Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Eule @ 2009 04 18, 21:57)
O aš šiandien dar vaistinėj apžiūrėjau pastas ir nusipirkau L'ANGELICA su žalia juostele  bigsmile.gif  Žiūrėsiu koks poveikis bus  rolleyes.gif  Išsivalius dantis tai patiko, gaivi tokia  bigsmile.gif


Aš ją naudojau visai neseniai. Mano dantims ji per švelni, gana prastai nuvalo apnašas. O gal dėl to prastai nusivalė dantys, kad pakėčiau vidutinio mikštumo šepetėlį į minkštą. g.gif
Atsakyti
Panadykit pasta Elgytium, jos tik vaistinese yra. Labai puiki pasta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2009 04 18, 22:57)
O aš šiandien dar vaistinėj apžiūrėjau pastas ir nusipirkau L'ANGELICA su žalia juostele  bigsmile.gif  Žiūrėsiu koks poveikis bus  rolleyes.gif  Išsivalius dantis tai patiko, gaivi tokia  bigsmile.gif

Atsiimu savo žodžius, per anksti apsidžiaugiau doh.gif Pirmas dalykas ką vos pabudus padariau, tai bėgau dantų valytis doh.gif Po nakties atrodė lyg nebūčiau išsivalius iš vakaro schmoll.gif


QUOTE(Florestina @ 2009 04 18, 23:03)
Aš ją naudojau visai neseniai. Mano dantims ji per švelni, gana prastai nuvalo apnašas. O gal dėl to prastai nusivalė dantys, kad pakėčiau vidutinio mikštumo šepetėlį į minkštą. g.gif

Gali būti dėl šepetėlio, bet aš nekeičiau šepetėlio, silpna ši pasta, gal sveikiems dantims ir gerai vien iš žolelių, bet man netiko verysad.gif
Atsakyti
sveiki,man tai Lacalut patinka,kiek jau isbandziau,bet vistiek griztu prie ju tongue.gif
na dar nieko Rocs,bet ji brangi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 69kleopatra: 19 balandžio 2009 - 16:37
QUOTE(Eule @ 2009 04 19, 15:04)
Atsiimu savo žodžius, per anksti apsidžiaugiau  doh.gif  Pirmas dalykas ką vos pabudus padariau, tai bėgau dantų valytis  doh.gif  Po nakties atrodė lyg nebūčiau išsivalius iš vakaro  schmoll.gif



Va va ir pas mane toks pat jausmas buvo.
Atsakyti
Nemanau, kad verta į tas spalvas gilinti.. jos tikrai neįrodo dantų pastos kokybės doh.gif

O L'angelica naudoju dienos metu, kai darbe po pietų išsivalau dantis biggrin.gif Tai tokiu atveju jos tikrai pakanka smile.gif Kaip būtų nuolat ją naudojant nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 04 19, 20:53)
Nemanau, kad verta į tas spalvas gilinti.. jos tikrai neįrodo dantų pastos kokybės  doh.gif

O L'angelica naudoju dienos metu, kai darbe po pietų išsivalau dantis biggrin.gif Tai tokiu atveju jos tikrai pakanka smile.gif Kaip būtų nuolat ją naudojant nežinau smile.gif


Aš naudojau dvi savaites ir tikrai nepatiko. Nenuvalo gerai ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 04 19, 20:55)
Aš naudojau dvi savaites ir tikrai nepatiko. Nenuvalo gerai ir viskas.


Aš turiu omeny, kad ji tinkama, kai šiaip naudoji normalią pastą, o L'angeliką tik kartą per dieną biggrin.gif Ryte išsivalai su viena pasta, per pietus su L'angelica (nes būtent ją darbe turiu), o nakčiai vėl su normalia biggrin.gif Tai ir sakau, kad po pietų nuvalyti apnašas ir išlaukti iki vakaro jos pakanka TIKRAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 03 09, 19:32)
http://sveikatosdova...products_id=224[/url]
bet pirkti per interneta bijau
o taip dar niekur nemaciau, gal kas zinot kur dar buna? 


Yra apačioj saito "Kaip mus rasti" skyrelis.
Atsakyti
Kaip kažkas jau sakė, be geros dantų pastos - galima naudoti ir dantų skalavimo skystį.

Su burna turėjau daug problemų.. Blogas kvapas, turėjau stomatitą, dar dantenos kraujuodavo, buvo jautrios. Pradėjau naudot įvairius skalavimo skysčius, tai efektą pastebėjau geresnį, negu vien valant su pasta. O ir dantis mažiau nubrūžinu smile.gif

Odontologai sako, kad su dantų pasta visviena neišvalysi visų gleivinės tarpų ir t.t, tarpdančių ir panašiai. Aišku dantų skalavimo skystis irgi turi būti normalus.

Esu išsibalinęs dantis (darbas privertė), tai tie skysčiai kur su chlorheksidinu netinka (dažo!). Seniau naudojau visokius pigius rusiškus, kinietiškus. Dabar perku šiek tiek brangesnį, bet labai gerą. Čia kažkas aukščiau jau kalbėjo apie tokį Octenidol. Dantis tvarkiausi Žalgirio klinikose (Vilniuje), tai odontologė rekomendavo, sakė ir burnos kvapą pataisys ir dantenas ir šiaip gerai. Tai jau kažkur mėnesį naudoju, - tikrai geras reikalas. Rekomenduoju (toms, kam negaila keliasdešimt litų).

O ekonomiškoms, - esemdent. 50lt - 250 panaudojimų. Perku mergaitei, tik va jos dantys iš prigimties lyg deimantiniai, tai nelabai mėgsta valytis ir skalaut. Na bet dėl kvapo ir geros kainos "sueina" biggrin.gif
Atsakyti
visa gyvenima naudojau amway, dabar jau nzn kelinti metai labiau patinka forever living, niekada nenaudociau jokiu kitu!! suprantu kai yra problematiskos dantenos ar dar kazkas ir reikia jau kokiu geresniu ir specialiai tam skirtu bet siaip ne schmoll.gif schmoll.gif gaila dantu man butu naudoti bet ka is vaistines ar parduotuves, kokybe, kvapas, dantu apsauga baikit moterys net nepalyginama. taip gal dau 20Lt per menesi uz dantu pasta, bet maziau naudojant tiksliau naudojant pagal tai kiek reikia uztenka ilgiau ,mano vyro burna didele gal del to daug sueina biggrin.gif biggrin.gif bet siaip as tik uz tai, norit rupintis savimi savo danimis tai baikit pirkti uz 5 lt dantu pasta,..vargsai dantys.... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2009 05 09, 21:32)
labiau patinka forever living,

gaila dantu man butu naudoti bet ka is vaistines ar parduotuves, kokybe, kvapas, dantu apsauga baikit moterys net nepalyginama.

norit rupintis savimi savo danimis tai baikit pirkti uz 5 lt dantu pasta,..vargsai dantys.... blink.gif  blink.gif


drinks_cheers.gif simtu procentu sutinku su tavim smile.gif
Atsakyti