Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gal ir neverta del kazkokiu pastu kurt temos, bet niekur nieko panasaus neradau 4u.gif Kokias naudojat, kokios patiko, nepatiko ir pan. Vaistinej konsultante uzkabino ir visa paskaita atskaite apie PRESIDENT pastas.Gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 12 21, 22:47)
Gal ir neverta del kazkokiu pastu kurt temos, bet niekur nieko panasaus neradau 4u.gif  Kokias naudojat, kokios patiko, nepatiko ir pan. Vaistinej konsultante uzkabino ir visa paskaita atskaite apie PRESIDENT pastas.Gal kas bandet?



Labai gera tema,as irgi negaliu apsisprest kokia pasta geriausia,tai gal mamiciu atsiliepimai pades mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2006 12 21, 23:51)
Labai gera tema,as irgi negaliu apsisprest kokia pasta geriausia,tai gal mamiciu atsiliepimai pades  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 12 21, 22:47)
Gal ir neverta del kazkokiu pastu kurt temos, bet niekur nieko panasaus neradau 4u.gif  Kokias naudojat, kokios patiko, nepatiko ir pan. Vaistinej konsultante uzkabino ir visa paskaita atskaite apie PRESIDENT pastas.Gal kas bandet?



brungioji, blogai ieškai sleep.gif
http://www.supermama...showtopic=12434
Atsakyti
Yra tokia rusiska-Жемчуг,man patare,nupirkau ir naudoju kokia savaite,tikrai dantukai balteja,blizga,ir kaina tik 2lt blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prikolnaja: 22 gruodžio 2006 - 09:59
QUOTE(Prikolnaja @ 2006 12 22, 09:58)
Yra tokia rusiska-Жемчуг,man patare,nupirkau ir naudoju kokia savaite,tikrai dantukai balteje,blizga,ir kaina tik 2lt blink.gif  doh.gif

Pasta už 2 lt blink.gif blink.gif na ne aš tokiom nesižaviu schmoll.gif
Atsakyti
Jau ir ten ir cia parasysiu,galite isbandyt,man patare bendradarbe,sako kai tik nusiperku sunui,tai kaip koks aktorius,dantai blizga,balti,o pasta rusiska,tik 2lt kainuoja-Zemciug parasyta.jau savaite valau tikrai balteja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prikolnaja: 22 gruodžio 2006 - 10:11
QUOTE(Bajm @ 2006 12 22, 09:45)

ten apie dantu balinima tongue.gif mane domina iprastos pastos mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau yra tema apie dantu pastas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 12 22, 18:10)
ten apie dantu balinima  tongue.gif  mane domina iprastos pastos  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

Na juk nevisos nori balintis dantis unsure.gif Pvz mano dantukai naturaliai balti ir drauges karts nuo karto paklausia ka jiem darau,o as gyvenime jokiu spec priemoniu nenaudojau,cia tokie naturaliai blush2.gif
Atsakyti
Gal kas esat bande PRESIDENT pasta?(klasikine) 4u.gif
Atsakyti
klasikines nebandziau, bet dantiste rekomendavo PRESIDENT sensitiv - tai labai man tiko, labiau nei Sensodine.Tik labai keista konsistencija...beveik neputoja...toks kazkoks molis. blink.gif
Atsakyti