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
na as dabar naudoju tik GLISTER, man ji labai tinka
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2009 05 10, 12:00)
na as dabar  naudoju tik GLISTER,  man  ji  labai tinka

as glister tik dantu siula ir burnos gaivikli biggrin.gif biggrin.gif yra aisku kam forever livingo per aitrus skonis pastos bet is esmes tiek tas tiek anas abu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
bet i glister dantu pastos sudeti ieina aliuminio, ar as klystu, o jis kaupiasi musu organizme ir tai nesveika.
Atsakyti
Tantum verde 5mg/g dantų pasta-labai gera dantų pasta, ji kaip pagalbinė dantų gydymo priemonė sergant priedančio ligomis, parodontoze
kai darė lopo, sinuso dugno pakėlimo operacija, tai l.tiko
Atsakyti
šiandien žandikaulio cgirurgas išpeikė mano periodontologės rekomenduojamą pastą ir pasiūlė naudotis R.O.K.S. Sakė ši pasta nuvalo dantų apnašas labai gerai. Valiau Tantum verde, brangi, gera dantenoms, o apnašų valymui neefektyvi. Gal kas valėtės dantų pasta R.O.K.S.? Koks jos poveikis apnašų naikinimui
Atsakyti
as naudoju Rebrant pasta bet dabar po gimdymo kazkaip dantys pradejo gelsti, gal ji man nebetinka g.gif galvoju apie balinima, bet ar uztektu 2-3kartu, ar reiks po to visada balinti?
Atsakyti
Mes naudojam sensodine dantu balinimo pasta,tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 10, 18:57)
šiandien žandikaulio cgirurgas išpeikė mano periodontologės rekomenduojamą pastą ir pasiūlė naudotis R.O.K.S. Sakė ši pasta nuvalo dantų apnašas labai gerai. Valiau Tantum verde, brangi, gera dantenoms, o apnašų valymui neefektyvi. Gal kas valėtės dantų pasta R.O.K.S.? Koks jos poveikis apnašų naikinimui


Sveikutes,visa seima naudojame tik ROCS pastas.Jos befluoro.O tai super svarbu!Jei norite uzauginti sveika vaika, saugokite kudiki nuo fluoro!

ROCS labai gerai nuvalo apnasa. Dantys pasviesejo. Nekraujuoja dantenos!
Ji atstato pazeista emali.Be chemijos.Skanios.
Papildyta:
QUOTE(xtina @ 2009 04 19, 09:49)
Panadykit pasta Elgytium, jos tik vaistinese yra. Labai puiki pasta  thumbup.gif



Elgydium - gydomoji pasta.Atsargiai su ja.Ten yra bjaurasties, kuri sunaikins mikrofluora burnoj, o dantys nebus balti ( ziurekit sudeti)
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 04 07, 16:40)
ne taip supratai klausima. tiesiog norejau pasiteirauti,ka naudojat ,kai balinant dantis,na,juk balini pora sav. po to pertrauka ilga,tai ka per ta laika naudoti?



Naudok pasta, kuri be chlorheksidino .Kitaip dantys niekada nebus balti( keicia spalva).Ypac atsargiai su Sensodyne
Papildyta:
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 15, 23:27)
vat ir aš su breketukais, tai ir susimąstau: ar geriau padės valyti dantukus ar užsipainios už breketu lotuliukas.gif

Man mano gydytoja irgi pasiūlė sensodainą arba ROCK. Žinau kad sensodainas „neskanus“ (bent jau kol nepripranti), tai kol kas valausi su ROCK, patinka liabai;) wub.gif



Snsodyne su chlorheksidinu.Dantys pagels.
Atsakyti
Gabi80 as dabar pasimeciau, sakai naudot kur maziau fluoro, bet juk kaip tik visada rekomendavo naudot pastas, kur daugiau fluoro, tai kaip cia dabar taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 18, 12:49)
Gabi80 as dabar pasimeciau, sakai naudot kur maziau fluoro, bet juk kaip tik visada rekomendavo naudot pastas, kur daugiau fluoro, tai kaip cia dabar taip yra  g.gif



Fluoras gerai tik brestanciam organizmui, kol emalis formuojasi.O suaugusiesiems- nebeveikia.O jei jo per daug- nuodas.
Ivesk i google :
"Journal of Bone and Mineral Research"
" Fluoride action Health effect"
"PubMed"

Kai kam yra nenaudinga nauji turimai apie pasenusius dantu higienos metodus...
Atsakyti
QUOTE(Gabi80 @ 2009 06 18, 11:57)
Fluoras gerai tik brestanciam organizmui, kol emalis formuojasi.O suaugusiesiems- nebeveikia.O jei jo per daug- nuodas.
Ivesk i google :
"Journal of Bone and Mineral Research"
" Fluoride action Health effect"
"PubMed"

Kai kam yra nenaudinga nauji turimai apie pasenusius dantu higienos metodus...



Tai vaikui kuriam 1,5 metu naudoti dantu pasta su fluoru ar be jo?
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 06 19, 09:59)
Tai vaikui kuriam 1,5 metu naudoti dantu pasta su fluoru ar be jo?

Ziurek kad nevirsytu 500ppm. Nes jis dar nesugeba pats issispjauti, tai jei daugiau fluoro pastoje jis jo prisivalgo verysad.gif
Atsakyti